Įkraunama...
Įkraunama...

Tai- mano gyvenimas

QUOTE(Nireglina @ 2016 03 14, 14:46)
Žiūriu ir aš šį serialą, nors neužkabino taip kaip "Sila". Pas rusus skaičiau, kad vėliau serialas labai "nusigrybavo".
Manęs kažkodėl nelabai įtikina Bacharės ir Atešo meilė. Turbūt aktorių vaidyba nekokia. Ypač aktorės, vaidinančios Bacharę.

o manęs "Sila" neužkabino smile.gif bandžiau žiūrėti, bet tik kartais užmesdavau akį, kai neturėdavau ką veikti..

QUOTE(kami_ @ 2016 03 14, 16:14)
Šis serialas galima sakyti yra vienintelis turkiškas serialas, kurį žiūriu (neskaitant dar vieno, kurį žūriu nereguliariai). Anksčiau sakiau, kad niekada nežiūrėsiu turkiškų serialų, be niekada nesakyk niekada. Dėl smalsumo peržiūrėjau prabėgomis beveik visas serijas turkų kalba, nors nė žodžio nesuprantu. Patinka šis serialas, reikalavimų kažkokių nėra, patinka  (Baharė), Keremcem (Atešas) ir kitų aktorių vaidyba. Teko skaityti, kad minėti aktoriai (Ezgi Asaroğlu ir Keremcem) ir gyvenime yra pora.

pora tai Bacharė su Atešu? smile.gif
kas erzina šiame seriale, tai nuolankus ir perdėtas (na jau labai perdėtas) Bacharės paslaugumas ir gerumas mamai, na nebemažas ji vaikas, o klauso menkiausių nurodymų, gal ten pas juos taip priimta, bet mane tas labai erzina žiūrint serialą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2016 03 14, 17:40)
pora tai Bacharė su Atešu?  smile.gif
kas erzina šiame seriale, tai nuolankus ir perdėtas (na jau labai perdėtas) Bacharės paslaugumas ir gerumas mamai

Taip smile.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Įdomu, kodėl Nurana ėmė taip švelniai elgtis su Bachare g.gif Pasirodo ir ji turi širdį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 03 14, 20:49)
Įdomu, kodėl Nurana ėmė taip švelniai elgtis su Bachare  g.gif  Pasirodo ir ji turi širdį  smile.gif

dabar kai susipyko su Ersune, gal labiau gerbs ir mylės Bachare..

bet juokingiausia, kad pasirodžiusi tikroji motina neatpažino savo dukters rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2016 03 12, 21:18)
Kas nors pašnabždėkit ar Baharė vis tik laimingai susieis su Atešu? smile.gif aš žiūriu per tik TV smile.gif

Man atrodo, kad viskas ten bus gerai, jie labai tinka vienas kitam. Kiek ten apie juos galima muiluot. biggrin.gif
Pratraukiau greitosiomis 85 seriją turkų kalba, kol nėra titrų rusų kalba. Aišku, nieko nesupratau, bet supratau, kad Efsun man kuo toliau, tuo labiau patinka. Gaila, kad iš Bahar padarė tokią neryškią, o gal tai Efsun ją užgožia. Toks įspūdis, kad šitoji pamiršo, jog yra blogietė ir turi laikytis nuošalyje. biggrin.gif Dabar jau ji pagrindinė. lotuliukas.gif
Skaičiau ir aš rusių atsiliepimus, kad toliau visai nusimuilavo, bet turbūt dėl Efsun replikų toliau žiūriu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2016 03 15, 11:49)
Man atrodo, kad viskas ten bus gerai, jie labai tinka vienas kitam. Kiek ten apie juos galima muiluot.  biggrin.gif
      Pratraukiau greitosiomis 85 seriją turkų kalba, kol nėra titrų rusų kalba. Aišku, nieko nesupratau, bet supratau, kad Efsun man kuo toliau, tuo labiau patinka. Gaila, kad iš Bahar padarė tokią neryškią, o gal tai Efsun ją užgožia. Toks įspūdis, kad šitoji pamiršo, jog yra blogietė ir turi laikytis nuošalyje.  biggrin.gif Dabar jau ji pagrindinė.  lotuliukas.gif
    Skaičiau ir aš rusių atsiliepimus, kad toliau visai nusimuilavo, bet turbūt dėl Efsun replikų toliau žiūriu.  bigsmile.gif

oho, tai dar daug serijų reiks žiūrėti biggrin.gif o gal žinot kiek iš viso yra tų serijų? per tv dabar rodo dar tik dvidešimt kažkelintą smile.gif
Atsakyti
sveiki,

ir man idomu, kiek seriju yra? ar jis turi pabaga jau, ar dar vis kuriamos naujos serijos?

kur ziurite rusiskai, ar turkiskai?
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2016 03 15, 09:26)
bet juokingiausia, kad pasirodžiusi tikroji motina neatpažino savo dukters  rolleyes.gif

Kaip atpažins, jei pagimdžiusi dukrą, jos net nematė.
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2016 03 15, 15:57)
oho, tai dar daug serijų reiks žiūrėti  biggrin.gif o gal žinot kiek iš viso yra tų serijų? per tv dabar rodo dar tik dvidešimt kažkelintą  smile.gif

Tuose pačiuose žiūrovų komentaruose skaičiau, kad serijų bus ne mažiau, kaip 95. Iš kur tokios žinios - niekas nepasakė. Taip ir orietuojuosi kol kas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2016 03 15, 11:49)
Man atrodo, kad viskas ten bus gerai, jie labai tinka vienas kitam. Kiek ten apie juos galima muiluot.  biggrin.gif
      Pratraukiau greitosiomis 85 seriją turkų kalba, kol nėra titrų rusų kalba. Aišku, nieko nesupratau, bet supratau, kad Efsun man kuo toliau, tuo labiau patinka. Gaila, kad iš Bahar padarė tokią neryškią, o gal tai Efsun ją užgožia. Toks įspūdis, kad šitoji pamiršo, jog yra blogietė ir turi laikytis nuošalyje.  biggrin.gif Dabar jau ji pagrindinė.  lotuliukas.gif
    Skaičiau ir aš rusių atsiliepimus, kad toliau visai nusimuilavo, bet turbūt dėl Efsun replikų toliau žiūriu.  bigsmile.gif

As ir i prieky ziuriu.daug ivykiu laukia. ***** tikiuosi nesuves Efsunes ir Ateso i pabaiga ar nepanaseja?nes tikrai mesciau sita seriala biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 03 15, 18:05)
tikiuosi nesuves Efsunes ir Ateso i pabaiga ar nepanaseja?

Dėl šito tai tikrai ramu, nieko panašaus nebus. Bet aš pati negaliu patikėti, kad pamažu mezgasi draugystė, o gal ir kai kas daugiau tarp jos ir žmogaus, su kuriuo iki šiol tik pjovėsi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 03 15, 17:05)
As ir i prieky ziuriu.daug ivykiu laukia. ***** tikiuosi nesuves Efsunes ir Ateso i pabaiga ar nepanaseja?nes tikrai mesciau sita seriala biggrin.gif

Nepanašėja bent jau man, Efsūnė išteka už Ardos, tikiuosi, kad ir nebus ji kartu su Atešu.
Lietuviškai žiūrėti galima čia:
1
2
3
Rusiškai čia:
4
5
6
Turkiškai:
yotube
7
Atsakyti