Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Gal dar kas išbandė juodųjų kmynų kremą? Įdomūs atsiliepimai būtų.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 04 07, 17:39)
Gal dar kas išbandė juodųjų kmynų kremą? Įdomūs atsiliepimai būtų.. 4u.gif


Turiu smile.gif Naudoju maždaug 5 dienas, naudoja ir mano sužadėtinis, tai parašysiu apiejų atsiliepimus wink.gif

Mano oda mišri į riebumą, kremą naudoju kaip dieninį - labai maloniai tepasi, skaniai kvepia. Spuogelių tikrai sumažėjo, veidas diena neblizga (bet su blizgesiu ir šiaip problemų neturiu)

Draugo oda labai porėta, kremą tepa naktį. Jis turį netoleruoja glitimo, o vėlykos doh.gif pastebėjo, kad ir nuo šių spuogų padėjo - jie neišsikėlė.

Dabar šiam kremui duočiau 10 balų, įdomu ar ir po kokio mėnesio bus toks pats stebuklas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2015 04 07, 19:09)
Turiu smile.gif  Naudoju maždaug 5 dienas, naudoja ir mano sužadėtinis, tai parašysiu apiejų atsiliepimus wink.gif

Mano oda mišri į riebumą, kremą naudoju kaip dieninį - labai maloniai tepasi, skaniai kvepia. Spuogelių tikrai sumažėjo, veidas diena neblizga (bet su blizgesiu ir šiaip problemų neturiu)

Draugo oda labai porėta, kremą tepa naktį. Jis turį netoleruoja glitimo, o vėlykos doh.gif  pastebėjo, kad ir nuo šių spuogų padėjo - jie neišsikėlė.

Dabar šiam kremui duočiau 10 balų, įdomu ar ir po kokio mėnesio bus toks pats stebuklas g.gif

O odos nesausina? Reiks pabandyt nusipirkti turbūt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 04 07, 23:23)
O odos nesausina? Reiks pabandyt nusipirkti turbūt. smile.gif


man irgi idomu ar nesausina odos? nepasireiske jokia alergija? nes esu bandzius pelynu, probleminei odai, tai alergizavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2015 04 08, 11:42)
man irgi idomu ar nesausina odos? nepasireiske jokia alergija? nes esu bandzius pelynu, probleminei odai, tai alergizavo 4u.gif

Pelynų kremas ir man nelabai patiko (vyšnių - irgi). Šitas, sako, lyg ir geresnis.. g.gif
Atsakyti
Tiesą sakant truputį sausina. Nė nežinau kaip šią problemą spręsti. Reikia turbūt geros veido kaukės, bet man visada labai sunku tokią surasti... VIVI siūlė naudoti serumą, bet nežinau, bijau, kad per daug apsunkins odą.
Atsakyti
Nusipirkau aš vis dėlto tą Juodųjų kmynų kremą, bet kol kas nuomonės neturiu. Šiaip, kvapas gan malonus, lengvai citrusinis (nors užuodžiu kažkiek juodųjų kmynų kvapą), pats kremas skystokas ir lengvas, bet patepus odą nepasakyčiau, kad labai jai trūktų drėgmės ar kad nebūtų švelni. Kaip kovoja su spuogais/pabėrimais ir ar nesausina odos - dar per anksti pasakyt. Tyliai meldžiuos, kad būtų veiksmingas ir patiktų, o tai anksčiau su VIVI kremais didelės sėkmės neturėjau.. biggrin.gif

Taip pat nusipirkau ir Greipfrutų dušo gelį. Išbandžiau tik sykį, bet bent kol kas patiko. bigsmile.gif Kvapas švelnus ir malonus, pats gelis gan skystas, bet normaliai putoja, neprireikė labai didelio kiekio prausiantis. Kas labiausiai nustebino - odos švelnumas nusiprausus. Visiškai netempė ir netraukė odos, net kremu nesitepiau.. rolleyes.gif Išbandžius labiau, gal parašysiu platesnius atsiliepimus apie abu produktus blog'e.

Ir dalinuosi įrašus apie Alyvuogių šampūną. Norint užeit į blog'o įrašą - spūstelkit ant nuotraukos.
user posted image
O šiaip, bent kol kas patinka - švariai išplauna plaukus (labai riebiems turbūt nelabai tiktų, vis dėlto), rezultate - gražūs ir papurę plaukai, plaukas kol kas neišsausintas. Galvos oda - ir nesuerzinta. Kvapas malonus - tarsi obuolių ir marcipanų.. 4u.gif Šampūnas kiek skystokas (turbūt labai ilgam neužteks), putoja neblogai. Tiesa, kiek kamštukas/dozatorius nepatinka - bent jau man tai ties kakliuku kažkiek pravarva šampūno ir nemaloniai buteliukas apsitepa. Nežinau ar čia brokas, ar su visais taip..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 10 balandžio 2015 - 14:01
Gavau zinute, kad po puses metu (!!!) sugebejo kazkaip pagaminti kortele...bet galvoju, kad neisiu jos atsiimti.ir gailiuosi, kad tuo metu, kai dariausi, nepasinaudojau drauges kortele, o nusprendziau ir as pasidaryti, kad buti dazna pirkeja...
Sakau tai todel, kad nepaliko niekas ispudzio..... Kremas su silku nedrekina visai, 72h lipnus (kaip jau buvo mineta)...ir kvapas abieju geriau butu neutralus, nei toks,koks yra smile.gif
prausimosi putos dar nieko, bet kazkaip nekartociau... kremuku megineliai nei vienas nepatiko.

schmoll.gif schmoll.gif tiek vilciu buvau idejus.. nuvyle.
Labai gaila man rasyti toki atsiliepima, nes tikrai daug ideta darbo i sia kosmetika..
Labai grazus ipakavimai, kurie net gali drasiai stoveti premium kosmetikos skyriuje (sampunai, balzamai ir pan.) Grazus interjeras.. Viskas grazu, tik kazkaip "neveikia".

p.s. na ir konsultantes vienoj is saleliu nelabai noriai pasakoja apie produkcija blush2.gif



Atsakyti
VIVI pasidarė grynas š doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2015 04 15, 15:39)
VIVI pasidarė grynas š  doh.gif


Šiuo metu naudoju 6 vivi priemones, kurios man tinka biggrin.gif kodėl š? smile.gif
Atsakyti
Aš minėjau, kad labai daug visko iš VIVI nusipirkau. Gaila bet ir man WOW efekto nėra. Kosmetika normali, gal truputį kemša poras ir tiek. g.gif

12 vaistažolių šampūnas brangus - o sunaudosiu per 5 plovimus, nors plaukai ir nėra ilgi. Truputį nusivylimas...

Dėl permium pakuočių:
http://www.barneys.c...s...o&start=100
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fajeti: 17 balandžio 2015 - 07:09
Išbandžiau dantų pastą su mira ir gvazdikėliais

user posted image

Nors pirkdama ir žinojau, kad pasta visai neputoja, bet matyt, prie to reik priprast, nes asmeniškai aš valytis su neputojančia pasta nemoku unsure.gif Skonis ir kvapas specifinis, lyg odontologo kabinete, bet man netrukdė, netgi kažkoks malonus. Išvalo gerai, dantys lieka švarūs, bet trūksta gaivumo pojūčio po to. Pirkau, kadangi mano dantenos linkusios kraujuoti, o ši pasta turėtų padėt, bet kad tai pakomentuočiau reik ilgiau panaudot. Kolkas sakau, kad nekartočiau.
Atsakyti