Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai 2

QUOTE(liepal @ 2012 07 16, 19:04)


Klausimelis ar tokie radiniai gali buti kaip nors susije su magija? ar cia man nervus gydyt reikia?

Labai aciu uz atsakyma

Gali rolleyes.gif
Atsakyti
Žvaigždėta, o kaip manai, ko visais tais daiktais bandoma pasiekti, ka tai galetu reiksti?
Atsakyti
QUOTE(liepal @ 2012 07 16, 23:54)
Žvaigždėta, o kaip manai, ko visais  tais daiktais bandoma pasiekti, ka tai galetu reiksti?

Panašėtų į bandymą privaražyt g.gif

Nėra kokio nuo proto nušokusio gerbėjo pas tamstą?
Atsakyti
sveikos
nzn gal visai ne cia rasau,bet lb neramu ant dusios.penktadieni tvarkiau masina,sestadieni buvau keliose vietose ir kieme stovejo beveik visa diena su atidaryta bagazine(taip kaip gyvenam nuosavame name).ir siandien atidarau bagazine guli graziausiai per viduri isdziovinta rupuze doh.gif na lb tikiuosi ,kad ji ten pati uzduso ir isdziuvo bet ar galejo per viena diena verysad.gif
kazkada girdejau ,kad su rupuzem padirbineja.kas su tuos susidure??
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 07 15, 21:25)
Gal.... Labiausiai domina atsakymai, kas tikrai žino, kam artima magija vienoki ar kitokia.



Labas. I tokius dalykus nesiulyciau kreipt demesio. Pasimelst zinoma visada i nauda.
Sitas zenklas - satanistu. Pasiskaitykite egzorcistas.lt. Daug kas maiso ji su roko garbintoju gestais, bet tiesa ta, kad kaip ir daugelio naudojamu dalyku prasmes nei kilmes zmones tiesiog nezino.
Atsakyti
sveiki visi,

kazkaip karts nuo karto vis pavartydavau burimo knygeles, paskaitydavau apie tai info, tikejau horoskopais, buratis ir pan.,
bet einant laikui visa tai uzsimirso ir atrode zaidimas...

preis gerus puse metu seimoje ziauriai prasidejo nesisekti, nesutarimai, nesekmes, nedarbas ir pan.,

vakar tvarkiausi namus ir po miegamajame po lova radau atrodytu niekuo kalta raudona gumini kalnuoliuka (viduje auksospalvos klevo lapas)... is kur????
turim katinu, turim mazameti vaika... atrodytu zaislas, bet galiu prisiekti 100 proc., ne musu sis zaislas.. islauko jo parsinesti irgi negalejo niekas - niekas neleistu pvz., vaiku imti is lauko ne savo zaislu ir pan.,
ir is kur jis pas mus miegamaje - kur ne zaidimu zona....

esu skaicius - apie uzkerejimsu, nuziurejimus, kad ai namus atnesamas kazkoks uzkeretas daiktas - kuris prisaukia seimininkams nelaimes, nesutarimus ir pan....

ar tai galetu buti tai......??? unsure.gif
kas galetu pakonsultuoti siuo klausimu....
ka daryti?
kaip sunaikinti?

kas liudniausia... i musu miegamaji paprastai niekas is svetimu neuzeina.... (namas, II aukstas)... neujau kas is savuju? is artimu draugu....?
Atsakyti
Mane prakeikė du žmonės, pykčio vedami jie ištarė tuos žodžius, iš pradžių panikavau po to nekreipiau dėmesio į tai, bet...nuo to prasidėjo juodas periodas mano gyvenime, ar tai įtakoja??
Buvau prieš kelis mėnesius pas būrėja Gerda, ji iškarto pasakė,kad ant manęs du prakeiksmai..aš jai įvardinau net kokie žmonės tai padarė..bet tos temos neanalizavome, o gal reikėjo? bet kaip tai nenorėjau klimpti į tas visas magijas gilyn, o gal vėl bereikalo , ką daryti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2012 08 27, 08:23)
kalnuoliuka

kamuoliuką?
Man panašu,kad jūs tiesiog per daug panikuojate. Kai žmogų ištinka bėdos ar nelaimės-jis visuomet ieško kaltės kituose žmonėse,daiktuose ar burtuose. Reiktų geriau pasiknisti po save-tai ir kamuoliukai ne taip išgąsdintų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 08 27, 17:55)
kamuoliuką?
Man panašu,kad jūs tiesiog per daug panikuojate. Kai žmogų ištinka bėdos ar nelaimės-jis visuomet ieško kaltės kituose žmonėse,daiktuose ar burtuose. Reiktų geriau pasiknisti po save-tai ir kamuoliukai ne taip išgąsdintų mirksiukas.gif


bet tai ne zaidimu kamuoliukas, ir kaip jau minejau - visus savo daiktus pazystu, be to net vyras nustebo ji pamates ir jis pats pirmas dave tokia minti... todel, kad tokios bedos, kurios prasidejo visiskai griauna musu gyvenimus - vyras, kuris juokdavosi is manes, kai skaitydavau horoskpus - pradejo pats kelti klausimus - kas cia darosi ...
po savimi kastis nereikia - as dar neguliu po zeme, tfu tfu - ir tikiuosi dar tai bus negreitai, nes bedos liecia ne mane asmeniskai - o mus visus - t.y. musu seima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulka1: 27 rugpjūčio 2012 - 16:33
QUOTE(dentis @ 2012 08 27, 08:34)
, ką daryti sad.gif

ka daryti,ka daryti.palinkek gero tiem zmonem,pasiusk mintyse geliu puokste jiems.negalvok apie juos blogai,gero jiem linkek patoviai
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2012 08 27, 16:32)
bet tai ne zaidimu kamuoliukas, ir kaip jau minejau - visus savo daiktus pazystu, be to net vyras nustebo ji pamates ir jis pats pirmas dave tokia minti... todel, kad tokios bedos, kurios prasidejo visiskai griauna musu gyvenimus - vyras, kuris juokdavosi is manes, kai skaitydavau horoskpus  - pradejo pats kelti klausimus - kas cia darosi ...
po savimi kastis nereikia - as dar neguliu po zeme, tfu tfu - ir tikiuosi dar tai bus negreitai, nes bedos liecia ne mane asmeniskai - o mus visus - t.y. musu seima.

knistis po save-tai nereiškia knistis po žeme. Nesupraskit tiesiogiai. Knistis po save,tai ieškoti atsakymų kiek pats žmogus prisitrauki nelaimes. Kas tai per kamuoliukas? Na,maža kas galėjo jį numesti. Nebūtinai ir blogais tikslais. Gal vaikai.
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 08 28, 10:36)
knistis po save-tai nereiškia knistis po žeme. Nesupraskit tiesiogiai. Knistis po save,tai ieškoti atsakymų kiek pats žmogus prisitrauki nelaimes. Kas tai per kamuoliukas? Na,maža kas galėjo jį numesti. Nebūtinai ir blogais tikslais. Gal vaikai.


Kai kurie zmones niekada neleis sau minties, kad ivykiu priezastys yra jie patys wink.gif

Patarimai 4u.gif
Atsakyti