Įkraunama...
Įkraunama...

„Visi vyrai - kiaulės...“

QUOTE(Kliamka @ 2015 12 07, 23:23)
Man atrodo, kad Karolio butas yra tas pats butas, kuriame gyveno Jūratė su vaikais filme "Gyvenimo receptai", tik virtuvė dbr kitoj vietoj. wink.gif

tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jau kaip Godos man pagailo, kai ji uztiko Roberta su Kestuciu. Vargse tikejosi susiradusi turtinga grazu mylinti vyra , o dabar se tau kad nori. Gejus ir dar pasiule teketi uz jo del pinigu, nes matai jam reikia sukurti seima. smile.gif Kai Robertas susitiko ten kazkokiam stadione su tokiu dedule kuris pagrasino ji i kalejima pasodinti, tai pagalvojau, kad gal jis ne gejus tik susideda su tuo Kestuciu nes jam reikia ispesti is jo kazkokia informacija, bet paskui supratau kad vistik gejus tik tas Kestutis gal ne jo skonio. smile.gif
Atsakyti
Įdomu ar bus antras sezonas. Nes pagal viską serialas jau turėtų greitai baigtis, kadangi bent jau anksčiau visi lietuviški serialai, rodyti nuo rugsėjo, baigdavosi iki naujų metų.

O gal tikrai Robertas ne gėjus? Nes juk tam stadione sakė, kad Goda - jo svajonių moteris ir klausė, ar galima jai pasakyti tiesą. O kokia ta tiesa, įdomu?

Man kažkaip keistai su tuo Nerijumi. Norėjo būti su Elena, o paskui jo akiratyje staiga nei iš šio, nei iš to atsirado Sandra... Gal Eleną įsimylės tas jos kaimynas?

O kas dėl Agnės, tai manau, kad ji pamatys tas nuotraukas, kur Rapolas su ta advokate, ir nuspręs už Rapolo netekėti. Ir gal dar sužinos, kad jis vaidino, jog yra prikaustytas prie invalido vėžimėlio.
Atsakyti
Labai fainas serialas, laukiu vis nauju seriju, net vyras pradejo kartu ziureti. Juokiames iki asaru. Kaip joms vargsems nesiseka sad.gif Man dabar irgi labai idomu kaip bus su Agne? Myli gi jinai ta Kaloroli. O jau tas Karolis (Edgar Bechter) koks jis man grazus. Toks saldainiukas, svelnus, bet kartu ir vyriskas. Labai gerai vaidina isismylejusi iki ausu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgius82 @ 2015 12 10, 23:51)
Labai fainas serialas, laukiu vis nauju seriju, net vyras pradejo kartu ziureti. Juokiames iki asaru. Kaip joms vargsems nesiseka sad.gif Man dabar irgi labai idomu kaip bus su Agne? Myli gi jinai ta Karoli. O jau tas Karolis (Edgar Bechter) koks jis man grazus  ax.gif Toks saldainiukas, svelnus, bet kartu ir vyriskas. Labai gerai vaidina isismylejusi iki ausu. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurgius82: 11 gruodžio 2015 - 00:39
Jau nebesuprantu tai Robertas gejus ar ne gejus. Jei sitokia meile Godai prisiekinejo, tai gal negejus. Kita vertus jei ne gejus tai kodel jau reikia tabletyciu kad su ja pasimyletu? smile.gif Nebent turi kokiu potencijos problemu. o gal jis bisex? biggrin.gif Zodziu labai idomus personazas. smile.gif Anksciau praleidau viena serija. Ir dabar nesuprantu tai kam priklauso tas butas kur Elena gyvena? Ne jai? O tas nuomininkas tai gal ne nuomininkas o savininkas to buto? Gal kas paaiskintu.
Atsakyti
Tas butas nepriklauso Elenai, ji tik jį nuomavosi.
Atsakyti
Man rodos, kad Robertas ne gėjus ax.gif
Atsakyti
Tai kaip ir baigesi 1 sezonas. Kita sav nebus
Atsakyti
Tai kad nesibaigė, nuo kitos savaitės rodys tuo pačiu metu, bet per BTV.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 12 30, 21:57)
Tai kad nesibaigė, nuo kitos savaitės rodys tuo pačiu metu, bet per BTV.

Jetus kaip Jums AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad parašėte!
Vakar pažiūrėjau 3nio seriją ir pamačiau, kad kitą sav.neberodys, labai gaila pasidarė.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 12 30, 21:57)
Tai kad nesibaigė, nuo kitos savaitės rodys tuo pačiu metu, bet per BTV.

Reik tikėtis, kad ir BTV serijas į LNKgo įdės smile.gif
Atsakyti