Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum II tema (Turtuole vargse)

QUOTE(atverklanga @ 2016 10 04, 19:04)
Man ir atrodo, kad ji... O gal Sanem... O gal Halilis iš ligoninės ištrūkęs  bigsmile.gif

as tuos du atmetu...kazkaip man kreivadante atrodo pasistenge....na teoriju simtas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2016 10 04, 18:09)
as tuos du atmetu...kazkaip man kreivadante atrodo pasistenge....na teoriju simtas biggrin.gif

Fanai nusprende,kad Halilis sove,o pas rusus yra pabaiga iki suvio,ji tiesiog iskirpo 4u.gif Emiro kelio neziurejau,nes nu man nesamone,kai zmones sutinka antra gyvenimo meile lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 10 04, 17:18)
Emiro kelio neziurejau,nes nu man nesamone,kai zmones sutinka antra gyvenimo meile lotuliukas.gif

Man net pikta žiūrėt būtų į VĖL įsimylėjusį Emirą. Bet įdomu kitų gyvenimus toliau pamatyt būtų. Ypač - ko man nieks nepasako cray.gif cray.gif cray.gif - kaip su Hande ir Korajum ten viskas.
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2016 10 04, 18:29)
Man net pikta žiūrėt būtų į VĖL įsimylėjusį Emirą. Bet įdomu kitų gyvenimus toliau pamatyt būtų. Ypač - ko man nieks nepasako  cray.gif  cray.gif  cray.gif  - kaip su Hande ir Korajum ten viskas.

Tai va pikta buvo daugeliui fanu,ir seriala uzdare.As nzn kaip ten su jais toliau,tik pamenu,kad Hande patapo briunete biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 10 04, 17:53)
As nzn kaip ten su jais toliau,tik pamenu,kad Hande patapo briunete biggrin.gif

bigsmile.gif reiks bent ištraukas youtube susirast smile.gif
Atsakyti
Halili kazkodel mano samone atmeta....nu nerealu,kad antra karta pabegtu is durnyno...nu atsiprasau uz ta zodi...o zemisakai mastant tai tik tatuskes gyvenima suvele Feriha..
Atsakyti
Halilis nusove abidvi- Feriha ir jos motina. Kazkurioje Emiro kelio serijoje tas aiskiausiai buvo pasakyta, tik jau neatseksiu kurioje ir kas ta pasake (berods, kad tevas..)
Atsakyti
Be rysio pabaiga biggrin.gif man labai uzkliuvo tai, kad saudo, o antram plane sveciai visiskai niekaip nereaguoja.. tai as skaitau, kad niekas nieko nenusove biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasyte-mergyte @ 2016 10 04, 20:58)
Halilis nusove abidvi- Feriha ir jos motina. Kazkurioje Emiro kelio serijoje tas aiskiausiai buvo pasakyta, tik jau neatseksiu kurioje ir kas ta pasake (berods, kad tevas..)

O tai motina kada nusove? Rode? :O Nes i vestuves ji tiesiog velavo tipo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nandriu @ 2016 10 04, 21:00)
Be rysio pabaiga biggrin.gif man labai uzkliuvo tai, kad saudo, o antram plane sveciai visiskai niekaip nereaguoja.. tai as skaitau, kad niekas nieko nenusove biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 10 04, 21:04)
O tai motina kada nusove? Rode? :O Nes i vestuves ji tiesiog velavo tipo  4u.gif

nerode nieko, tiesiog pasake kaip fakta, kad Halilis jas abidvi nusove
Atsakyti
Iišvis, labai jautės, kad ant greičio pabaiga padaryta. Daug kas neišaiškinta. Pvz tėvas net nenorėjo matyt Ferihos, nu ok - pasikalbėjo, bet nerodė, kad jau išsaiškino viską. O vestuvėse jau tėvas su Mehmetu laimingi, draugiškai nusiteikę rolleyes.gif Arba Unalas su Aisun - rodė, kad pykstasi, o vestuvėse vėl laimingi kartu sėdi.
Ai, bet svarbu happy end'as buvo (man buvo, nes tų paskutinių minučių nesupratau) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasyte-mergyte @ 2016 10 04, 21:05)
nerode nieko, tiesiog pasake kaip fakta, kad Halilis jas abidvi nusove

g.gif
Atsakyti