Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

Iš tikrųjų alus liuks :0 Nelabai megstu, bet Kroatijoje geriau labai skaniai... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liseklis @ 2009 09 03, 18:00)
Sveikos 4u.gif
turiu toki klausima gal pagelbesit - ar imanoma su skietuku prasibrauti  per Plitvice nacionalini parka?


Iš tikrųju bus labai nepatogu...jei lis???Mes kai buvome nelijo smile.gif
Labai nuostabu, gera pailseti, pasigrožėti gamta...
(':super')
Atsakyti
QUOTE(liseklis @ 2009 09 03, 16:00)
Sveikos 4u.gif
turiu toki klausima gal pagelbesit - ar imanoma su skietuku prasibrauti  per Plitvice nacionalini parka?

mes palikome Plitvicas sekanciam kartui ir su didesniu vaiku (1.3m) ,nes didziaja dali tikriausiai reiktu nesioti ne tik vezima, bet ir vaika
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2009 09 03, 20:28)
mes palikome Plitvicas sekanciam kartui ir su didesniu vaiku (1.3m) ,nes didziaja dali tikriausiai reiktu nesioti ne tik vezima, bet ir vaika


Plitvicoj yra sudaryti kokie 6 marsrutai pagal laiko trukme. Visi pazymeti spalvomis, tai ties kiekviena sankryza nurodyta, kur eiti. Mes rinkomes pati trumpiausia, nes oras buvo klaikus. Kas liecia orus, tai vietinej parduotuvej parduodami plosciai nuo lietaus. Kainuoja keleta litu. Aisku, patvarumas tolygus uzsidejimui viena karta, bet rubai neslapi bent jau rolleyes.gif
Kas liecia vaikus su vezimais, ten takuciai tokie, kaip musu pliazuose - is lentuciu. Bet vietom yra ir laiptu, o kitose vietose reikia prasilenkti su zmonem vos ne ezero vidury, tai kai takelis siauras, tai baisoka.. blink.gif
MB priejes sako, kad atsimena tevu su vezimeliais cool.gif
Atsakyti
Sveiki! Mes pries kelias dienas gryzom is kroatijos... 4u.gif Salis nuostabi, nors visalaik buvau nuomones kad reikia kuo daugiau ju aplankyt, bet ten dar tikrai ne viena kart grysim, nes nuo pat jos pradzios iki pabaigos keliavom pajuriu, tai daug vieteliu paliko dideli ispudy... thumbup.gif Buvom uzsuke i plitvicas, padarem gal 300 foto lotuliukas.gif Tada Splite radom kempinga, kuriame tik pernakvojom, beje labai tinkantis apsistoti su vaikuciais, nes patogus papludimys ir jura toli gyleja, net pabodo eit biggrin.gif Atsikele keliavom link keliones tikslo - Orebico! Ten apsistojom 8 dienom. Visa savaite turejom ka veikt... Tai nuostabus pusiasalis, kuri ismaisem skersai isilgai. Buvom issinuomoje motoroleri (6 val - 65 lt),persikelem keltu i korcula sala, aplakstem daug graziu vieteliu.Taip pat buvom visai dienai issinuomoje valti, kaina - 200lt. apiplaukem mazas saleles, panardem, pamatem nerealiu vaizdeliu. Del vietos nebuvo jokiu problemu,turejom net galimybe rinktis kur mums geriau, nors skaiciau kad rugpjuti gali del to kilt problemu. Maista gaminomes patys, salia namu buvo mesos parduotuve, ten padavinejo skania sviezia mesa, ir tikrai ta kaina nera neikandoma, vistiek pigiau nei valgyt kavinej, darzoviu kainos kaip ir pas mus, kaikas net pigiau. Ledu 1 kauselis kainavo 2.50lt tai irgi nera brangu, o ledai labai skanus. Buvom surade labai jaukia kavinuke, kur pasijunti kaip pas mociute kaime, kur ragavom eriuko, tikrai verta, kaina 50lt, mums su vyru uzteko 1 porc. paragaut smile.gif Vyna pirkom pas vietinius,ten pat ragavom melyniu likerio,nedidele bonke 15kn skonis nuostabus, kam parvezus daviau paragaut, visiems laaabai patiko, pasigailejau kad tiek nedaug paemiau... smile.gif Oras visas 2 sav buvo puikus, nelijo, vietomis rode 36. Zodziu atostogos puikios, gaila kad gimtine pasitikom lietumi smile.gif
Papildyta:
Pabandysiu perkelt kelias foto... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2009 09 03, 19:48)
Vienam bare radote už tiek, bet yra ir 12-13 kunu, o Dubrovnike net -20kun.  g.gif
Tiesa alus  thumbup.gif


Dubrovinko senamiestyje dažniausiai viskas brangiau, ypač kava. Nors matėme ledus, kurie kainuoja tik 7 kunos/burbulas ir prikrauna tikrai gausiai rolleyes.gif

