Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Fjella @ 2016 10 20, 22:25)
Man Kivo kažkoks unikumas yra - skirtingame seriale jo išvaizda visiškai skirtinga. Transformeris  blink.gif  wub.gif Labiausiai nuodėmės vertas man buvo Kuzey Guney paskutinėse serijose wub.gif O prie šito įvaizdžio akis dar nepriprato  mirksiukas.gif

Ne tik isvaizda, bet ir apskritai viskuo jis transformuojasi. Atrodo zmogus kitas, manieros kitos, balsas, mimika. Nelabai randu jam lygiu is tos puses.

Man sis ivaizdis super wub.gif Va prie Kurto tai as priprast negalejau ir nepripratau niekaip.
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 10 20, 18:03)
hmmm, o as nezinau ka ziureti, nes norisi nauju aktoriu, o ne tu paciu.... ax.gif
Turkiškų serialų labai daug, begalės. Nebent pačiai kažką ieškoti ir sau tinkamo atrasti, kažkokių perliukų.
Ne pas visus didelė filmografija, tik pas pačius populiariausius aktorius (ir tai ne visus),
o ypač kai filmuojamas vienas serialas 2-3 metus, tai didelio proveržio kas metus tikrai nebus,
o jei dar pertraukos pasitaiko, tai apskritai... didelė pauzė gaunasi.

Nauji aktoriai gal ir smagu_vienas, kitas, serialas, o paskui kas? Stop.
Na nebent patiktų momentiniai serialai, tam kartui. Tai tokių yra.
Man asmeniškai, patinka tie patys aktoriai, subrandinti, laiko patikrinti.
Į kitus serialus, tuos momentinius_aš net labai rimtai ir nežiūriu.
Na, bet jau čia kiekvienam labai subjektyviai, kaip kam patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 10 21, 00:21)
Turkiškų serialų labai daug, begalės. Nebent pačiai kažką ieškoti ir sau tinkamo atrasti, kažkokių perliukų.
Ne pas visus didelė filmografija, tik pas pačius populiariausius aktorius (ir tai ne visus),
o ypač kai filmuojamas vienas serialas 2-3 metus, tai didelio proveržio kas metus tikrai nebus,
o jei dar pertraukos pasitaiko, tai apskritai... didelė pauzė gaunasi.

Nauji aktoriai gal ir smagu_vienas, kitas, serialas, o paskui kas? Stop.
Na nebent patiktų momentiniai serialai, tam kartui. Tai tokių yra.
Man asmeniškai, patinka tie patys aktoriai, subrandinti, laiko patikrinti.
Į kitus serialus, tuos momentinius_aš net labai rimtai ir nežiūriu.
Na, bet jau čia kiekvienam labai subjektyviai, kaip kam patinka smile.gif



taip, bet dar ziuriu kara sevda, kiralik as, Yüksek Sosyete, dar nera ju pabaigos, todel noriu ziureti seriala, kur ju nei vieno nera naujame biggrin.gif kai pabaigsiu tada viskas ok...

O man tas jusu isgirtas aktorius visiskai ne mano skonio, bet bandysiu ziureti nauja seriala su juo, dar parekomenduokite gera su juo, gal kuzey guney ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 10 19, 01:46)
Eisim, Mockava, dabar Cesur'o mylėt biggrin.gif

user posted image

Jau net bijau... dabar taip ramu, kažkiek atsijungus aš nuo turkų. Bet va, pamatai žmogus tokį grožį wub.gif , o gal teisingiau - talentą karsta.gif ir kaip ten senoliai sakydavo? Trukt už vadžių, vėl iš pradžių... Labai labai noriu, kad pavyktų jiems šitas projektas, pasiilgau jau Kivančiuko geram vaidmeny blush2.gif Taigi mylėsim ir Cesur'ą, o kaip gi kitaip! irnesakyk.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 10 20, 12:15)
O aš atvirkščiai po Ask i Memnu negaliu jokių serialų su ta pagrindine aktore iš Turtuolė Vargšė žiūrėti. Gaila, nes, girdėjau neblogas serialas. Ir iš vis Ask i Memnu niekas neprilygsta, deja...
Papildyta:

O jūs bandėte žiūrėti dabar per LNK Mano lemties diena rodomą? Man kaip po dviejų metų pertraukos be turkiškų serialų, visai neblogai sueina. Aktoriai man nežinomi, išskyrus vieną iš Čiauškutės biggrin.gif

"Turtuolė vargšė" iš pradžių lyg ir nieko buvo, bet bent jau mano nuomone, į pabaigą nusivažiavo, ir net labai.. Buvau labai nustebus, kad manęs ji jažkaip lyg ir neerzino, nors dažnokai palygindavau mintyse su "UM"

"Mano lemties diena" bandau žiūrėti ir aš, kol kas žiūriu, bet negaliu sakyt kad labai kabina, bet žiūrisi, gal nėra iš blogiausių... Mane jei kuris kabina, ieškau rusų kalba, ir prasideda maratonas, bet tai jau labai seniai buvo biggrin.gif O, gal paskutinis buvo apie Džemilę ir Ali, neprisimenu pavadinimo- tas patiko, nors trečio sezono ir nebūtinai reikėjo, bet ištempiau, ir kryžiuką užėjau :-)

