Įkraunama...
Įkraunama...

šaltiena

Mano saltiena visada gaunasi thumbup.gif ir skani ,o darau taip-
Pirma vandenuka nuvirinu
kiaulienos kulnine arba kitaip karka vadinasi ,pora kojyciu ,jautienos gabaliukas ir viska verdi tol kol mesyte pradeda kristi nuo kaulo,i ta pati puoda imetu ir morka papuosimui.Kaip isverdu smulkiai viska supjaustau (galima ir sumalti su mesmale ,tai toks a la ruletas gaunasi),ta sultini kuriame viskas vire iskosiu,nes buna smulkiu kauliuku ir tada visa supjaustyta mesyte sudedu i ta sultini ...o tada ivairiu prieskoniu,imetu svoguniuka,kuri paskui isimu ir paverdu viska dar koki 15 min ir tada puosiu su morkos griezineliais formas ir uzpilu saltiena .Truputi atvesta ir kisu i saldytuva.SKANAUS assa.gif
Atsakyti
Na man šaltiena irgi visada gaunasi be priekaištų, tad aprašysiu ir aš savo šaltienos gamybos procesą:
Paprastai perku pora kiaulės kojų ir kulniuką, mano šeima mėgsta kai mažiau mėsos o daugiau drebučių, tai perku priekinį kulniuką (arba dar vadinama karka), nes užpakalinis labiau mėsingas. Jei norisi daugiau mėsos galima net šonkauliukų ar kur būna toks labai pigus ragu - kaulu rinkinys tipo sriubai. Čia skonio reikalas. Dar būna pirkti galvos, tai jos irgi labai tinka, tačiau nedidelei šeimai jau daugoka, o ir į puodą sutalpinti sunkiau Esminis dalykas, kad šaltieną reikia gerai sušutinti, aš turiu greitpuodį, tai jame labai gerai suverda, o jei paprastame puode, tai reikia ilgokai pavirinti, tiesiog kai užverda reikia sumažinti kaitrą ir ilgai virti, kol nuo kaulų labai lengvai atsiskirinės mėsa.
Dabar ką dedu: imu tuos kaulus - mėsą; morka, svogūnas, truputis česnako, lauro lapeliai, kvapieji ir juodieji pipirai, gvazdikėlis, druska, galima įberti kokio prieskonių mišinio a'la Vegeta. Užpilu vandeniu, vandens reikia nepamažinti, ypač jei virsi paprastame puode, nes per ilgą laiką jis nuvirs, gali tekti ir papildyti, tik jei jau pildysi tai daryk tai ne prieš pat pabaigą, kad dar spėtų pavirti. Morką supjaustu smulkiais gabaliukais, žinau kai kas tarkuoja - vėlgi skonio reikalas, man gražiau kai gabaliukai prasišviečia per drebučius svogūną ir česnaką tiesiog susmulkinu ir į puodą.
Kai suverda: į atskirą dubenį ištraukiu tas kojas ir karką ir su šakute bei peiliu išrenku kauliukus, susmulkinu mėsą. Suverčiu ją atgal į sultinį išmaišau, paragauju ar jaučiasi druskos (jos turi normaliai jaustis, nes pagailėjus druskos suaušus trūks skonio) ir išpilstau. Viskas, skanaus
Mano anyta kai daro šventiniam stalui tai į kiekvieną lėkštę įdeda po vištos sparnelį, tačiau vis pamirštu pasiteirauti kaip ji juos išverda, spėju, kad atskirai arba įdeda bebaigiant šutinti visą mėsą, nes sparneliai būna išvirę, tačiau nesušutę
Atsakyti
Ačiu santai ir jolaxus už išsamius receptėlius, būtinai savaitgalį taikysiu praktikoje 4u.gif biggrin.gif nes abu su vyru esam dideli šaltienos mėgėjai. Tik vienas labai durnas klausimas pasistojo: o kaip daryti su skūra. Gana dažnai gaminu karką (verdu paskui kepu), supratau, kad ta pati karka gali būti kartu su kojomis vartojama šaltienai. Taigi kaip elgtis su oda, kurios ten yra labai nemažai: nenaudoti? ar ji tiesiog suverda? ar ... na ką aš čia spėlioju. Būčiau labai dėkinga už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
supratau, kad ta pati karka gali būti kartu su kojomis vartojama šaltienai. Taigi kaip elgtis su oda, kurios ten yra labai nemažai: nenaudoti? ar ji tiesiog suverda? ar ... na ką aš čia spėlioju. Būčiau labai dėkinga už paaiškinimą 4u.gif
[/quote]
Oda tikrai nesuvirs smile.gif Gali det dali odos... Mano vyrelis, tai visokiu "skuru" nevalgo, tai as visai stengiuos nedet. Tiesiog nuimu nuo jau isvirusios karkos, o nuo kojyciu, tai nelabai kaip nusiima, tai labai smulkiai supjaustau.
Atsakyti
QUOTE(helli @ 2006 02 06, 11:24)
Ačiu santai ir jolaxus už išsamius receptėlius, būtinai savaitgalį taikysiu praktikoje  4u.gif  biggrin.gif nes abu su vyru esam dideli šaltienos mėgėjai. Tik vienas labai durnas klausimas pasistojo: o kaip daryti su skūra. Gana dažnai gaminu karką (verdu paskui kepu), supratau, kad ta pati karka gali būti kartu su kojomis vartojama šaltienai. Taigi kaip elgtis su oda, kurios ten yra labai nemažai: nenaudoti? ar ji tiesiog suverda? ar ... na ką aš čia spėlioju. Būčiau labai dėkinga už paaiškinimą  4u.gif

