Įkraunama...
Įkraunama...

„Visi vyrai - kiaulės...“

QUOTE(GITALE @ 2016 10 19, 19:12)
isvis nusipezejo, dar mistiniai baubai pasirode.. manau reiks pereit prie naujo juodosios nasles serialo


ir man jau nelabai, nusivaziavo... o juodosios nasles bus rodomos tik antradieniais :/ kaip suprantu jame nebus labai daug seriju
Atsakyti
Nu tikrai jua po truputį nusivažiuoja, daugelis serijų nuobodžios, bet tikiuosi per daug nenusivažiuos ir bus įmanoma žiūrėti smile.gif
Atsakyti
O man kažkaip pastaruoju metu jau įdomiau darosi. Tik su tuo Karoliu kiek keistai, buvo pagrobtas, o dabar staiga atsirado su Dariumi, kuris, pasirodo, yra jo brolis.. Tai vadinasi jį Darius ir buvo pagrobęs? Nes paskutinėj pirmo sezono serijoje juk rodė, kad Karolis tikrai buvo pagrobtas..
Atsakyti
Tai taip, Darius pagrobė Karolį ir paprašė išpirkos - lygiai tiek, kiek jam Rapolas skoloj alimentų. Man tai čia labai jautru buvo, kaip Darius su tėvu kalbėjo.
Atsakyti
O tai šiandien jau baigiasi serialo sezonas?
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 12 28, 13:44)
O tai šiandien jau baigiasi serialo sezonas?

Kokia nesąmonė, labai jau mažai rodė... verysad.gif
Atsakyti
Kitos savaitės programoj nėra, bet filmavimai tai tęsiasi: https://www.facebook...3468081/?type=3
Tai gal kokią minimalią pertrauką padarys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 12 30, 12:25)
Kitos savaitės programoj nėra, bet filmavimai tai tęsiasi: https://www.facebook...3468081/?type=3
Tai gal kokią minimalią pertrauką padarys  unsure.gif

Liuks, pradžiuginote, telieka tikėtis, kad rodys ne kitą rudenį... smile.gif
Atsakyti
Kazkaip labai greit nutrauke verysad.gif Tikiuosi po nedideles pertaukos vel prades rodyt.
Atsakyti
Mačiau reklamą, jog nuo sausio 9 d. toliau rodys smile.gif Tik kitu laiku - 21 val.
Atsakyti
Kas žino ar rudenį rodys 3 sezoną? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2017 05 09, 21:53)
Kas žino ar rudenį rodys 3 sezoną? smile.gif

Man toks ispudis, kad jau viskas. Visos liko vienisos. Suprask visi vyrai - kiaules. smile.gif Bet butu smagu jei pratestu seriala.
Atsakyti