Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai, Dalinamės mintimi

va ka dar radau senoj temutei smile.gif gal kam patiks mirksiukas.gif
cituoju smile.gif

Apie kaspinus tai taip buvo: Piršlienė padalino sau ir pamergėm atvirutes, kurios buvo prisegtos prie ilgu kaspinų spalvotų. Kaip parašysiu žodžius suprasit kokios kaspinai spalvos buvo. Mes kaip šokti pradėjom muzikantai pritildino muzika tada pradejo skaityti. Pirma piršlienė ir ji pabaigė,kitas skaitė pamergės . Perskaitytas atvirutes su kaspinais prieidavo ir užrišdavo mums ant rankų,kur buvom suikabine.

Pirmi žodžiai buvo be atvirutės.
1. SKAMBĖKIT VESTUVINĖS TAUTĖS
SKAMBĖKIT STIKLAI KELIAMI
Į KELIĄ, Į TOLIMĄ , NAUJĄ
IŠEINATE GRAŽŪS, JAUNI.

ŽĖRĖKI VESTUVIS ŽIEDE
IR DIDELĮ DŽIAUGSMĄ ATNEŠK
VAIVORYKŠTĖS TVISKANČIOM JUOSTOM
Į LIAMĘ JAUNUOSIUS ĮVESK.

2. (raudonas kaspinas)
RAUDONĄŽIEDĄ ROŽĖ KELIĄ
RAUDONA SAULĖ VAKARAIS
PRAMINKIT MEILEI TIESŲ KELIĄ
DVIEJŲ ŠIRDŽIŲ KARŠTAIS JAUSMAIS.

3.(geltonas kaspinas)
PURIENOM PASIPUOŠ UPELIAI
ŽYDĖS KRANTAI GELSVAI GELSVAI
TAD SAUGOKIT GELSVI ŽIEDELIAI
JAUNUJŲ MEILĘ AMŽINAI.
VESTUVINIŲ ŽIEDŲ SPALVOS
NEIŠMAINYKIT NIEKADOS.

4. (melynas kaspinas)
O TEN PRIE MAŽO ŠALTINĖLIO
IŠTIKIMYBĘ SKLEBDAMA
Į SAULĘ KELIĄ ŽIEDĄ GRAŽŲ
NEUŽMIRŠTUOLĖ MELYNA.

5. (žalias kaspinas)

KALNAIS,LAUKAIS ŽALIAIS TAKELIAIS
PAS JUS ATEINA ATETIS
PAMOKITE ŽALI BERŽELIAI
LAI BŪNA JI ŠVIESI VILTIS.

TEBŪNA JI ŠVIESI KAIP LAUKAS
KAI ŽYDI ŽYDINTYS RUGIAI
TEGUL KASMET JI JŪSŲ LAUKIA
BIRŽELIO VAKARAIS ŽALIAIS


6. (baltas kaspinas)
PRO BALTĄ SNIEGĄ Į SAULELĘ
SNEGUOLĖ IŠKELIA GALVELĘ
IR Į ŠVELNUTĮ BALTĄ ŽIEDĄ
SAULUTĖS SPINUDYS ĮRIEDA

O BŪKIT SKAISTŪS KAIP ŽIEDAI
PRAŽYDĘ NUOSTABIAI BALTAI
IR KELKITE AUKŠTYN Į ŠVIESĄ
SAVOSIOS MEILĖS BALTĄ ŽIEDĄ.

7.(juodas kaspinas)
IR TIK JUODA SUNKI SPALVA
NELAIMĘ SUNKIA NEŠDAMA
TEAPLENKA NAMUS JAUNŲJŲ.

8. taip pat buvo be atvirutes, jie buvo ant vienos atvirutes kartu surasyti su pirmais.
BĖGA METAI, VASAROS PRAEINA
IR PRAŽYLA MOTINŲ PLAUKAI
METŲ METAIS SAUGOKITE MEILĘ
ŠIOS DIENOS JAUNAVEDŽIAI.

Tuos kaspinus dalina per pirmąjį jaunųjų šokį - valsą. Esmės tai ir aš nežinau (tikriausiai ją atspindi žodžiai, sakomi prieš skirtingos spalvos juostos padavimą), bet gražu buvo ir nuotraukose gražiai atrodo, nors šokti sudėtinga. Jau suktis nebegali, nes aplink daug žmonių, o ir kaspinus supainiosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 23 kovo 2014 - 09:20
Dar sitas man thumbup.gif
kaip jaunaja issipirkti smile.gif

Per praeitas vestuves, kur teko piršliaut, jaunajam buvo tokiso užduotys:
1. Į lėkšutę įdėk tiek pinigėlių, kiek su jaunaja ruošies gyvent metelių
2. Išsirink kokį gyvenimą gyvensi su žmona: saldų, sūrų ar kartų (stovėjo 3 vienodos stiklinės su vandeniu, visos aišku su saldžiu,bet jaunajam buvo pasakyta kad kartus, sūrus ir saldus, kokia palaima pasimatė jo akyse, kai paragavo saldų vandenį lotuliukas.gif , tuo momentu nesuveikė smegeninė, kad visur vienodas, tik kai jau į Bažnyčią važiavom paklausė, ar visur saldus buvo hihihi.gif)
3. Atsakyk į klausimus:
Kas pasaulyje stipriausią? (Meilė)
Kas pasaulyje brangiausią? (Jaunoji)
Kas pasaulyje saldžiausias? (šeimyninis gyvenimas)

