Įkraunama...
Įkraunama...

Kösem

Kösem - netrukus pasirodysiantis istorinis turkų serialas apie legendinę Osmanų Imperijos valdovę. Serialą kuria ta pati ir "Muhtesem Yuzil" (Didingąjį amžių") prodiusavusi kampanija. Jeigu bus žiūrinčių šį serialą internetu, per rusiškus tinklalapius - labai kviečiu ateityje jungtis prie diskusijų 4u.gif

Naujausias treileris
https://www.youtube....h?v=He5I1ZNPTYQ

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 10 03, 11:34)
Kösem - netrukus pasirodysiantis istorinis turkų serialas apie legendinę Osmanų Imperijos valdovę. Serialą kuria ta pati ir "Muhtesem Yuzil" (Didingąjį amžių") prodiusavusi kampanija. Jeigu bus žiūrinčių šį serialą internetu, per rusiškus tinklalapius - labai kviečiu ateityje jungtis prie diskusijų


4u.gif Jis jau turejo pasirodyt,lyg spalio 1 turejo pradet rodyt,bet kakas ten vis negerai,treileris man nerealiai patiko,ypac muzika ax.gif tikrai bandysiu ziuret smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 03 spalio 2015 - 15:07
Sutapo mintys. Kaip tik šiandien norėjau ir aš temą kurti, buvau trailer'į radus biggrin.gif
Išvis, prieš metus, kai baigėsi „Didingasis amžius“, skelbta, kad jis pasirodys 2015-ųjų rugsėjį, o dabar kažkaip vis vėluoja...

IMDb puslapis: http://www.imdb.com/title/tt4787028/
Vaidins Soner'is ir Berin iš „Bėgančio laiko“ (kas žiūrėjo, žino).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 03 spalio 2015 - 15:26
Aš irgi labai laukiu, manau, gali net pranokti DA. Visgi kūrėjai jau patirties turi ir žinos, kas labiau sukelia intrigą tokio tipo serialuose 4u.gif Beje, Safija Sultan, kuri vaizduojama pirmoje, mano įdėtoje, nuotraukoje buvo rodoma ir DA. Tik jau pačio serialo pabaigoje ir ten ji dar buvo jaunutė, o čia jau brandaus amžiaus valdovė, sultono motina smile.gif

Čia oficialus serialo fb puslapis. Jame yra ir daugiau nuotraukų smile.gif
https://www.facebook...b...e=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 03 spalio 2015 - 15:58
Pirmu 10 seriju,Kosem vaidins kazkokia graike, Anastasija Tsilimplou,o paskui Beren Saat.Serialas tipo nukeltas iki spalio 22 dienos,bet ir tai neaisku dar.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 03 spalio 2015 - 16:18
kad pranoks DA,tikrai nemanau....bet gal ir išeis kas nors žiūrimo wink.gif wink.gif Beveik visada visokie tęsiniai,pratęsimai,remeikai,ar temų tęstinumas nepasiekia aukštumų
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2015 10 04, 14:36)
kad pranoks DA,tikrai nemanau....bet gal ir išeis kas nors žiūrimo wink.gif  wink.gif Beveik visada visokie tęsiniai,pratęsimai,remeikai,ar temų tęstinumas nepasiekia aukštumų

Čia nei remeikas, nei tęsinys, o visiškai atskira istorija šiaip tai mirksiukas.gif
Atsakyti
na,bet tema sena ir nuvalkiota...
Atsakyti
Tokia sena ir nuvalkiota, kad žiūrimumai muša rekordus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2015 10 04, 13:36)
kad pranoks DA,tikrai nemanau....bet gal ir išeis kas nors žiūrimo wink.gif  wink.gif Beveik visada visokie tęsiniai,pratęsimai,remeikai,ar temų tęstinumas nepasiekia aukštumų

drinks_cheers.gif kad bus populiarus tai tikiu, bet, kad pranoks DA irgi netikiu.
Atsakyti
O aš manau, kad visada yra kur tobulėti ir iš anksto, nemačius serialo nereikia švaistytis tokion nuomonėm, kad nepranoks DA.
Atsakyti
Labai laukiu šio serialo. Šaunu, kad jau greitai rodys! thumbup.gif Bus įdomu ir padiskutuoti apie jį. Laukiam. drinks_cheers.gif
Atsakyti