Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos (I dalis):

QUOTE(Garsink @ 2008 07 18, 15:43)
Vietos laisvos dazniausiai buna, jei ne - labai daug parkingu pozeminiu(aisku mokamu), kreditine turetu tikti ir jusu vyro vardu, ant kitos teisiu puses turi buti uzrasytas vairavimo stazas smile.gif

P.S. kokia kompanija radote ir kiek kainuoja, jei ne paslaptis?

MB pavarde kitokia,todel manau,kad ir jam reikia pasidaryti kortele.O teises pas mane ne lietuviskos,nera ant ju parasyta stazo.
Masinu nuoma radau Autoreisen nuo 84 EUR/sav.
Atsakyti
QUOTE(vikeee @ 2008 07 18, 17:53)
MB pavarde kitokia,todel manau,kad ir jam reikia pasidaryti kortele.O teises pas mane ne lietuviskos,nera ant ju parasyta stazo.
Masinu nuoma radau Autoreisen nuo 84 EUR/sav.


Aisku. Pigiau uz autoreisen tikrai nera, bent kiek as zinau, visada irgi is ju uzsakau. Geriausia parasykite jiem viska, ka rasete cia, atsakys ir bus aisku smile.gif
Atsakyti
Žadėjau nuotraukų iš Fuerteventuros, pagaliau sukėliau biggrin.gif

Šiaip salos vaizdai
http://www.biteplius...73-=(1969442607

La Lajita Oasis Park
http://www.biteplius...589-=(447182630

QUOTE(ifauru @ 2008 07 20, 23:07)
Mes panasius pasirodymus Gran Kanarijoj ziurejom - su papugom, su plesriaisiais pauksciais thumbup.gif

Buvo išviso keturi pasirodymai- papūgų, ruonių, roplių(krokodilų, gyvačių)ir plėšriųjų paukščių. Viskas labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Gerbiamos kanarologės, gal galėtumėte apšviesti, kelintą Kanaruose sutemsta žiemą sausio- vasario mėn.??? g.gif (Gal prisimimins tos, kurios buvo per naujus metus?)

Ačiū (Toms, kurios prisims ir pasakys- 4u.gif )

Apšvieskite mane, tamsumą, per kokią agentūrą pirkotes ekskursijas Gran Kanarijoje? Gal esate ištyrę, per kurią ir gerai, ir pigu.. Konkrečiai domina Lanzarotė iš Gran Kanarijos. Na, labai noriu ir į La Gomera, bet, kaip suprantu, is GK tai- neįmanoma... schmoll.gif

Ir bendrai, kas buvote Lanzarotėje, ar labai įdomu buvo g.gif Kaina tai nemaža, ką aš radau tai apie 170 EUR/žmogui... Ir ar labai sunki ekskursija, nes galvoju kad su sūnumi 7 metų važiuočiau...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 07 23, 15:27)
Ir bendrai, kas buvote Lanzarotėje, ar labai įdomu buvo g.gif Kaina tai nemaža, ką aš radau tai apie 170 EUR/žmogui... Ir ar labai sunki ekskursija, nes galvoju kad su sūnumi 7 metų važiuočiau...
4u.gif


Buvau Lanzarotej (tik) ir tikrai karshtai rekomenduoju pamatyt sala, nes tai ekstremali vieta, - faktishkai visa sala- lavos dirvonai....beveik jokiu augalu...
nzn kas tu ekskursiju programoje, bet tikriausiai pavezhios po Timanfaya nacionalini parka, parodys dar teberusenanchius ugnikalnius. Dar butu labai gerai, jei parodytu Los Hervideros, el Golfo krateri, Salinas del Janubio drusku dzhiovykla ir kuri nors ish lavos urvu,- Cueva de los verdes ar jameos del Aqua. Tokia programa butu verta pamatymo. Visa kita galima ishvysti ir kurnors kitur.
Kaina tai nelabai normali man atrodo blink.gif praleidus 8 dienas "all inclusive", 4* uzh 400eur tikrai nenorechiau moket 170 uzh diena unsure.gif nors, jei gali sau leisti,- tai tikrai idomi, itin ishsskirtine gamta...verta pamatymo... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 07 21, 12:24)
Gerbiamos kanarologės, gal galėtumėte apšviesti, kelintą Kanaruose sutemsta žiemą sausio- vasario mėn.??? g.gif (Gal prisimimins tos, kurios buvo per naujus metus?)