4. Kai jau įistikinom kad jaunikis dosnus, sumanus ir saldų gyvenimą žadą, dar įsitikinkim ar iškalbingas (tada kirpo virveles tarpdury ir meilius žodelius sakė)

cai t.p. is senu temuciu biggrin.gif atleiskit jei kartojuos , gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
kiek as esu buvusi vestuvėse tai visose ssvocia su pamergem laukė atvykstatnt jaunikoio su pabroliais smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Žino daugmaž jaunoji tą situaciją, tik aišku ne visą. Niekad nekalbėjom, tiesiog mes bendraujam gražiai, mums tai nekliudė niekad, apibrėžiau, kad tai yra mūsų asmeninis reikalas. Per gimtadienius pati draugė stengdavosi su pasodinti atskirai, kad nekiltų kažkokių nepasitenkinimų, nes mamulės jos aršoka, liežuvio nepalaikys už dantų. Bet... Vestuvės yra vestuvės. Čia jau kita kalba. Į laikraštuką įdėjau bendrą sveikinimą nuo tėvelių ir senelių savo nuožiūra. Atsisakiau ir minties ir apie jaunųjų vaikystę ir išdaigas. Apsieisiu. Vyras iš viso sakė: mus kvietė, vadinasi, ne šiaip, nesuk sau galvos, ne jos vestuvės, jei dukrai tinkai svočia, vadinasi ir mama turės su tuo susitaikyti. Tuo labiau, kad mes ne pirmieji kurių jie prašė. Atsisakė ir tetos ir dėdės, ir pusbrolis. Savi nei vienas neėjo schmoll.gif Kažkaip šiaip ant dūšios neramu kaip ten bus, bet už save aš spakaina- ne konfliktiškas žmogus, kitų nuomonė, kuri yra nepagrįsta ar žeidžianti irgi nerūpi, savo pareigas žinau. Manau ir ji tylės per vestuves. O po vestuvių kaip bebuvę, dzin cool.gif
Atsakyti
SWEIKOS SVOCIUTES...
MANO GALVA IRGI PILNA IDEJU...KADA TUREDAMA DAUGIAU LAIKO ATSISESIU IR SURASYSIU SAWO MINTIS...GAL KAS PRITAIKYS...GAL KAS PADES PATOBULINTI smile.gif TIK DABAR NIEKAIP NESUGALVOJU... ANTRA DIENA RYTE...ATSIKELIA JAUNIEJI..IR T.T.... IR PIRSLYS EINA IESKOTI KA JIE PERNAKTELE SUSPAUDE...ANKSCIAU GI BUDAVO PVZ SALDUS SURIS... PER MUSU VESTUVES RADO RAGAZE GRYBUKU (SALDZIU).... TIPO NAKVOJOM MISKE :DDD KA DAR GALETUMETE PATARTI ..KA IDOMAUS GALIMA BUTU "RASTI" PO NAKTELES...NES TOSE VESTUVESE KUR SWOCIAUSIU...TAI BUS NEMAZAI TU PACIU SWECIU KAIP IR PAS MUS...TAI TIKRAI NESINORI KARTOTIS...NORISI KAZKO DAR IDOMIAU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 23, 10:02)
Svociutes, turiu toki klausyma  biggrin.gif  ar svocia turi dalyvaut jaunikio islydetuvese ar tiesiog pas jaunaja buna ir laukia ju  g.gif


Svociute vazineja kartu praktiskai visur. Ji islydi JAunaji is namu, atvaziuoja visi pas Jaunaja.
Atsakyti
Sveikutės, na pasirodysiu jau gal dažniau,pamažu kibsiu į darbus,tik praeita tema dalis liko neskaityta,tad eisiu ten dar minčių paieškoti smile.gif
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 22, 15:25)
O as dar turiu toki klausyma  rolleyes.gif  ar visos svociutes zada dovanoti jaunuju tevam ka kors ir ka    biggrin.gif  as senuose temutese maciau, kad angeliukus dovanoja ir kazkoki teksta pasako  g.gif

Neužsikrauki bereikalingais dalykasi, dažniausiai tėvelius sveikina jaunieji, svočiai nepriklauso dovanos,nebent tik tostas smile.gif

QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 23, 10:02)
Svociutes, turiu toki klausyma  biggrin.gif  ar svocia turi dalyvaut jaunikio islydetuvese ar tiesiog pas jaunaja buna ir laukia ju  g.gif

Priklauso nuo situacijos, dažniausiai ir svočia važiuoja pas jaunikį.Bet mes pernai MV važiavo pas jaunikį o aš laukiau pas jaunąją,nes iki jaunikio kelionė į priekį atgal 3h gavosi, tai per tą laiką aš makiažus pasidariau ir susiruošiau smile.gif

DEM o kur čia tavo turne buvo po turgų?Gariūnai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 24, 08:30)
DEM o kur čia tavo turne buvo po turgų?Gariūnai?

