Įkraunama...
Įkraunama...

Ka manote apie sukneles iš Ebay svetainės?

o as surizikavau ir visai esu patenkinta savo gauta suknele thumbup.gif kokybe gal ir neideali bet ji nauja ir pirma karta vilksiuos as niekas jos nebus devejes... nebijosiu sugadinti o uz tokia juokinga kaina (395lt) daar gal pataisymas siek tiek kainuos nes man truksta papuosimu ax.gif siaip modeliukas paprastas bet man grazu ir tikrai nenusivyliau
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2008 10 31, 09:50)
o as surizikavau ir visai esu patenkinta savo gauta suknele  thumbup.gif  kokybe gal ir neideali bet ji nauja ir pirma karta vilksiuos as niekas jos nebus devejes... nebijosiu sugadinti o uz tokia juokinga kaina (395lt) daar gal pataisymas siek tiek kainuos nes man truksta papuosimu  ax.gif  siaip modeliukas paprastas bet man grazu ir tikrai nenusivyliau



gal nuotrauka turi ?
Atsakyti
Ir as noreciau pamatyti tavo suknyte,nes suku galva ka cia man daryti.Ir jei ne paslaptis,is kokio pardavejo pirkai Ebejuj?
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 10 20, 19:08)


originali suknele....


ir "skuduras" is kinijos..




Visas grazus ir tas "skuduras" biggrin.gif aisku su originalu nera ka lygint cool.gif
Atsakyti
nuotraukytes neturiu nebent ant lovos patiesus nufotkint siaip tai nelabai kas matysis neapsivilkus jos. sukneles originalas cia ir pardavejas nurodytas kamputyje ax.gif

http://cgi.ebay.co.u...em=160280616227
Atsakyti
thumbup.gif As aip permeciau akim, visai graziu dalyku ten yra. Kazkaip niekada nebuvau ten uzsukus blush2.gif
O kas turite patirties - per kiek laiko pristato daikta? Ar nera pavojau, kad apgaus, t.y. sumokesi babkes, ir psio.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2008 11 04, 22:34)
thumbup.gif As aip permeciau akim, visai graziu dalyku ten yra. Kazkaip niekada nebuvau ten uzsukus  blush2.gif
O kas turite patirties - per kiek laiko pristato daikta? Ar nera pavojau, kad apgaus, t.y. sumokesi babkes, ir psio..  g.gif


Kad sumokesi ir nieko negausi - 0.5% is 100% ir taip tik tuo atveju, jei pasimes preke keliaujant pastu. Daikta pristato vidutiniskai per 2-3.5 savaites. Kartais uztrunka ilgiau, ypac per sventes. Man vienas daiktas parkeliavo beveik po 2 menesiu, nes kazkodel 2 kartus grizdavo atgal pas pardaveja, bet galiausiai vis tiek mane pasieke smile.gif
Atsakyti
man suknele parkeliavo per nepilnai 3 savaites kai pardavejas issiunte i LT atsiunte man tracking number ir galejau savo siunta sekti kaip ir kur ji keliauja kai jau buvo pas kurjeri tai telefono nepaleidau isranku ax.gif 4u.gif

daugiau informacijos apie ebay yra skrelyje internetines parduotuves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 10 21, 23:12)
kalba ne apie pirkima rubu batu ir tt is ebay.....kalba apie vestuvines sukneles.....kopijas is kinijos.....kaip ir kopijos pvz prada gucci versace is kinijos.... doh.gif  gariunai.... doh.gif
ebay galima nupirkti ir vestuvines dizaineriu sukneles ....ir panaudotas vestuvines sukneles.....ir tt.....bet mes butent kalbam apie sukneles pasiutas pagal ismatavimus ir dizaneriu kopijas is kinijos.....

as ne akla kad man raudonai cia rasytum lotuliukas.gif
na kiek maciau kad cia kalba eina apie is ebay siustas vestuvines sukneles, tai ir parasiau kad jei orginala siunties is ten tai gausi tikrai grazia suknele, tik kaina nuo musu ne ka skirsis, o jei siuta kopija tai tokia ir isvaizda bus kaip kinijoj siutos
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2008 11 05, 20:57)
man suknele parkeliavo per nepilnai 3 savaites kai pardavejas issiunte i LT atsiunte man tracking number ir galejau savo siunta sekti kaip ir kur ji keliauja kai jau buvo pas kurjeri tai telefono nepaleidau isranku  ax.gif  4u.gif

daugiau informacijos apie ebay yra skrelyje internetines parduotuves mirksiukas.gif

Gerai,kad tau pasiseke smile.gif .O kaip su tasi karoliukasi,medziaga? Ar matosi,kad ne originalas?
Atsakyti
ta medziagyte kur po apacia eina tai jin man net grazesne nei nuotraukoj nes ten is gifiuro ten nera jokiu karoliuku jin pati taip labai blizga o kur ant virsaus tai man pardavejas iskarto parase kad kiniskas satinas tokia ir gavau bet jin tokia slidi ir ganetinai lengva blush2.gif g.gif 4u.gif sakau dabar dziaugiuosi ir ieskau pasijonio nes nedaejo iskarto paprasyti kad tuo paciu atsiustu ax.gif doh.gif nuo originalo siek tiek skiriasi, modelis tai toks pats tik apipavidalinimas pagrazinimai tai kitokie mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
cia mano suknele is ebay islyginus vaizdas turetu pagrazeti mirksiukas.gif ax.gif sonuose ten kaspinai tokie nugaroje risasi o cia is arciau ju papuosimas tokie pat pauosimai yra ir nugaroje ant sleifo visa apacia
user posted image
Atsakyti