Ačiū (Toms, kurios prisims ir pasakys- 4u.gif )


Jai gerai pamenu, tai gruodžio pabaigoje saulė leidžiasi apie 20 val.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 07 24, 02:36)
Buvau Lanzarotej (tik) ir tikrai karshtai rekomenduoju pamatyt sala, nes tai ekstremali vieta, - faktishkai visa sala- lavos dirvonai....beveik jokiu augalu...
nzn kas tu ekskursiju programoje, bet tikriausiai pavezhios po Timanfaya nacionalini parka, parodys dar teberusenanchius ugnikalnius. Dar butu labai gerai, jei parodytu Los Hervideros, el Golfo krateri, Salinas del Janubio drusku dzhiovykla ir kuri nors ish lavos urvu,- Cueva de los verdes ar jameos del Aqua. Tokia programa butu verta pamatymo. Visa kita galima ishvysti ir kurnors kitur.
Kaina tai nelabai normali man atrodo blink.gif praleidus 8 dienas "all inclusive", 4* uzh 400eur tikrai nenorechiau moket 170 uzh diena unsure.gif  nors, jei gali sau leisti,- tai tikrai idomi, itin ishsskirtine gamta...verta pamatymo... wub.gif


Ačiū labai už atsakymą 4u.gif , 170 EUR tai čia vienos dienos ekskursija su skrydžiu Gran Kanarija-Lanzarotė-Gran Kanarija... Bet man atrodo, kad truputį brangoka visgi... gal kas žinot, kur pigiau???

uups, sakyk, o ekskursija su 7 metų vaiku, kaip tau atrodo, būtų jam irgi nieko??
Papildyta:
QUOTE(Doncia @ 2008 07 24, 09:45)
Jai gerai pamenu, tai gruodžio pabaigoje saulė leidžiasi apie 20 val.


Ačiū labai 4u.gif Labai svarbi informacija, nes noriu nuomuotis mašiną oro uoste, ir važiuoti ja pati iki Puerto Mogan. Tai kadangi atskrisiu apie 16 val., bus nesutemę. Nuo Puerto Rico iki Mogan kelias yra serpantinuotas, tai, kadangi busiu viena su vaiku, biškį nedrąsu būtų savo miestuko sutemus ieškot ax.gif

Dar kartą NUOŠIRDUS AČIŪ mamytėms, parekomendavusioms Autoreisen 4u.gif Užsisakiau pas juos auto, Seat Ibiza 11 dienų už 218 EUR! Man vien transferis nuo oro uosto iki Puerto mogan būtų apie 150 EUR kainavęs, o čia- automobilis visam laikui!!! Ir, kas svarbiauia, kad nekainuoja nieko papildomai nei vaikiška sėdynė, nei antras vairuotojas (man neaktualu, bet gal kitoms aktualu), ir, kaip supratau, pilnai Kasko viską pedengtų, be jokių frančizių, kai pas kitus suma frančizės siekia apie 2000 Lt... Ar čia aš kažko nesuprantu????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 24 liepos 2008 - 09:17
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 07 23, 16:27)
Apšvieskite mane, tamsumą, per kokią agentūrą pirkotes ekskursijas Gran Kanarijoje? Gal esate ištyrę, per kurią ir gerai, ir pigu.. Konkrečiai domina Lanzarotė iš Gran Kanarijos. Na, labai noriu ir į La Gomera, bet, kaip suprantu, is GK tai- neįmanoma... schmoll.gif

Ir bendrai, kas buvote Lanzarotėje, ar labai įdomu buvo g.gif Kaina tai nemaža, ką aš radau tai apie 170 EUR/žmogui... Ir ar labai sunki ekskursija, nes galvoju kad su sūnumi 7 metų važiuočiau...
4u.gif

Buvau Lanzarotėje bet mes skridom iš Tenerifės,tai 145 EUR/žmogui.Eskursija įdomi,nes pamatėm veikiančius ugnikalnius,Timanfaya nacionalini parka,buvom lavos urvuose.Tai manau kažkas panašaus būtų ir iš Gran Kanarijos,tik gal dėl atstumo skirtumo tarp salų skiriasi truputi ir kaina.Tačiau pavargom tai kaip reikiant,nes mus surunko prie višbučio apie 4,30 ir grįžom apie 22,30.Tad manau,kad vaikui būtų sunku.Kaliavo kelios šeimos su vaikais,bet jie ir miegojo ir nerimavo,gal truputi ir atsibosta.
Atsakyti
Cia labai grazu, teko apsilankyt, kai is Las Palmas vaziavom paziureti Cenobio uolos, netiketai uztikom ir sustojom, nerealiai patiko, vietiniai ten deginasi ant uolos, super!!!

http://www.panoramio.../photo/13276881

veliau idesiu nuoroda su mano padarytu trumpu filmuku apie Gran kanarija...

Jei kam idomu, galite paziureti Gran Kanarijos vaizdus:
http://www.youtube.c...h?v=A9tSgObXVZM]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura1227: 19 rugpjūčio 2008 - 14:28
QUOTE(vilmaaa @ 2008 08 30, 21:51)
Mes lapkričio 11 d į Fuertevenuą išskrendam 2 sav. Kiek žinau oras apie 24 tuo metu būna thumbup.gif


bigsmile.gif labai lauksiu ispudziu ir pasakojimo
kazkaip labai mazai atsiliepimu yra.
O jus su kuo skrendat ? patys organizuojates ar per agentura?

Nes as tai galvoju skristi i Madrida pabuti ten kelias dienas is ten I Lanzarote, pabuti ten , veliau keltu keltis i Fuerteventura ir tada atgal skristi i Madrida ir i Vilniu. rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti