Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

QUOTE(illuminated @ 2011 10 30, 20:11)
ačiū! o gal žinai apie kokį kanalą, kuris irgi rodytų ne vien amc? ar nerodo niekas daugiau? nors kažką ir buvau skaičiusis, kad kažkas irgi lygtais transliuos naujas serijas europoj. žodžiu, per mažai aš šituo klausimu pasidomėjus  biggrin.gif


Kad gal tik amc rodo. g.gif Na bet kokiu atveju man patogiau palaukt kol per amc parodys ir atsisiųst - nes tada nėra jokių reklamų. rolleyes.gif
Atsakyti
Aha, pliusas :>

O gal esi žiūrėjus Walking Dead Webisodes? Ten 6 (man atrodo) trumpos serijos, apie tą Bicycle Girl :
user posted image
visą tą jos tapimą tuo, kuo ji tapo ir t.t. Pačio AMC tinklalapy galima pažiūrėt, dabar kaip tik tą ir pamėginsiu padaryt. :>
Atsakyti
Kaip jums trečia serija?
Mane pabaiga pribloškė... blink.gif Nesupratau kodėl negalėjo nušaut to Očio į galvą, o paliko zombiams gyvą suėst. blink.gif
Bet turbūt jei nebūtų to padaręs tai netik Ottis būtų negyvas, bet ir Shane ir tas vaikas dar... Tokios tos išgyvenimo taisyklės...

O ta verkianti mergaitės mama... doh.gif Ypač ta vieta įstrigo kai pamatė, kad jau grįžta Daryl su Andrea be jos dukros ir iškart į furgoną grįžo toliau verkt. Teroristė kažkokia, pati nė piršto savo nepajudina, o visus aplinkuj tik kaltina. Taip užvošt jai gerai norėtųsi. doh.gif
Atsakyti
Mane ir pastatė į keisto šoko būseną, nes Shane poelgio tai ir neišėjo suprast, kodėl jis negalėjo palengvinti visko, uodžiasi intriga kitoj serijoj :>

Dar įdomiai pasirodė ta vieta su pasikorusiu zombiu. Kažkaip man pradeda atrodyti, kad visas šitas briedas yra airborne, t.y., kad tau nebūtina įkąst, jog taptum ir kad bet kokia žmogaus mirtis jį paverčia. :> Yra internete nemažai spekuliacijų su šituo pasakymu ir dar keletu įdėjų, kurias ale galėjo pirmame sezone paskutinėj serijoj rods tas gydytojas Jenner'is pašnibždėti Rickui. Šiaip įdomu išties.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2011 10 31, 17:19)
Mane ir pastatė į keisto šoko būseną, nes Shane poelgio tai ir neišėjo suprast, kodėl jis negalėjo palengvinti visko, uodžiasi intriga kitoj serijoj :>

Dar įdomiai pasirodė ta vieta su pasikorusiu zombiu. Kažkaip man pradeda atrodyti, kad visas šitas briedas yra airborne, t.y., kad tau nebūtina įkąst, jog taptum ir kad bet kokia žmogaus mirtis jį paverčia. :> Yra internete nemažai spekuliacijų su šituo pasakymu ir dar keletu įdėjų, kurias ale galėjo pirmame sezone paskutinėj serijoj rods tas gydytojas Jenner'is pašnibždėti Rickui. Šiaip įdomu išties.


Juk tam pasikorėliui įkando - visos kojos sukandžiotos buvo. g.gif Be to toj aikštelėj buvo krūva mašinų su negyvais žmonėm ir jie nezombiai buvo.
Aš spėju, kad tas gydytojas pašnibždėjo Rickui, kad jo žmona nėščia - iš kraujo tyrimų turėjo pamatyt. smile.gif
Atsakyti
Na čia dar toks ginčytinas dalykas dėl to viruso kilmės, nes vieni rašo, kad tie žmonės galbūt dėl galvų traumų tose mašinose nepavirto, bet šiaip įdomiai būtų.

