Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

kaip jums naujausia serija? smile.gif ką mąstot?
man šiaip patiko, tik nesupratau pabaigos, ką toji Tessa norėjo tuo Stefanui pasakyt g.gif
labai smagu matyti dar vieną doppelganger'ę lotuliukas.gif atrodo, pildosi fanų spėlionės dėl to, jog seriale tuoj liks vien Nina Dobrev ir Paul Wesley biggrin.gif
ir gal aš nesveika, bet pramušė tas Sailoso juokelis apie merą lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Man tai jau juokinga darosi, kiek galima dar doppelgangerių iškasti lotuliukas.gif
Gaila net kad serialas taip nusivažiavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mistyly @ 2013 11 09, 15:09)
Man tai jau juokinga darosi, kiek galima dar doppelgangerių iškasti lotuliukas.gif
Gaila net kad serialas taip nusivažiavo  doh.gif

pritariu po paskutines serijos tai ka as zinau.... matyt visas jegas sutelke i originaliuosius, ech gaila VD issisemes toks atrodo ....
Atsakyti
trys Elenos, du Stefanai, gal penki Deimonai atsiras??biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sun.flower @ 2013 11 08, 16:34)
kaip jums naujausia serija?  smile.gif ką mąstot?
man šiaip patiko, tik nesupratau pabaigos, ką toji Tessa norėjo tuo Stefanui pasakyt  g.gif
labai smagu matyti dar vieną doppelganger'ę  lotuliukas.gif atrodo, pildosi fanų spėlionės dėl to, jog seriale tuoj liks vien Nina Dobrev ir Paul Wesley  biggrin.gif
ir gal aš nesveika, bet pramušė tas Sailoso juokelis apie merą  lotuliukas.gif  doh.gif


Kad ta vieta apie mera buvo geriausia per visa serija biggrin.gif O siaip nusivaziavo tikrai, nebeidomu matyt tiek Elenu g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

keletas naujų nuotraukų smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkamon: 10 lapkričio 2013 - 15:34
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkamon: 10 lapkričio 2013 - 18:34
Kaip man dabar patinka Stefanas thumbup.gif Toks laisvas nuo savo praeities, be kancios, linksmas. galejo Tesa jam ir nebepriminti to, kas buvo jo praeityje.
Kazkaip jurejai vis parodo, kad Elena, deja, neabejinga Stefanui. Koks jos reikaliukas, su kuo jis miega:)
Atsakyti
user posted image


Gera nuotrauka biggrin.gifD tiek juokiaus
Atsakyti
QUOTE(Alara @ 2013 11 11, 20:35)
Kaip man dabar patinka Stefanas thumbup.gif Toks laisvas nuo savo praeities, be kancios, linksmas. galejo Tesa jam ir nebepriminti to, kas buvo jo praeityje.
Kazkaip jurejai vis parodo, kad Elena, deja, neabejinga Stefanui. Koks jos reikaliukas, su kuo jis miega:)


nu kaip sakant, čia taip gamtos suderėta... biggrin.gif Stefanai visi Su Elenomis biggrin.gif , kad ir koiam pavidale jie visi būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alara @ 2013 11 11, 20:35)
Kaip man dabar patinka Stefanas thumbup.gif Toks laisvas nuo savo praeities, be kancios, linksmas. galejo Tesa jam ir nebepriminti to, kas buvo jo praeityje.


man irgi labai patiko toks nerūpestingas Stefanas biggrin.gif
o kad atsiras dar viena "Elena" buvo jau aišku nuo tada, kai Tesa atsirado smile.gif
Atsakyti
aš pasiilgau vampyrų dienorasčiuose pprastumo, kaip pirmame sezone ;]
Atsakyti