Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai tik su nuotraukomis

QUOTE(Grucė @ 2014 07 05, 04:14)
user posted image

Špinatų suktinukai su lašiša

125 g špinatų
4 kiaušinių
100 g tarkuoto fermentinio sūrio
250 g rūkytos lašišos griežinėlių
200 g varškės sūrelio su žalumynais
1 šaukštelio citrinų sulčių
1 saujelės tarkuoto sūrio "Džiugas"

Orkaitę įkaitinkite iki 200 laipsnių. Stačiakampę kepimo formą išklokite kepimo popieriumi. Jis bus minkštesnis ir paslankesnis, jeigu prieš tai stipriai suglamžysite, o paskui išlyginsite.
Visus keturis kiaušinius įmuškite į dubenį, pabarstykite šviežiai grūstais pipirais ir gerai išplakite metaline šluotele arba elektriniu plaktuvu.
Fermentinį sūrį sutarkuokite smulkia tarka, suberkite į dubenį su kiaušinių plakiniu ir gerai išmaišykite. Sudėkite nuplautus ir nusausintus špinatus, vėl išmaišykite.
Kepimo popieriumi išklotą skardą pabarstykite tarkuotu sūriu "Džiugas". Ant jo tolygiai plonu sluoksniu paskleiskite špinatų bei kiaušinių masę ir kepkite orkaitėje 15 min.
Iškepusį omletą ataušinkite ir apverskite ant maistinės plėvelės taip, kad viršuje būtų sūrio "Džiugas" sluoksnis. Atsargiai nuplėškite kepimo popierių.
Omletą aptepkite plonu varškės su žalumynais sluoksniu. Ant viršaus išdėliokite lašišos griežinėlius, apšlakstykite citrinos sultimis ir susukite į standų ritinėlį.
Ritinį suvyniokite į plėvelę ir mažiausiai 6 val. įdėkite į šaldytuvą. Tada supjaustykite storais griežinėliais ir patiekite su prancūziško batono riekelėmis, krienais arba majonezu.

"Moters savaitgalio virtuvė" 2013 m. birželis Nr. 6

vaizdas, tai Super!!! butinai bandysim!
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2014 08 31, 05:42)
vaizdas, tai Super!!! butinai bandysim!

O as jau bandziau,labai skaniai gavosi.
Atsakyti
QUOTE(South @ 2014 08 31, 09:58)
O as jau bandziau,labai skaniai gavosi.


Ar sunkiai pasigamina? ax.gif Kokio karstumo orkaiteje reikia kepti?
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2014 09 22, 11:21)
Ar sunkiai pasigamina?  ax.gif Kokio karstumo orkaiteje reikia kepti?

Labai lengvai ir greitai pasigamina smile.gif .Bandziau tik pertepimus keisti biggrin.gif .Kepiau ant 200.
Atsakyti
Keksiukai - piciukai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Gal galima receptą tų keksiukų-piciukų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2015 01 24, 15:40)
Gal galima receptą tų keksiukų-piciukų?  4u.gif

As i google ivedziau, paieska rado.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2015 01 24, 22:50)
As i google ivedziau, paieska rado.


Dėkui, išbandžiau vakar. Tik pomidorų padažu netepiau, nenaudoju aš jo. Skanūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2014 01 05, 15:02)
Pyragėliai su lašiša

Reikės:

sluoksniuotos tešlos
kietojo sūrio
tepamo varškės kremo( naudojau agurkinį)
rūkytos lašišos
kiaušinio

sluoksniuotą tešla pakočioti ir susipjaustyti norimos formos gabalėliais.Tuos gabalėlius ištepti varškės kremu, vienoje pusėje padėti norimą kiekį lašišos , užbarstyti patarkuotu sūriu...tešla užlenkti ir pyragėlio galus užspaudyti šakute arba pirštu...pagamintus pyragėlius dėti į skardą ant sviestinio popieriaus arba folios....aptepti pyragėlius kiaušinio plakiniu ir kepti orkaitėje apie  20 min.

skanaus!!! rolleyes.gif

user posted image


Pabandėm smile.gif labai skanūs ir nesudėtinga essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 06 21, 19:27)
Šparaginės pupelės apsuktos šonine

Vienas iš mėgiamiausių patiekalų vasaros-grillio sezono metu. Idėja radau pas Neringą.

Šparaginių pupelių
Plonai pjaustytos šviežios šoninės ( tinka ir šalto rūkymo iš bėdos biggrin.gif )
user posted image



aš turiu labai svarbų klausimą, kuris ne viename patiekale kiša koją blush2.gif

o kaip jūs supjaustote taip gražiai ir plonai tą šoninę g.gif na, rūkytos būna pirkti, bet kai man daug reikia- labai išbrangsta patiekalas doh.gif O šviežia man, tai ir gabaliukais pjaustant, sluoksniai slidinėja blush2.gif Čia gal koks metodas pjaustymo yra g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2015 07 29, 16:26)
aš turiu labai svarbų klausimą, kuris ne viename patiekale kiša koją blush2.gif 

o kaip jūs supjaustote taip gražiai ir plonai tą šoninę g.gif  na, rūkytos būna pirkti, bet kai man daug reikia- labai išbrangsta patiekalas doh.gif  O šviežia man, tai ir  gabaliukais pjaustant, sluoksniai slidinėja blush2.gif  Čia gal koks metodas pjaustymo yra g.gif  4u.gif

šoninę reikia palaikyti šaldymo kemeroje, tada lengviau ir gražiau pjaustosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2015 07 29, 18:23)
šoninę reikia palaikyti šaldymo kemeroje, tada lengviau ir gražiau pjaustosi  mirksiukas.gif



Ačiū 4u.gif man taip plonai nesigauna vistiek; manau, čia reik pjaustymo kombaino g.gif
Atsakyti