Įkraunama...
Įkraunama...

Įtariamieji (Bajo Sospecha)

QUOTE(radera @ 2016 10 07, 18:52)
Baigiu perziureti pirma sezona, tikrai labai idomus wub.gif

Įdomus, tik pirmos serijos finalas pasirodė nelogiškas.

Kokiu būdu mergaitė išmetė tą plaukų lankelį (kurį rado kaži kur, vidury kelio), jeigu niekas neišėjo iš namo.
Atsakyti

Verta žiūrėti, gera intriga, o ir finalas netikėtas

Atsakyti
QUOTE(Pilango @ 2016 10 21, 17:46)
Įdomus, tik pirmos serijos finalas pasirodė nelogiškas.

Kokiu būdu mergaitė išmetė tą plaukų lankelį (kurį rado kaži kur, vidury kelio), jeigu niekas neišėjo iš namo.

Viską paaiškins paskutinėje serijoje. mirksiukas.gif Man labai patiko šis serialas. Gal žinot kur galima rasti antrą sezoną rusų kalba? Ar bent jau su titrais? 4u.gif O finalas tikrai netikėtas, aš apie tokią pabaigos versiją pagalvojau tik priešpaskutinėje serijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alyton: 21 spalio 2016 - 18:51
QUOTE(alyton @ 2016 10 21, 18:49)
Viską paaiškins paskutinėje serijoje.  mirksiukas.gif

Mačiau tą seriją. Kaip mergaitės lankelis (ar kas ten, tiksliai neatsimenu), atsidūrė ant kelio, jeigu nuo mergaitės dingimo vaikai neišėjo iš namo?)
Atsakyti
O kiek seriju bus 1 sezono?
Atsakyti
Kiek ziurejau internete tai 8ios. Tikiuosi lnk nupirko ir antra sezona jis irgi neilgas smile.gif
Atsakyti
Pirmame sezone - 8 serijos, o antrame - 10.
Atsakyti
QUOTE(Pilango @ 2016 10 22, 18:30)
Mačiau tą seriją. Kaip mergaitės lankelis (ar kas ten, tiksliai neatsimenu), atsidūrė ant kelio, jeigu nuo mergaitės dingimo vaikai neišėjo iš namo?) 

Kiek supratau, kai nerado kiemo teritorijoj, paskui juk atrakino vartus , galėjo išeit

Pažiūrėjau pirmą sezoną, tiek pripynė ,bet gale kažkaip nusivylus likau, tikėjaus daugiau. Nors kaip ir atspėjau įtariamąjį rolleyes.gif
Atsakyti
Per tv1 rodys ir antra sezona! Valio!!! yahoo.gif
Atsakyti
Aha, aš irgi specialiai pasižiūrėjau kito ketvirtadienio programą. Džiugu smile.gif
Atsakyti
Aš 2 sezono 5 serijas sužiūrėjau, daugiau nėra unsure.gif labai įdomu kokia šįkart bus atomazga? Manau, toji vadovė bus kažką pridarius
Atsakyti
Na ir kaip jums 1 sezono pabaiga? Buvo tiek įtariamųjų, o pasirodė, kad Alisijos niekas net negrobė...
Gaila, kad 2 sezone nebus Lauros personažo.
Atsakyti