Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Aš irgi šiandien buvau filmavime. Tuo metu, maždaug nuo 19 val. filmavo 6 laidą. Tai galiu pasakyti, kad pirmąsias vietas dabar užima visai kiti dalyviai nei pirmoje laidoje.
Uoj šiandien buvo juoko... Tarasovas įkūnijo Jazzu, nemokėjo eiti su aukštakulniais biggrin.gif O jau kaip aprengtas biggrin.gif O A. Janonis įkūnijo V. Mauručaitę, tai irgi juokinga biggrin.gif
O kas dėl mygtuko... Bareikis dar net nebuvo jo paspaudęs, o jau ekrane pasirodė jo pasirinkimas biggrin.gif Įdomu kaip šitą per TV parodys. Be to, tas mygtukas net prie niekur neprijungtas, tai...
Šiandien labai stiprūs pasirodymai buvo, komisijai sunku buvo vertinti.
Atsakyti

Per A. Janonio pasirodymą žandai nuo juoko paskaudo, ir daina pati smagi biggrin.gif Bareikio mygtuko spaudimas labai akivaizdus, galėjo perfilmuot biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vargšas Vilius biggrin.gif
Tai kaip suprantu, bent po vieną kartą visi gauna priešingą lytį įkūnyti?

Taip noriu šiandien žiūrėti, bet tos reklamos doh.gif schmoll.gif Kažin kada jau įdeda į lnk go? Sekmadienį, kad būtų matyt be šansų...
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad ne tik žinomus, senus veidus kviečia, bet ir jaunesnę kartą. Pernai Milita dalyvavo, šiemet Audrius. Talentingi jaunuoliai bigsmile.gif
Atsakyti
Žiūrėjau, negalėjau nežiūrėt, mano myliamiausias šou bigsmile.gif
Kaip man šiandien visi patiko, be išimties thumbup.gif
O jei išskirtinai girti, tai Ineta-Laima nereali ir kaip jai tinka tokia šukuosena thumbup.gif Jei pati skaitys ar kas perduos, tai tegu žino, kad jai tie nuleisti plaukai labai netinka lyginant su tokia šukuosena. Labai ją sendina kasdienis jos įvaizdos blush2.gif ax.gif
Man dar labai patiko ??? vardo nepamenu, tas vestuvių muzikantas. Jei neįsižiūrėčiau, tai sakyčiau, kad Kerbedis dainuoja. Nežinau kodėl jį kiti nuvertino g.gif
Martynas genialus, tik kažkaip mano galva perdaug jau tom rankom užsidenginėjo unsure.gif
Niekada nesimpatizavau Viliui, bet žiūriu, kad labai jau talentingas vyrukas cool.gif
Violeta irgi genialiai, tik balsas neatitiko visai schmoll.gif
Irūna-Audrius irgi nerealiai, neskaitant balso spalvos, kuri aišku ne ta.
Vaida mano galva perspaudė su tais pokalbiais. Nežinau ar Nelly nebraukė ašarų unsure.gif "Jum gerai jūs jauni" unsure.gif doh.gif Kažkaip... kai išeidinėja vienas po kito mūsų senieji artistai, tai neskaniai labai klausosi. Brandos, ponička Vaidute, prašyčiau, jei skaitote cool.gif
Karinos balsas neatitiko smile.gif
Rihanna padarė ką gali, aišku
Jokūbas šaunuolis, tik balsas aišku irgi ne tas smile.gif
Atsakyti
Vat man Genytė irgi ryškiai perspaudė schmoll.gif Padarė gryną parodiją. Paltinienė linkusi į familiarumą, bet tikrai ne tiek. Man Audrius-Irūna ir Martynas-Enrikė labiausiai patiko smile.gif kitąkart, manau, Jokūbas gerai Žvagulį įkūnys. Jam turėtų tikt biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Scooterio lauksiu, jau matau žvilgsniuką to muzikanto ir dantis biggrin.gif tiks jam bigsmile.gif tik bliamba, mesk tu svorį, meškiau, neryk tose vestuvėse, ligą gausi unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Donatui tikrai labai gerai pavyks su Scooter'iu, užves visą publiką mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano 5 taškai keliauja - Martynui. smile.gif
ankstesnių šou kur dalyvavo nežiūrėjau, ir gerbėja nebuvau, bet šitam, kažkaip nuoširdžiai viską atlieka.

Šiaip daug kas priklauso nuo gauto atlikėjo. Vienais metais pamenu buvo Laima Lapkaukaitė, na ir ką jau gali iš jos labai išspausti. O kiti atlikėjai patys iš savęs jau garantuoja pasisekimą.

Dar, nežinau kodėl, bet man kažkaip Karina šiam šou nesižiūri. Neįprantu prie jos. Pagal jos fiziologija, spėju, atiteks visos tamsesnės "kūdos" atlikėjos. (Ruslana, Loryn, Valinskienę mestelt turėtų)
Atsakyti
Sutinku. Karina talentinga, judri, muzikali, bet iš tikro jai sunku susitapatinti su personažu. Kad ir vakar su Butkute... na gerai ji atidirbo scenoje, juda puikiai, bet joje Butkutės nei pro kur nematyti. Anąkart tas pats su Madonna.
Atsakyti
6-oje laidoje Karinai teko Whitney Houston, nu mat tai buvo tobula...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kotrynalis: 11 spalio 2015 - 17:54
O kaip manote dėl dainavimo,naudojami kokie triukai, nes labai jau gerai visi padainuoja g.gif Kažką esu girdėjusi, kad galima kažkaip pagražint dainavimą, net ir gyvai...
Atsakyti