Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiabučių renovacija

Sveiki, norėčiau paklausti, kieno namas(daugiabutis) buvo renovuotas, kas į tai įeina ir kaip viskas vyksta, gal galit patart kur ieškot išsamesnės informacijos? g.gif
Atsakyti
Tai jei namas pilnas pensininku ir ner jokios bendrijos, tai reiskia, kad jokia renovacija "negresia"?
Atsakyti
Miestelyje, kuriame gyvenu, dvi GNSB renovavosi BE ES "paramos".
Ta prasme savais ir skolintais pinigais, keletą proc dar savivaldybė žadėjo padengti.
Nemačiau finansinių ataskaitų, ale gyrėsi kad gavosi net pigiau, nei su parama.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(editamikel @ 2009 03 01, 13:14)
Sveiki, norėčiau paklausti, kieno namas(daugiabutis) buvo renovuotas, kas į tai įeina ir kaip viskas vyksta, gal galit patart kur ieškot išsamesnės informacijos?  g.gif

Apšiltintos sienos, įstiklinti apšiltinti balkonai. sudėti plastikiniai langai, pervedžioti visi san. vamzdynai , pakeisti radijatoriai 4u.gif
Šildymo kaina atsiperka labai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelle: 25 sausio 2010 - 01:00
Renovavo drauges nama, na pradzioj tik geri atsileipimai buvo, praejo metai ir pasimate lepsusu. Gerai jei gerai ta nama sutvarko, o jei tik greiciau doh.gif
Atsakyti
Nazinau kaip su ta renovaccija, bet kiek gridejau, tai kai padaro autonomini sildyma, tai dauguma tik skundziasi (bent jau is mano pazistamu rato). Pas mano teta taip padare, tai jie uz sildyma kartais moka net daugiau negu mokejo seniau, esme tame, kad dabar kai yra padarytas autonominis sildymas, tai reikia turet darbuotu, kurie stebes ten viska ir pan. tai reikia jiems moket papildomai atlyginimus ir ta technika priziuret kazkaip. Ir dabar kad maziau moket, tai reik pilnai uzsukt viska, bet jiems taip yra per salta, todel atsuka labiau... uz tai ir moka nemazai...
Cia buvo nevisai i tema, bet juk renovuojamuose namuose irgi keicia i autonomini. ar as klystu?
Atsakyti
Mūsų namas lyg ir turėtų būti renovuojamas: jau pakeisti visi vamzdžiai, planuojamas autonominis šildymas, namo apšiltinimas. Gaila, kad yra tokia moteriškė, kuri pila skundus vieną po kito, vis ieško kažkokių priešų, apgavysčių ir pan. Baisu, kad dėl jos išsigalvojimų viskas nesustotų arba valstybės parama nesumažėtų. Dabar gaunama 35 proc. paramos. Kaina priklausys nuo buto dydžio. Mūsų butas 70,49, todėl kainuos apie 23 000. Galima imti paskolą 15 metų arba mokėti iškart. Mokama ne visa suma, bet dalimis. Dėl atsipirkimo, dabar nieko negaliu pasakyti, bus matyt. Kalbėjau su vienu santechniku. Jis renovuotame name turi 72 kv. m. butą, šildymas autonominis, pernai 400 Lt sumokėjo už visą šildymo sezoną, aš už praėjusį mėnesį –403 Lt (šildymas+šiltas vanduo+gyvatukas).
Atsakyti
Gyvenu renovuotame daugiabutyje ir bent jau siuo metu labai tuo dziaugiuos, pradedant nuo tikrai akiai malonesnes aplinkos, baigiant gerokai sumazejusiais mokesciais uz siluma cool.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2010 01 25, 08:53)
Renovavo drauges nama, na pradzioj tik geri atsileipimai buvo, praejo metai ir pasimate lepsusu. Gerai jei gerai ta nama sutvarko, o jei tik greiciau  doh.gif

Kokie tie lepsusai?
Papildyta:
QUOTE(konfetee @ 2010 01 25, 10:32)
Nazinau kaip su ta renovaccija, bet kiek gridejau, tai kai padaro autonomini sildyma, tai dauguma tik skundziasi (bent jau is mano pazistamu rato). Pas mano teta taip padare, tai jie uz sildyma kartais moka net daugiau negu mokejo seniau, esme tame, kad dabar kai yra padarytas autonominis sildymas, tai reikia turet darbuotu, kurie stebes ten viska ir pan. tai reikia jiems moket papildomai atlyginimus ir ta technika priziuret kazkaip. Ir dabar kad maziau moket, tai reik pilnai uzsukt viska, bet jiems taip yra per salta, todel atsuka labiau... uz tai ir moka nemazai...
Cia buvo nevisai i tema, bet juk renovuojamuose namuose irgi keicia i autonomini. ar as klystu?

Negali būt. schmoll.gif Mokame tikrai mažiau, dvigubai mažiau, nei nerenovuotame. Ir nešalta, kambariuose +23. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelle @ 2010 01 25, 15:37)
Kokie tie lepsusai?
Papildyta:

Negali būt.  schmoll.gif Mokame tikrai mažiau, dvigubai mažiau, nei nerenovuotame. Ir nešalta, kambariuose +23. biggrin.gif


Na as tikrai nemeluoju, nebent man pamelavo. Bet juk koks tikslas....
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2010 01 25, 17:26)
Na as tikrai nemeluoju, nebent man pamelavo. Bet juk koks tikslas....

Tikslas - lietuviškas - nesakysiu, kad pigu, kad kaimynas nesirenovuotų. biggrin.gif Na nežinau, nemanau, kad gali daug mokėt ir šalt. Šiaip ar taip, juk apšiltinamos sienos, keičiami vamzdynai. biggrin.gif
Atsakyti
O nezinot kaip su renovavimu ne vilniuje?butent Trakuose. kur galima kreiptis del informacijos is viso apie ta renovavima, kad suzinot ko tam reikia, susizinot prliminarias kainas ir pan.?
Mes labai noretume renovuotis, bet turim dvi pensininkes, kurioms vargais teks irodyti kokia cia nauda, todel pirmai reiktu daug konkrecios informacijos, kad galetume itikinti doh.gif
Atsakyti