Tačiau geresnių, kaip "Uždrausta meilė", " Kuzey Guney" , "Fatmagül" na ir "KPA" nelabai atsiranda ... nors pas mane dar labai ilgas sąrašas nematytų...
Atsakyti
kivanciukas man visuose vaidmenise nerealus. kurto ivaizdis man patiko, zvilgsnis joooo.....
nesenai perziurejau lengva seriala "braskiu kvapas" (gilek kokusu) zapach klubniki rusiskai,patiko labai, linksmas, romantiskas, aktoriai jauni grazus. ir netempia gumos kas man svarbu.
naujasis per tv nelimpa visiskai, nedailus veikejai, tad netraukia.
uzmeciau aki i nauja su jamanu is givenimo bangu, ziuresiu kai daugiau seriju bus.idomus bus.
o daugiau nezinau ka ziuret net. kai visi gerieji matiti ir niekas jiems nepriligsta.
Atsakyti
Nu bet mane jau pradeda nervinti Behlulis iš Ask I Memnu uždraustos meilės..kiek kartu jam Bihter siūlė pabegti kartu!!! Bailys jis man grynas . doh.gif mad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(otea @ 2016 10 20, 21:27)
Ačiū  4u.gif Atradusi turku serialus jaučiuosi kaip pandoros skrynia atidarius  bigsmile.gif
Nenoriu žinoti pabaigos,tai stengiuosi jeigu ka pamatau apie tai neskaityti, bet nujaučiu kad nieko gero nebus...turkai megsta liudnas pabaigas  rolleyes.gif


As atidariau ta pandoros skrynia tuoj po nauju metu ir iki siol negaliu uzadaryti. Nei miegoti normaliai negaliu nei ka, per naktis ziuriu tuos serialus. Jau vyras siulo ant sofos apsigyventi unsure.gif Na, bet negaliu. Yra tokiu kuriuos pradejau ziureti bet neuzkabino, bet kurie uzkabina tai sakes ax.gif

Su manim beda, noriu zinoti pabaiga, tai jei senesnis serialas kur yra visos serijos, dazniausiai uzmetu aki kaip baigsis. Zinoma, jei suzinau kad pabaiga bus liudna, tai susinervinu ir zadu, akd kita kart neziuresiu smile.gif

QUOTE(Visgi @ 2016 10 20, 21:58)
Tobulas wub.gif Baisiai ir man patiko jis Kuzey Guney paskutinėse serijose wub.gif

O man sitas aktorius kazkaip nelabai limpa, nors jei atvirai dar nemaciau nei vieno serialo su juo. Kuze guney vis zadu pradeti, bet vis atrandu kitu kol kas. Siaip nelabai mano skonio vyras, tai matyt ir neprisiruosiu rolleyes.gif

Mano naujai atrasta 'meile' tai Kerem Bursin wub.gif Gunesi beklerken kaip tik baigiau ziureti, labai patiko. Dar smagiau, kad pabaiga tokia grazi. Tikriausiai dabar Seref Meselesi pradesiu prie visu kitu nauju kuriuos ziuriu, kurie po viena tik nauja serija per savaite.
Atsakyti
Merginos, paprastai užsuku čia rekomendacijų, o šį kartą gal pati rekomenduosiu.. rolleyes.gif Ką tik baigiau žiūrėti Güllerin Savaşı, patiko aktoriai, neištemptas, daug moteriškų intrigų, konkurencijos. Gan paprastas siužetas, bet neužmigau nei per vieną seriją biggrin.gif galbūt pradžia atrodo banali, bet vėliau gerai isivažiuoja.
Žinoma, toli iki UM, bet tikrai galima pažiūrėti.
4u.gif
Atsakyti
Nai nai nai, vai vai vai... photo.gif
Matau pažįstamą Behliul'io žvilgsnį ir vieną labai autentišką epizodą...
... tik ten buvo ne žirgas... o ir tas toks žvilgsnis buvo nukreiptas į Bihter smile.gif

Na, ten buvo viena istorija, o čia atversim kitą, naują, naujos meilės istorijos puslapį.

Cesur ve Güzel Teaser 2

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 26 spalio 2016 - 23:26
QUOTE(VABALIUKE @ 2016 10 26, 23:48)
Ką tik baigiau žiūrėti Güllerin Savaşı, patiko aktoriai, neištemptas, daug moteriškų intrigų, konkurencijos. Gan paprastas siužetas, bet neužmigau nei per vieną seriją  biggrin.gif galbūt pradžia atrodo banali, bet vėliau gerai isivažiuoja.
Žinoma, toli iki UM, bet tikrai galima pažiūrėti.
4u.gif

Na va,o man atvirksciai,pradzioj kabino,o paskui taip nuvaziavo i lankas,kad siaubas blink.gif sitaip supjudit pagrindinius herojus nesamone kazkokia,as jau rasiau,kad sis serialas ne roziu karas,o grybu karas turejo vadintis lotuliukas.gif Ir man Barisas (Omeras) truputi per silpnas aktorius pagraindiniam vaidmeniui 4u.gif Jis toks atrodo be emociju visiskai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 27 spalio 2016 - 14:54
Baigiau Ask I Memnu žiureti, eina sau kokia pabaiga...jau senai taip verkiau...o kai Behlülis prie Bihter kapo atejo tai išvis...serialas tai kažkas tokio !!! wub.gif
Gaila labai Bihter mamos Firdevs, jai labai jau liūdnai baigėsi viskas. Bet aišku labiausia širdį skauda del Bihter ir Behlülio meilės. Pridedu šį seriala į matytu topų topa, vargu ar jam kas nors prilygs wub.gif
Dabar jaučiu reikes poros sav minimum atsigauti ir pailsėti ir tada kibti vėl turkus žiurėti biggrin.gif
Atsakyti