Įkraunama...
Įkraunama...

Seksualinis smurtas šeimoje

QUOTE(astor @ 2014 01 28, 17:50)
Vyrui reik nuo alkoholizmo gyditis,o moteriai nuo priklausomybės vyrui,žodžiu abiem pas psichatrus reik kreiptis,bet pirmiausia išsiskirt.


Nu tai kad moteriai neina skirtis neišsigydžius. Jei eitų, tai problemos nebūtų. Čia kaip sakyti, kad alkoholikui reik nuo alkoholizmo gydytis, bet pirma visą alkoholį uždraust. Reik gydytis, kad moteris žmogum, o ne vyro priedu pasijustų...
Atsakyti
Sutinku,kad jam gydytis reikia. O ko ji su juo gyvena nežinau g.gif gal dėl pinigų g.gif jūs įžvelkit pačią pradžią problemos. moteris nuolat vyrą žemino,keikė,koneveikė.NUOLAT. seniai galėjo kailį išlupt,bet... nuėjo kitu keliu... gal jei būtų kailiuką pravanojas gal kitaip būtų,gal būtų susimasčius. bet aš manau,kad moterims reikia mažiau klykti ant vyrų,mažiau kabinėtis dėl kiekvienos smulkmenos, mažiau juos žeminti. bet jo gėrimo irgi nepateisinu, ji jam nepylė...
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2014 01 29, 14:50)
Sutinku,kad jam gydytis reikia. O ko ji su juo gyvena nežinau g.gif gal dėl pinigų g.gif

jūs įžvelkit pačią pradžią problemos. moteris nuolat vyrą žemino,keikė,koneveikė.NUOLAT.

seniai galėjo kailį išlupt,bet... nuėjo kitu keliu...

gal jei būtų kailiuką pravanojas gal kitaip būtų,gal būtų susimasčius.


Dėl kokių pinigų, jei jis beveik visus prageria (dėl ko ji paskui ir priekaištauja, kaip pati rašėt).

Kas čia pasakys, kur ta pradžia? Nusigėręs savęs begailintis asmuo, neturintis valios ar noro savo gyvenimo susitvarkyt? Nereikia tik, girdėjau aš tokių paverkšlenimų ne vieną, savo akimis stebėjau kaip normali moteris superine bambekle pavirsta gyvendama su "nuostabiu", tik biški pagerti mėgstančiu vyriškiu irnesakyk.gif O jei jo kalbų paklausytum, tai tokis nuskriaustas ir nesuprastas jis ant šios žemės irnesakyk.gif

Nu kad niekur jis toli nenuėjo, jei pareigūnai jį periodiškai išsiveža. O galėjo nueit. Tada nebūtų ko patogiai kaltint dėl savo paties susi..kto gyvenimo. Labai lengva permesti atsakomybę už savo veiksmus ant kito pečių.

Ką susimąsčius? Kad reik girtą glostyt? *****, seniai begirdėjau tokių pateisinimų nusigėrusio smurtautojo elgesiui. Moteris mat kalta, kad jam gerklė neužsiriša ir rankos nesivaldo...

O jis dėl vaikų atseit. Briedas visiškas. Jei vaikai rūpėtų, tai pinigus jų ir namų gerbūviui gerinti neštų, o ne tualetan nuleistų. Malonumas matai vaikams su girtu tėvu gyvent. Nu nereali gerovė ir meilė iš tėvo veiksmų sklinda doh.gif
Žinot posakį - darbais, o ne žodžiais tėvynę mylim. Tai vat šito tėvelio (o ir visų kitų, katrie dėl savo kompleksų ar tinginio gyvena apgailėtinom sąlygom ir dangstosi vaikais) darbai akivaizdžiai byloja, ką jis iš tiesų labiausiai myli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 30 sausio 2014 - 08:49
pasakysiu,kad nedaskaitot iki ir liejat didžiulį pyktį blink.gif toks vaizdas,kad pačiai taip yra blink.gif jis ne visada gėrė,daug metų stengėsi būti geras,į namus nešdavo iki paskutinio lito o ja mažai. mat reikia jai dabar slyvoms džiovinti pečiaus,dabar reiki kailinių,dabar reikia savaitę Palangoj pagyventi. o pati nė centu neprisideda prie šeimos išlaikymo.
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2014 01 30, 15:59)
pasakysiu,kad nedaskaitot iki ir liejat didžiulį pyktį blink.gif toks vaizdas,kad pačiai taip yra blink.gif

jis ne visada gėrė,daug metų stengėsi būti geras,į namus nešdavo iki paskutinio lito o ja mažai.



