Įkraunama...
Įkraunama...

30 metų jubiliejus

QUOTE(pantera83 @ 2012 04 14, 13:23)
fotoknyga, bus galima ir ta pati vakara prisiminimais dalintis mirksiukas.gif



nebloga ideja FOTO KNYGA. pati ruosiuos dovanot vyrui
Atsakyti
na va persiskaiciau cia visokiu idomybiu, bandysiu kazka nulipdyti ir as (drauge paprase padeti jai surengti 30-meti) 4u.gif
Nes kai MB suejo 30, buvom su 2 men leliuku, tai nieko nedarem, o kai suejo man 30, buvom su kitu 3 men leliuku lotuliukas.gif tai tik paruosem dideli vaisiu stala artimiausiems draugams ir tevams 4u.gif
Tikiuosi kai bus po 40 m leliuku mazu nebebus ir galesime pasidaryti linksmus, isimintinus gimtadienius biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, moteriai galima tikrai labai gražių dovanų pririnkti, bet ką dovanoti vyrui?
g.gif Man tai amžinai galvos skausmas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(labanaktukee @ 2012 05 13, 20:07)
Na, moteriai galima tikrai labai gražių dovanų pririnkti, bet ką dovanoti vyrui?
g.gif Man tai amžinai galvos skausmas schmoll.gif

atkreipk demesy i vyro hoby 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Again @ 2012 06 26, 23:20)
Sveikutes,

gal galite pasiulyti kokiu temu 30-meciui? Vieta-restoranas, vakaro vedejas- Dj. Noriu kazko neiprasto, bet,kad ir apsiredyti galima butu kaip i baliu... Aciu is anksto mirksiukas.gif

the addams family biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Artėja vyro 30 gimtadienis ir noriu padaryti ką nors įdomesnio. Mąstau apie mafijos vakarėlį ir laukiu Jūsų pasiūlymų, kaip smagiai surengti šventę smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Uz poros savaiciu eisim i 30 jubilieju,sves vyras su zmona ,nes skiriasi gimtadieniai per pora dienu.Tai dabar mastau,ka padovanoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2012 07 15, 07:15)
Sveikos 4u.gif
Uz poros savaiciu eisim i 30 jubilieju,sves vyras su zmona ,nes skiriasi gimtadieniai per pora dienu.Tai dabar mastau,ka padovanoti g.gif

Praeitą vasarą dalyvavom tokiame pat dvigubame gimtadienį, tai dovanojome masažus dviems (jiems vienu metu ir vienoje patalpoje juos darė, taip pat ten į kainą įėjo ir puodeliai arbatos po masažo) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2012 07 12, 23:56)
Sveikos,
Artėja vyro 30 gimtadienis ir noriu padaryti ką nors įdomesnio. Mąstau apie mafijos vakarėlį ir laukiu Jūsų pasiūlymų, kaip smagiai surengti šventę smile.gif

na, jums reiks kazko tokio http://www.didziausi...nustebinti.html
o kai pagalvoji, tai mafija lietuvoj iki kokiu 95 gyvavo, tai galima atitinkamo stiliaus rubus rinktis smile.gif surink internete uzklausa, tai tokiu vaizdeliu apie mafijos vakarelius gali prisiziureti biggrin.gif
Atsakyti
Aš su 2 mažais vaikučiais ir mano draugės visos po 1-2 vaikučius turi, kurie irgi nuo kūdikėlio iki 4 metukų.
1) Turiu mintį kad visos susibėgtume ir po kelis klubus aplankytume (Kaunas) arba kur nors išsinuomoti kubilą su žiedlapiais ir visom prie kokteiliukų tiesiog paplepėti (be nakvynės).
2) Šiaip buvo mintis, kad gal su savo šeima, tėvais ir sese važiuot į kokį dvarą ir pasidaryt fotosesiją su senoviniais drabužiais, tikriausiai su nakvyne (kokiu 100km spinduliu aplink Kauną).
3) Su vyru dviese išvažiuot savaitgaliui kur į užsienį (bet labai norėjau kokios šventės, na kaip būna Vienos balius, ar kokios gėlių šventės, bet rugsėjį kažkaip nelabai tų švenčių kur yra).
4) Dar žiūrinėjausi gal kokios užsienio žvaigždės koncertą, bet rugsėjui irgi nieko.
Gal kuri ką patartumėt ar neseniai kur buvot ir labai patiko, galėtumėt rekomenduoti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif organizuojame vyro 30ą gimtadienį ir galvojame apie temą - 1982 m. Noriu pasiklausti dėl aprangos vyrams - kiek ieškau tai tiesiog kostiumai, kelnės su kantu. gal kas įdomesnio buvo madoje tuo metu? ax.gif
Atsakyti
Merginos,

skubiai iki šeštadienio, draugo jubiliejui reikia austos sveikinimų juostos. Gal žinote kur Kaune nusipirkti ar uzsisakyti, kad išaustų.
Atsakyti