Kai kas nors sako - kaip Kroatijoje brangu, tai prisiminkite Lietuvos barų ar restoranų kainas kurortuose ir apsilankykite prie progos Italijoje ar Prancūzijoje. biggrin.gif biggrin.gif Nuotaikos iš karto pasikeis. Kita vertus, jei nori kokybiškai ilsėtis, reikia vežtis maišą pinigų. Jei nori nusiteikti griežtiems taupymams, tai ir taupai kiekviename žingsnyje. Bet sakyti, kad viskas ar beveik viskas brangu, yra neteisinga.
Atsakyti
Dubrovniko ledus aš net įamižinau thumbup.gif Jau tokia porcija milžinė, o kaina kaip akropolyje thumbup.gif Ir pardavėjai super. Nuėjau ledų pirkt, ir galvojo die, kad tik kuo mažiau kalbėt, tai jaunas vaikinukas, kad pradėjo Kroatiškai kažką pliurpt [turbūt dėl to, kad pavadinimą pasakiau Kroatiškai] nju pliurpia jis aš tokia raudona stoviu blush2.gif blush2.gif , tada jau supratau, pradėjo vardint visas šalis, aš tok no no no. Tada jau rusiškai sako, tai iš kur [vos ne po galais] tu esi ir kaip šneki XD aš tada kažką tokio "litovski" tai tada tik nušvito vaikinukas bigsmile.gif iš karo Ačiū ačiū, viso gero. Oi pralinksmino tada mane. Ir visi ten tik Ačiū ačiū. Prieini prie kokių siuvenyru,tai ne tusiškai puola sveikintis o lietuviškai. bigsmile.gif

Gali būti, ten toje pagrindinėje gatvėje, kad ir daugiau nelabai mačiau, kad tų ledų būtų.
Vo maždaug kokios porcijos, lyginant su akropoliniais.
http://i32.tinypic.com/2irols5.jpg

Nors čia taip nesimato, bet jie galingi. blink.gif
Bet jau čia su tais ledais visai ne į temą doh.gif
Atsakyti
As ir skaitinejuosi... Man dabar aktualu - koki vasaros menesi geriausia keliauti - i Pietu Kroatija? Renkames tarp 2 menesiu - birzelio ir rugsejo...
Atsakyti
Draugai vis dar maudosi jūroje, šilta. Vakar buvo kažkur apie +28... Primenu, šiandien spalio mėnuo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 10 09, 22:25)
Draugai vis dar maudosi jūroje, šilta. Vakar buvo kažkur apie +28... Primenu, šiandien spalio mėnuo smile.gif


Kaip suprantu, Jus gyvenate Kroatijoje? Gal galetumete ivardinti mano paminetu menesiu privalumus ir skirtumus? Kazi dar kaip rugpjucio pab.? Nemegstam dideliu karsciu, bet norim pakankamai siltos juros, kad galetumeme be baimes maudytis ax.gif
Atsakyti
Ten negyvenu, tik ilsiuosi. Jūs pasiskaitykite forumo temas, netingėkite, labai daug apie tai yra rašyta. Rugsėjis gali būti lietingas, bet nebūtinai. Kiekvieni metai skirtingi. Šilumos sezonas tęsiasi nuo balandžio iki spalio pabaigos. Bet dar nereiškia, kad balandį ar spalį norėsite maudytis ar bus komfortiška.
Atsakyti
Pietinėj Kroatijoj buvom du kartus. Abu kartus - rugsėjo pirmoj pusėj. Pirmą kartą oras buvo puikus, temperatūra apie +30, vanduo +26, bent jau man ideali temperatūra atostogoms. Šiais metais oras buvo prastesnis, gavom ir lietaus kelias dienas, kelios dienos buvo labai vėjuotos. Nežiūrint į tai, net ir per lietų oro temperatūra vistiek buvo apie +25 ir daugiau. Vanduo šiais metais buvo šaltesnis (įtariu, kad dėl stipraus vėjo), bet vistiek daaaaug šiltesnis negu Baltijoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingra @ 2009 10 10, 11:49)
Pietinėj Kroatijoj buvom du kartus. Abu kartus - rugsėjo pirmoj pusėj. Pirmą kartą oras buvo puikus, temperatūra apie +30, vanduo +26, bent jau man ideali temperatūra atostogoms.  Šiais metais oras buvo prastesnis, gavom ir lietaus kelias dienas, kelios dienos buvo labai vėjuotos. Nežiūrint į tai, net ir per lietų oro temperatūra vistiek buvo apie +25 ir daugiau. Vanduo šiais metais buvo šaltesnis (įtariu, kad dėl stipraus vėjo), bet vistiek daaaaug šiltesnis negu Baltijoj smile.gif

Aciu 4u.gif
Matau, kad Jusu pirmasis vaikas, tokio amziaus kaip mano,... ar vaziavot kartu su vaikais? nebuvo problemu? Gal per kelioniu agentura vaziavote?

Dar kiek skaiciau, nerandu info, kokie vaisiai birzeli buna?
Atsakyti