Ne, aš po Kauno bazes bazavausi. Super dalykėlių radau. Nebūtinai pirkti, bet akims paganyti, idėjų pasisemti. Ten va ir medalius radau po 4-5 lt moliniai, pigesni- mediniai, bet man jie šiaip sau, tokie faneriniai daugiau. Butelių daug dekoruotų mačiau gražių, bet va pasisėmus idėjų galima pačioms pasidekoruoti, ypač jei spausdintuvą namie turi. Saldainių popieriukai po 72 cnt gal g.gif Kažkur. Tik va židiniai- nepatiko. Gražūs, balti, rudi, pasirinkimas tikrai didelis, bet nu jau tep visi kaip pagal vieną kurpalių doh.gif Nu nuvažiuos jaunieji- o jų židinys ant kiekvieno kampo. Tai nėra blogai, bet va man norisi kažko ypatingesnio, kažko ne taip vienodo. Jau galvoju tada geriau kažkokią paprastą žvakidę paieškoti. Patiko man viena, metalinė, dedasi dvi tabletės. Kažkaip gražiai labai žiūrėjosi. Reiks pagalvoti dar.
Merginos, jūs gudresnės, nes aš tai... Jei pamergių suknelės šviesiai violetinės,, nu tokios ale alyvinės, tai svočios gali būti balta su auksine maišyta g.gif Bazėj radau tokią, nu tep į akį krito, ir vyrui patiko, labai tiktų. Bet išsigandau, kad gali labai pjautis tarpusavy g.gif
Atsakyti
Akcija atrakcija. Grįžo vyras ir duoda tamsiai violetinės juostelės gabaliuką. O kas čia klausiu. Pamergių suknelės tokios bus blink.gif Vat tai tau ir alyvinė, šviesi violetinė doh.gif Tai tadu man kokią dėtis doh.gif mama sako: jei pamergių tokios, svočios tada turi būt dar tamsesnė, tai tik juoda belieka, visi galvos, kad želaujate, kad jaunieji ženijas. Ačiū, sakiau paguodei. Tai gal tikrai tiktų balta su auksine doh.gif Ružava kokia g.gif Alyvinė? Nu jau čia šviesios reiks turbūt g.gif Nuotaka nesikiša, jai sakė tas pats, tik kad nebūt visai balta cool.gif Tai gerai, kad nenusipirkau jokios savaitgaly, nors vyras siūlė jau, bet ai galvoju, dar laiko yra, gal dar kas nors keisis, gal kokį medeliuką naują pasiūlys... unsure.gif
Atsakyti
UHU!!! Sianakt ir as jau sudalyvavau busimose vestuvese... Ir kodel sapnai negali buti sekmingi? Kodel visada juose turi kazkas nenusisekti, arba isvis viskas tapti chaosu??? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na po truputi ir as pradedu panuoti biggrin.gif
va vakar su jaunaisiais pokalbi apturejom lotuliukas.gif
ko tikisi ir tt, tik va kai pagal valandas susirasiau ... tai isvis niekam laiko nelieka doh.gif reiks tiksliai pagal laika susideliot ir ziuret kad tvarkarascio laikytumemes , nuotaika gadintisiuos jei veluosim keleta min. jau isivaizduoju kaip sukausiu kad LAIKO ner doh.gif lotuliukas.gif doh.gif
dabar kai pamenu savo vestuves tai svocia manoji irgi vis piktai i pirsli dilgciojo ir ragino judet greiciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 24 kovo 2014 - 18:39
DEM, su nuotakos motina tai situacija nekokia verysad.gif, zinok papasakosiu viena istorija , kuria man teko matyti, gal truputeli is kitos puses, bet.... Teko dalyvauti vestuvese, kuriose svocia blogai bendrauja SU SAVO motina, o kadangi ji jaunuju giminaite, tai jos motina irgi dalivavo vestuvese, to vestuvese pastebeti buvo neimanoma, as tik netycia isgirdau ju taip vadinama pokalbi laukia, svocia savo motinai pasake, kad tegul ji isvis jos nepastebi ir negadina sventes........ Ka tuo noriu pasakyti, kad vargu, kad nuotakos mama pasirodys is blogos puses cia gi jos dukros vestuves, tiesiogsiulau nekreipti i ja demesi vestuvese, sakydama tosta apie tevus, vargu, kadji ka nors istars siurkstaus, kadangi visur zmones ir kaip apie ja pagalvos schmoll.gif

Dabar,apie suknele, manau tau reikia rinktis labiau tau tinkancia ir patinkancia suknele ir nereikia derintis prie pamergiu, kadangi TU esi SVOCIA thumbup.gif

Agne, sokis su skirtingomis juostelemis labai grazus realybeje, taciau man netinka, kadangi pas jaunuosius bus kazkoks tai sokiu mixas
Atsakyti