Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Vakar Kaune prodoj užmačiau VIVI. kosmetiką. Konsultantės kalbėjo labai gražiai biggrin.gif sakė, kad kosmetikos sudety tik nekenksmingi ingredientai. thumbup.gif Nors tai dar neseniai susikūrusi įmonė, gal kas jau naudojote jų produkcią? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

aš esu iš VIVI gimtinės - Alytaus smile.gif Turiu keletą jų gaminių ir man visai patiko. Gal kartais reikia priprasti prie kvapo, nes nėra jokių super duper saldumų, bet tarkim kūno kremas su šilko peptidais, kurį šiuo metu naudoju, man labai patinka. Dar pradėjau indų ploviklį naudoti, kol kas patenkinta, nereikia pilti pusė buteliuko, kad vieną puodą išplauti smile.gif
Vienu žodžiu man patiko, ir natūralu, ir lietuviška (juo labiau iš mano miesto biggrin.gif ), ir dizainas ir kaina super thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi galiu pagirti Vivi kremuką su šilku kūnui. Kvapas toks įdomesnis, bet kūnas tai labai švelnus po jo. Man tai labai patiko thumbup.gif Pirksiu dar.

Atsakyti
O kur dar galima įsigyt jų kosmetikos, pvz Klaipėdoje? Internetu neprekiauja?
Atsakyti
Taigi taigi, uzradau gera temute biggrin.gif . Internetu pirkti kaip suprantu dar negalima, yra tik ju psl. vivi.lt
Labai patiko pirmiausia ju parduotuves dizainas, produkcija labai graziai pateikta: stilinga, neperkrauta (megstu juoda- balta spalvas biggrin.gif ) ir konsultantes puikiai atlieka savo darba, buvau suzaveta issamiais paaiskinimais.
Neseniai ir as isigijau sio firmos kelis gaminius. "Tonika plaukams su alijosiaus ir ajurvediniu zoliu" misiniu- stiprinti plauku svogunelius. Kvepia labai maloniai, citrinomis, o poveikis bus matyt veliau g.gif .
Taip pat veidui maitinama nuo salcio ir vejo "sviestini krema su saltalankiais"- labai lengvas ir greitai isigeriantis, nepalieka jokio riebalo - kvapas vaisiniu kauliuku kazkoks.
Ir dar gavau megineli regeneruojancio kremo su SYN-AKE PEPTIDU- na sitas, zinokite labai fainas, o jau kvapas koks geras(astresnio kvapo megejoms). Zaibiskai neatjaunejau lotuliukas.gif , bet nors skaniai kvepiu lotuliukas.gif
Taip pat greitai isigeriantis ir nedaug reikia.

Beje, kainos man pasirode nebaisios kaip naturalios kosmetikos, dar per ivairius pristatymus galima isigyti ju kortele, su kuria -25% nuolaida, tai isvis neblogai.

OT REKLAMA PADARIAU gathering.gif

BUS IDOMU LAUKTI IR KITU ATSILIEPIMU drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziubek: 17 spalio 2013 - 22:15
QUOTE(illuminated @ 2013 10 17, 12:03)
O kur dar galima įsigyt jų kosmetikos, pvz Klaipėdoje? Internetu neprekiauja?

Jau nebe naudinga, bet buvo šita kosmetika atvežta į parodą Grožis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2013 10 21, 08:40)
Jau nebe naudinga, bet buvo šita kosmetika atvežta į parodą Grožis  ax.gif

Žinau, bet kai nevaikštau į tas parodas, tai ir nebuvo kaip nusipirkt ax.gif Tikiuosi su laiku pradės internetu bent prekiaut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 21 spalio 2013 - 09:49
Na galiu ir as parasyti savo atsiliepimus apie jau ismegintas priemones. Labai patiko roziu serumas veidui ir greipfrutinis duso gelis, po ju oda kaip aksomine. thumbup.gif
Atsakyti
Labas damos. VIVI kosmetika Klaipedoje yra - Rimi parduotuve, prie 3 poliklinikos. Atrodo kad dirba iki 18 valandu smile.gif gavau krema mėginuką, kol kas nebandžiau , 4u.gif Kas išbande kosmetika,
Atsakyti
QUOTE(smiolga @ 2013 10 23, 07:22)
Labas damos. VIVI kosmetika Klaipedoje yra - Rimi parduotuve, prie 3 poliklinikos. Atrodo kad dirba iki 18 valandu smile.gif gavau krema mėginuką, kol kas nebandžiau , 4u.gif Kas išbande kosmetika,

Rimtai? bigsmile.gif Reiks apsilankyti tuomet, truputį nepatogioj vietoj tik biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie atsiliepimų apie VIVI. Esu iš Kauno, pirkau savanorių pr. BIOSHOP parduotuvėj.
Išbandžiau veido kaukytę su žaliąja arbata, tai tikrai patiko smile.gif Atšviežina puikiai. Vyšnių kremo dovanų mėginuką davė, tai gal tas kvapas kiek neįprastas, bet jaučiasi oda tokia pamaitinta...
Atsakyti
man viskas ka esu bandziusi is vivi patiko, labai patiko soliariumo kremas apelsinu kvapo. Cia naturali kosmetika tik prie jos reikia priprasti, nes ji neturi dazikliu, kvapikliu ir kitokiu blogybiu smile.gif pirksiu dar ne karta, su lojalumo kortele kaina tikrai gera gaunasi smile.gif
Atsakyti