Įkraunama...
Įkraunama...

Pajuodavę paakiai

Nuo paauglystės mano paakiai pajuodę. Vieną dieną užkniso, nuėjau pas gydytoją, pasakiau, kad man nepatinka ir bandom ieškoti priežasčių. Dariau kraujo tyrimus, kardiogramą, skydliaukės tyrimus(kraujo), echoskopija skydliaukėsir pilvo organų. Žodžiu. Nerado prie ko prikibti. Sakė sveika, liepė išsimiegoti, pailsėti ir pasinaudoti kosmetinėmis priemonėmis - kaukėmis, gaivinamosiomis kaukėmis ir pan.

Tai va problema likusi, daugiau spręsti net negalvojau kaip.
Atsakyti
Ir man tas pats, niekada nebūdavo pajuodę, tačiau dabar, amžiui persiritus per 40 rolleyes.gif , - matosi labai aiškiai pajuodavimai ir netgi įdubę paakiai. Problemų turiu tik su skydliauke... Na dabar supratau,iš jūsų postų, kad su kepenimis irgi ne viskas tvarkoje verysad.gif . Turbūt tai ir yra priežastis. šiaip tai vedu labai aktyvų gyvenimo būdą, daug būnu lauke ir sportuoju intensyviai. Na žodžiu, gal jau mažinti tempus reiktų, bet kita vertus, dar nesenatve...manyčiau. g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu ta pacia problema. Kraujo tyrima daryti reikia, tikrinti konkreciai kepenu fermentus, bilirubina.
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2013 04 21, 02:40)
Aš taip pat domėjausi dėl pajuodusių paakių gydytojo,tai ir man pasakė,kad striuma negali įtakoti pajuodusiu paakių... su striuma problemų turiu. Jau daug metų kovoju su pajuodusiais paakiais,turiu didelį kompleksą. Gėdinuosi,galvoju,kad esu dėl paakių negraži,jie labai matosi, nebežinau nei ką daryt.. beje pas mane ne tik pajuodę ,bet ir pageltę aplink akis, tai be maskavimo priemonių iš namų neinu. Gal merginos esate suradę kokią nors veiksmingą priemonę? gal kosmetologai padėtų?


drinks_cheers.gif lygiai taip pat jauciuosi, tarsi savi mintis skaityciau. visa gyvenima kankinuos, tepliojuos maskuokliais, kurie nepaslepia juodumo.. doh.gif
buvau pas dermatologe, gavau patarima, aisku mintyse pagalvojau, kad nieko cia man nepades, bet vis tiek. Sako, kad jei juodi paakiai, reiskias su galvos smegenu maitinimu yra negerai, kraujyje daug hemoglobino. Patare gerti ginko prim ir valytis organizma su detox kit pirmiausiai. Pagalvojau, pameginsiu, vis tiek nieko neprarasiu. Juolabiau, kad jos pasiulymas ir sprendimas pasirode negirdetas. Nes visa kita jau isbandziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 06 06, 19:30)
drinks_cheers.gif lygiai taip pat jauciuosi, tarsi savi mintis skaityciau. visa gyvenima kankinuos, tepliojuos maskuokliais, kurie nepaslepia juodumo.. doh.gif
buvau pas dermatologe, gavau patarima, aisku mintyse pagalvojau, kad nieko cia man nepades, bet vis tiek. Sako, kad jei juodi paakiai, reiskias su galvos smegenu maitinimu yra negerai, kraujyje daug hemoglobino. Patare gerti ginko prim ir valytis organizma su detox kit pirmiausiai. Pagalvojau, pameginsiu, vis tiek nieko neprarasiu. Juolabiau, kad jos pasiulymas ir sprendimas pasirode negirdetas. Nes visa kita jau isbandziau  doh.gif