o aš tai sušutinu su visa skūra smile.gif visvien gi visą mėsą nuo kaulų nukrapščius smulkinu (žinau kai kas net mala per mėsmalę), tai ta skūra tiesiog susipjausto smulkiais gabaliukais ir viskas.
Atsakyti
Labai ačiū tokius operatyvius atsakymus:4u:
Atsakyti
Man saltiena irgi laaabai patinka, bet taipat skanu yra:
ZUVIS DREBUCIUOSE
Virtu zuvu(Eseriu, lydegu ar sterku)
Zelatinos
Zuvies sultinio
Morku
Krapu
Citrinos
Zaliuju zirneliu

Zuvu fille supjaustyti gabaleliais, zelatina 10min. palaikyti saldytame vandenyje, supilti zuvies sultini.
Morkas supjaustyti skridineliais, krapus isskaidyti smulkesnem sakelem. Citrina supjaustyti plonais griezineliais,(pasalinti citrinos odele, bei seklas)
I saltu vandeniu perlieta forma ipilkite plona sluoksneli drebuciu. Sluoksniais graziai sudekite zuvies gabalelius, krapus, zirnelius, citrinas, morkas ir uzpilkite drebuciu mase. Taip reikia sluoksnioti kal sudesite visus produktus. Padekite i saldytuva, kad sustingtu.
(Isties gardu)
Atsakyti
Per kiek dienų reiktų suvartoti vištienos šaltieną? Ruošta namie, jokių konservantų nedėta.
Atsakyti
Na,jei ziema tai galima valgyti ir savaite,bet vasara tris dienas
Atsakyti
O kaip jus ja gaminat blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 04 19, 22:48)
O kaip jus ja gaminat  blush-anim-cl.gif



Mano receptas labai paprastas:
išverdu 6-8 viščiukų blauzdeles. Mėsytę smulkiai supjaustau ir užpilu tuo pačiu skysčiu, kuris liko verdant. Viskas - šaltiena gatava smile.gif. Atlikusią mėsytę (kurios buvo per daug) tiesiog suvalgom smile.gif
Savaime suprantama verdant blauzdeles įdedu prieskonių, svogūno, morkytę. Tik nepadauginkit druskos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JJG: 20 balandžio 2006 - 07:35
As dar ipilu zelatinos,tai buna tvirtesne
Atsakyti