Dėl nėštumo tai kažkaip nenorėčiau tikėt, kad taip būtų. T.y., šiaip gal ir tikėtina, bet neįdomu bent man. Be to, lyg jis ir norėjo apie tai prasitart tam Morgan'ui (juodaodžiui, su kuriuo susitiko pirmą kartą), nes ta žinia užsimenama, kad yra šokiruojanti, o kažkaip sakyt "va mano žmona nėščia" tai toks nonsense'as šiek tiek. +, kai jis pasiklausė apie tuos kraujo testus, gydytojas pasakė "jokių siurprizų", tai manau būtų prasitaręs iškarto, o ne tempęs gumą toliau.

Internete šiaip nemažai galima spekuliacijų ir pamąstymų prisiskaityt, ten kelios iš jų, kad visi yra užkrėstieji (kiek kvailai skamba, bet yra tuo tikinčių), na, kad vėl tas virusas oru plintantis, skaičiau ir ale paaiškinimuose, kodėl tai nepateko prie žmonių mašinose ir t.t. Manau vistiek, kad tas dalykas buvo kažkaip susijęs su tuo virusu, nes jis rods dar sakė, kad jis pasigailės dėl to, kad išėjo pro tas duris. :> Nors kūrėjai berods užsiminę buvo, kad būtent antrame sezone ir sužinosim apie tai.
Atsakyti
Gali būt visaip. Su tuo nėštumu tai būtent tame komikse pagal kurį pastatytas serijalas taip buvo. Bet, kaip žinia aklai tuo komiksu nesekama, siužetas šiektiek keičiamas. smile.gif

Žiūrėjau kitos serijos treilerį:
http://youtu.be/oVPJfAH7UpM
Tai panašu, kad suranda tą dingusią mergaitę ir liepia nešdintis jiems iš to namo.. smile.gif g.gif
Atsakyti
Super! Nusimato idomi serija su daug veiksmo rolleyes.gif
Atsakyti
Gaila, kad mes čia tk dvi diskutuojam, kitos arba nežiūri arba nedrįsta pasisakyt. sad.gif
Atsakyti
Tai dar sviezi tema, einant laikui gal dar kas susidomes :> nors gal cia toks kiek per grubus serialas forumo lankytojoms.
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2011 10 31, 19:13)
Gaila, kad mes čia tk dvi diskutuojam, kitos arba nežiūri arba nedrįsta pasisakyt. sad.gif


Žiūrim, žiūrim. Man sūnus nesenai užrodė šį serialą, tai iš karto peržiūrėjau visą 1-mą sezoną ir antro 3 serijas. Laukiam tęsinio..
Papildyta:
QUOTE(illuminated @ 2011 10 31, 17:19)
Mane ir pastatė į keisto šoko būseną, nes Shane poelgio tai ir neišėjo suprast, kodėl jis negalėjo palengvinti visko, uodžiasi intriga kitoj serijoj :>



Man irgi pabaiga tai šokiravo, net kažkaip nekaip pasijaučiau. Bet gal ištikrųjų čia buvo gyvybės ir mirties klausimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2011 10 31, 19:13)
Gaila, kad mes čia tk dvi diskutuojam, kitos arba nežiūri arba nedrįsta pasisakyt. sad.gif



QUOTE(illuminated @ 2011 10 31, 19:43)
Tai dar sviezi tema, einant laikui gal dar kas susidomes :> nors gal cia toks kiek per grubus serialas forumo lankytojoms.



Yra yra ir daugiau žiūrinčių ax.gif biggrin.gif Aš šį serialą netyčia aptikau. Kai pradėjau žiūrėt pirmą sezoną, tai galvojau, kad net neperžiūrėsiu, toks keistokas pasirodė nuo pradžių.. lyg kažkoks senovinis ar kaip čia išsireiškus g.gif O paskui užkabino ir dabar laukiu naujų serijų. Nemačiau dar trečios, šiandien bandysiu žiūrėt 4u.gif
Atsakyti