Įkraunama...
Įkraunama...

Aš galiu!


[
Sveiki. Kaip papulti tiesei i studija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rionka: 11 spalio 2016 - 16:48
QUOTE(rionka @ 2016 10 11, 16:44)
[
Sveiki. Kaip papulti tiesei i studija?

Deja, bet jau nufilmuotos visos laidos (per TV dar liko neparodytos dvi). Žinau, kad pats finalas bus tiesioginis ir filmuojamas mažesnėje studijoje, kur dalyviai lauks rezultatų, bet abejoju, ar ten kvies žiūrovus.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 10 11, 20:07)
Deja, bet jau nufilmuotos visos laidos (per TV dar liko neparodytos dvi). Žinau, kad pats finalas bus tiesioginis ir filmuojamas mažesnėje studijoje, kur dalyviai lauks rezultatų, bet abejoju, ar ten kvies žiūrovus.

gaila.😥O apskritai kaip ten patenkama? Ir kur filmavymai viksta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rionka: 11 spalio 2016 - 19:44
„Editos kastingas“ rinko žiūrovus, o filmavimai vyko Tarandėje.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 10 11, 22:18)
„Editos kastingas“ rinko žiūrovus, o filmavimai vyko Tarandėje.

Aciu
Atsakyti
Aš žiūriu ir man labai labai patinka! ploja.gif Labai gabūs dalyviai, tikri šaunuoliai thumbup.gif clap_1.gif
Tik matau nelabai čia yra žiūrinčių smile.gif
Atsakyti
Žiūrėjau Liepos bei Donato pasirodymą gyvai studijoje, žiūrėjau dabar dar kartą per TV, bet ir dabar galvoju - kaip jie tai padarė? Suprantu, kad tai ir yra iliuzijos menas, mistika, bet nesuprantu, kaip taip įmanoma biggrin.gif Tikrai nesimatė jokio praėjimo, tai kaip Liepa iš tos dėžės atsidūrė kitoj studijos pusėj? Arba su tuo persirengimu.. Na man tokie dalykai sunkiai suvokiami, bet aišku taip juk ir turi būti, kad žiūrovai triukų paslapties negali sužinoti biggrin.gif
O „Radistai“ tai šaunuoliai, be kompleksų ax.gif

Šį sekmadienį finalas. Įdomu, kas laimės. Žiūrovų balsavimą sunku prognozuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 19 spalio 2016 - 21:07
pasakykit jie gaus koki priza ar ne, nes nieko neuzsimenama
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 10 19, 21:05)
Žiūrėjau Liepos bei Donato pasirodymą gyvai studijoje, žiūrėjau dabar dar kartą per TV, bet ir dabar galvoju - kaip jie tai padarė? Suprantu, kad tai ir yra iliuzijos menas, mistika, bet nesuprantu, kaip taip įmanoma  biggrin.gif Tikrai nesimatė jokio praėjimo, tai kaip Liepa iš tos dėžės atsidūrė kitoj studijos pusėj? Arba su tuo persirengimu.. Na man tokie dalykai sunkiai suvokiami, bet aišku taip juk ir turi būti, kad žiūrovai triukų paslapties negali sužinoti biggrin.gif 
O „Radistai“ tai šaunuoliai, be kompleksų ax.gif

Šį sekmadienį finalas. Įdomu, kas laimės. Žiūrovų balsavimą sunku prognozuoti g.gif

Nežinau, man tai užkliuvo, kad kai lindo į dėžę, nerodė jos veido, kad tikrai ji smile.gif O šiaip nežinau, kol visų žvilgsniai buvo prikaustyti prie durklų smeigimo, tuo metu matyt ir nuėjo Liepa biggrin.gif O su persirengimu ir aš nesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teisybes_ieskotoja: 21 spalio 2016 - 15:21
žiūrėdavome su dukra, patiko. Gaila, kad taip greitai pasibaigė. Pabode visi dainavimu šou jau. Šis buvo kiek kitoks.

QUOTE(Jol @ 2016 10 19, 22:05)

Šį sekmadienį finalas. Įdomu, kas laimės. Žiūrovų balsavimą sunku prognozuoti g.gif

Aš sirgsiu už Irena. Jos pasirodymai buvo įdomiausi. Ir šiaip žavi, juk jai jau seniai ne 20. Ir už Erika džiaugiuosi. Ankščiau man ji nepatikdavo, bet tame visame liekno kūno kulte, kuo daugiau tokių žavių, savimi pasitikinčių moterų TV.

QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 10 21, 16:20)
Nežinau, man tai užkliuvo, kad kai lindo į dėžę, nerodė jos veido, kad tikrai ji smile.gif O šiaip nežinau, kol visų žvilgsniai buvo prikaustyti prie durklų smeigimo, tuo metu matyt ir nuėjo Liepa biggrin.gif O su persirengimu ir aš nesuprantu biggrin.gif

Niekaip nerandu laiko pažiūrėti pakartojimo tos vietos, bet esu tikra, kad į dėžę įlipo ne Liepa, nes:
1. nerodė veido
2. kam tas apsiaustas? (Kad užmaskuotų žmogų. )
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2016 10 23, 10:11)
Niekaip nerandu laiko pažiūrėti pakartojimo tos vietos,  bet esu tikra, kad į dėžę įlipo ne Liepa, nes:
1. nerodė veido
2. kam tas apsiaustas?  (Kad užmaskuotų žmogų. )

Ir aš taip manau, kad ne Liepa... smile.gif
Atsakyti
Labiausiai palaikiau Liepą ir Ireną. Nors gal labiau norėjau, kad laimėtų Irena, džiaugiuosi ir dėl Liepos. Feisbuke paskaičiau komentarų, kad esą Liepa neturi talento, nebuvo verta laimėti, pergalę išverkė.. Na tai ką žinau, reikėjo, kad patys komentatoriai pabandytų įvykdyti tas užduotis, kurias vykdė dalyviai.. Norint sušokti burleską, daryti akrobatinius triukus ore ar tarkim atlikti tą Diarchy numerį, šokti ant stiklų, ryti ugnį tikrai reikia drąsos.. rolleyes.gif O kad apsiverkė, tai čia natūralios emocijos, gal tiesiog neatlaikė įtampos ir viskas...

Šiaip visi dalyviai šaunuoliai. Po šio šou pakeičiau ir nuomonę apie Smoriginą. Pasirodo, jis moka ne tik kritikuoti.. ax.gif
Atsakyti