Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

QUOTE(Isila @ 2016 10 24, 11:23)
o ką ten šeštadienį rodė? Jau pamiršau. Persijungiau į auksinį balsą ir daug skaniau sužiūrėjau biggrin.gif

Laisva man pusė velnio, gan neblogai. Rūta.. pagriebė mano mėgstamiausią dainą, cinkelio nepajutau, šalia Braxton gal ir gulėjusi, ne daugiau. Nijolė man vėlgi visai nieko, galima buvo just Irmutės vibracijas biggrin.gif  Andžalą - blanki, dėkingas vaidmuo jai papuolė, bet nė pro kur  unsure.gif Vilčinskas... balsas taip, vaizdelis ne. O ką kiti ten vaidino, kad net pamiršau biggrin.gif

Tadas R. - Toto Cotugnio ar kaip ten rašosi tiksliai ta pavardė...
Tadas J. - Darius ir Rebelheart
Vytenis - Hadaway juodukas What is Love
Carol - mūsų Deivis Norvilas
Valentinas - Alanas Chošnau

Atsakyti
Tadas R. - Toto Cotugnio - visai nieko. Nelabai aš žinau kaip anas atrodo, bet daina skambėjo panašiai.
Tadas J. - Darius ir Rebelheart - šito tik išvis vieną dainą žinau. Sunku vertint.
Vytenis - Hadaway juodukas What is Love - šits patiko. Paskui net klipą ieškojau biggrin.gif
Carol - mūsų Deivis Norvilas - čia buvo pravalas.
Valentinas - Alanas Chošnau - visai neįsiminė. Gal WC tuo metu buvau? biggrin.gif
Atsakyti
O dar sakot kai kurios, kad naujienų nėra, vis tuos pačius kopijuoja. Ne bigsmile.gif
http://www.alfa.lt/s...rst-pasirodymas
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 10 26, 09:59)
O dar sakot kai kurios, kad naujienų nėra, vis tuos pačius kopijuoja. Ne bigsmile.gif
http://www.alfa.lt/s...rst-pasirodymas


tai kad nelabai naujiena - Eimutis Kvoščiauskas jau yr Končita buvęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 10 26, 10:14)
tai kad nelabai naujiena - Eimutis Kvoščiauskas jau yr Končita buvęs smile.gif

Eurovizinis vakaras. Kažkada irgi jau toki darė
Atsakyti
Nu va, sklerozė biggrin.gif Dabar kažką atgaminu ax.gif
Atsakyti
Aš suprantu, kad rengėjams taip lengviau - perukus turi, rūbai ir batai yra, grimas aiškus biggrin.gif Dirbti lengviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 10 27, 15:15)
Aš suprantu, kad rengėjams taip lengviau - perukus turi, rūbai ir batai yra, grimas aiškus biggrin.gif  Dirbti lengviau biggrin.gif

Tikriausiai. Juk viskas tiek kainuoja, o tų projektų šou, dabar tiek ir tiek. Galbūt reitingai krenta, mažiau žmonių žiūri, jie gi mato. Tai iš kur paims vis naujo ir naujo? O komisijai kiek ruoštis reikia. Dabar gi du tie patys: Mantas, Vytenis, tai jiems mažiau reikia, atsimena gi iš kitų laidų.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 10 27, 15:20)
Tikriausiai. Juk viskas tiek kainuoja, o tų projektų šou, dabar tiek ir tiek. Galbūt reitingai krenta, mažiau žmonių žiūri, jie gi mato. Tai iš kur paims vis naujo ir naujo? O komisijai kiek ruoštis reikia. Dabar gi du tie patys: Mantas, Vytenis, tai jiems mažiau reikia, atsimena gi iš kitų laidų.

Na reitingai tikrai nekrenta. Viename žurnale skelbia laidų reitingus, tai mačiau, kad „Muzikinė kaukė“ į TOP10 patenka smile.gif
Atsakyti
Aš tai reitingais netikiu rolleyes.gif
Atsakyti
Na šiandien man labai stiprus vakaras. Kažkaip praktiškai visi super smile.gif Net nzn gal Andzela Man šiandien geriausia. Bet šiaip visi saunuoliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 10 29, 23:18)
Na šiandien man labai stiprus vakaras. Kažkaip praktiškai visi super smile.gif Net nzn gal Andzela Man šiandien geriausia. Bet šiaip visi saunuoliai smile.gif
Pražiopsojau. O jei dar stiprus vakaras, kaip sakai, tai einu atsisuksiu ir pažiūrėsiu.
Ačiū tau smile.gif
Atsakyti