viena galvoju, kita rasau biggrin.gif ne hemoblogino per daug, o deguonies per mazai
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 06 06, 18:30)
drinks_cheers.gif lygiai taip pat jauciuosi, tarsi savi mintis skaityciau. visa gyvenima kankinuos, tepliojuos maskuokliais, kurie nepaslepia juodumo.. doh.gif
buvau pas dermatologe, gavau patarima, aisku mintyse pagalvojau, kad nieko cia man nepades, bet vis tiek. Sako, kad jei juodi paakiai, reiskias su galvos smegenu maitinimu yra negerai, kraujyje daug hemoglobino. Patare gerti ginko prim ir valytis organizma su detox kit pirmiausiai. Pagalvojau, pameginsiu, vis tiek nieko neprarasiu. Juolabiau, kad jos pasiulymas ir sprendimas pasirode negirdetas. Nes visa kita jau isbandziau  doh.gif


Išbandei? Padėjo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2013 06 25, 10:08)
Išbandei? Padėjo? g.gif



Baigiu iskert pakuote ginkoprim, o ta detox pradzioj geriau, paskui meciau blush2.gif be to nesuprantu kaip ten ji gert, aprasyme suprantu, kad 3 k po 20 lasu, o supermamoj visos raso, kad prisilasina vandens buteliuka 20 lasu ir geria visa diena g.gif


ai poveikio tai jokio, aisku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WeGa: 07 liepos 2013 - 13:02
Aš žiūrėjau laidą apie patamsėjusius paakius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Čia nuoroda video,kas supranta rusiškai tikria verta pažiūrėti.
http://www.1tv.ru/pr...vie/vypusk/6257
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerida: 20 liepos 2013 - 12:03
gal kas yra bande mezoterapija paakiams?
Papildyta:
QUOTE(nerida @ 2013 07 20, 13:01)
Aš žiūrėjau laidą apie patamsėjusius paakius thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Čia nuoroda video,kas supranta rusiškai tikria verta pažiūrėti.
http://www.1tv.ru/pr...vie/vypusk/6257


gaila, kad nesuprantu, butu idomu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos..matau tema mirusi bet gal kas uzklystu..
Na mano paakiai pajuode nuo vaikystes.. priezastis -letine nemiga, nepasiduodanti gydymui, zodziu..priezasciu pasalint neiseis reikia salint simptoma . Nes man visi tie " atrodai kaip mirtise" " issitirk..kepenys..inkstus bla bla bla " gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif skatina manyje isiuti mad.gif nepripasakosi kiekvienam kas prie ko..galu gale as pati medike ir priezastis zinau. Visi galai istirti.. na ne esme..
Taigi pradejau dometis..iseitis skirtingos klinikos man siule skirtingas..nuo kaukiu , injekciju iki riebalu persodinimo..kainos visko nemazos.. tiek litu..oi evru.. neturiu reik taupyt..bet kad zinot ar verta? Ar yra isbandzusiu? Ar yra poveikis? Kiek ilgam? Reik spec prieziuros? Skauda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2015 10 21, 22:37)
Sveikos..matau tema mirusi bet gal kas uzklystu..
Na mano paakiai pajuode nuo vaikystes.. priezastis -letine nemiga, nepasiduodanti gydymui, zodziu..priezasciu pasalint neiseis reikia salint simptoma . Nes man visi tie " atrodai kaip mirtise" " issitirk..kepenys..inkstus bla bla bla "  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  skatina manyje isiuti  mad.gif  nepripasakosi kiekvienam kas prie ko..galu gale as pati medike ir priezastis zinau. Visi galai istirti.. na ne esme..
Taigi pradejau dometis..iseitis skirtingos klinikos man siule skirtingas..nuo kaukiu , injekciju iki riebalu persodinimo..kainos visko nemazos.. tiek litu..oi evru.. neturiu reik taupyt..bet kad zinot ar verta? Ar yra isbandzusiu? Ar yra poveikis? Kiek ilgam? Reik spec prieziuros? Skauda?  ax.gif
Mylinti vyra susirskit ir visas ligas isgydys mirksiukas.gif
Atsakyti