Visų pirma, aš nepykstu biggrin.gif Tikrai tikrai biggrin.gif

Tebūnie, žmona kalta, kad jis geria ir mušasi, o jis geria ir mušasi ir nuo pabaisos žmonos pabėgt negali, nes vaikus labai myli.
Atsakyti
Tai kad jis nesimuša,o atvirkščiai ji jį luopina biggrin.gif

negi taip jau visada moterys visiškai nekaltos tokiose situacijose? vyras luopina,o ji vargšė avelė kenčia kol ją prilupa negyvai? netelpa man į galvą kaip galima būti tokiai kvailai ir leistis taip žeminamai unsure.gif buvo vienas kartas tai bus ir antras ir trečias ir kol galutinai sulups kaip obuolį kokį. kam to reikia? spjaut į tokius ir neatsisukt į jo pusę. man kartais atrodo,kad kitoms moterims reikia to kad jas luopintų unsure.gif žiauriai skamba,bet nu taip yra. muša,o vistiek priima atgal ir tiki. ir tokiuose santykiuose ma jokia meile nekvepi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2014 01 31, 12:15)
Tai kad jis nesimuša,o atvirkščiai ji jį luopina biggrin.gif

negi taip jau visada moterys visiškai nekaltos tokiose situacijose? vyras luopina,o ji vargšė avelė kenčia kol ją prilupa negyvai? netelpa man į galvą kaip galima būti tokiai kvailai ir leistis taip žeminamai unsure.gif buvo vienas kartas tai bus ir antras ir trečias ir kol galutinai sulups kaip obuolį kokį. kam to reikia? spjaut į tokius ir neatsisukt į jo pusę. man kartais atrodo,kad kitoms moterims reikia to kad jas luopintų unsure.gif  žiauriai skamba,bet nu taip yra. muša,o vistiek priima atgal ir tiki. ir tokiuose santykiuose ma jokia meile nekvepi schmoll.gif


Nu kad rašėt " jis ją pastumia,[...] jis ją smarkiau pastumia ir gaunasi tas kas gaunasi- policija jau kieme." Ar čia jis vargšas ginasi.

Nei kaltos, nei nekaltos. Kiekvienas turi prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Šiuo atveju Jūs kalbėjot apie vyrą. Moteris nekalta, kad jis geria ir kad nemoka iš konflikto išeit kitaip, kaip tik stumdydamasis. Lygiai taip pat tai, kad moteris atleidžia, nereiškia, kad vyras turi teisę jas lupint. Rankas tokiems antrankiais už nugaros surakint. Ir laikyt taip. Kol praeis noras daužytis.
Atsakyti
Aš išvis nesuprantu tokių temu.Sprendimo čia kitokio nėra,tiktai skirtis.
Atsakyti
Čia labai daug pasako:

https://www.youtube....h?v=SzfLVyNHJgQ
Atsakyti
Nesupratau šios temos . Jei nepadeda psichologas, tuomet tik policija ir skyrybos.
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2014 01 29, 13:50)
Sutinku,kad jam gydytis reikia. O ko ji su juo gyvena nežinau g.gif gal dėl pinigų g.gif jūs įžvelkit pačią pradžią problemos. moteris nuolat vyrą žemino,keikė,koneveikė.NUOLAT. seniai galėjo kailį išlupt,bet... nuėjo kitu keliu... gal jei būtų kailiuką pravanojas gal kitaip būtų,gal būtų susimasčius. bet aš manau,kad moterims reikia mažiau klykti ant vyrų,mažiau kabinėtis dėl kiekvienos smulkmenos, mažiau juos žeminti. bet jo gėrimo irgi nepateisinu, ji jam nepylė...

O tai negalima paprasciausiai pasisneket issiaiskint, ko ta moteris nori, kodel taip elgesi, kazka jai grazaus atgal atsakyt, juk irgi kazkada matyt gera buvo, kad vede, vaikus pradejo, kas atsitiko, isklausyti, juk niekas siaip sau be niekur nieko nepardeda prie geru vyru kabinetis, gal va lovoj nepatenkindavo lotuliukas.gif ......
*****, nu kaip gerai arba i snuki arba gerti,nera kitu gyvenime iseiciu doh.gif
Man is vis cia tokio alkoholiko pasiteisinimo istorija, esu girdejusi, vienas vyras jau issiskyres, geria ir geria ir vis zmona buvusia keikia, jis toks geras buvo , tiek dirbo i namus nese, o jai matai vis negerai buvo ir kita susirado doh.gif jie saves nemato lotuliukas.gif
Papildyta:
O i tema: smurtas yra tada, kai yra prievartavimas, visa kita tera derybos , gundymai, siulymai , raginimai ir t.t. kiekvienas naudoja savo metodus, savo tikslui pasiekti, o kita puse gali atsirinkti ir pranesti, kas jai nepriimtina, kas priimtina.... ax.gif
Kaip ten sako visos moterys duoda, bet ne visi vyrai moka pasiimti smile.gif
Va kazkuris vyriskis cia rase, kad viena kart sugunde , vede savo moteri ir kaip jau stengtis daugiau tingi, tai va tokie ir rezultatai....... unsure.gif
Moterims dazniau seksas yra tai, kas vyksta iki lytinio akto, vyrams pats lytinis aktas. Taigi, jei nori gauti, turi ir duoti. Jei moteris sveika, nevartoja sintetiniu hormonu, imanoma susiderinti, tik noro reikia. Sunkiau gal, kai vyras mazai nori. Gal as senamadiska, bet man atrodo, kad vyras turi siekti moters, moteris paciu buvimu turi gundyt, traukt vyra, jis turi jos noreti....
Atsakyti