Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynai IV

QUOTE(imdigo @ 2012 11 20, 16:14)
Sena tema
http://www.supermama...howtopic=701831
Papildyta:
Laba diena merginos,siandien baisiausiai supykau ant savo mamos kaimynes.

Na brangute, aš tai jus bais toli būčiau pasiuntusi, abejoju ar net kelia rastumėt, tą antra kartą biggrin.gif Mano vaikams niekas nepareguliuotų, ką jie gali daryti pas save namuose. Pirmą kartą žmogus supratingai jums padėjo, o kad auga 2 vaikai nieko nepadaysi, triukšmo natūralu, kad bus. Kadangi jūs dar jauna mamytė, tai supratimo neturit, ką reiškia paaugę vaikai namie. Pas jus gi niekas neateina akių draskyti, kad vaikas naktį verkia, visi supratingi, ane biggrin.gif Kaip pati minėjot, kai kurios toookios susireikšminusios doh.gif
Belieka palinkėti, kad jūsų kaimynai po metelių neateitų su iškastu karo kirviu, nes jūsų vaikas žaidžia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tralaila @ 2012 11 23, 02:30)
Na brangute, aš tai jus bais toli būčiau pasiuntusi,


oho blink.gif
Atsakyti
Imdigo, pasikvieskite kaimynę pas save arbatos atsigerti ir lai ji palieka savo vaikus namie. Jei tokia situacija iš vis įmanoma. Gal vieni vaikai pasilikę stogą nuneš, bet gal mama supras apie jus kalbejote.
Nereikia šnekėti moralų kitoms apie vaikus, kad jie ką nori, tą daro, nes savo namuose. įpratę prie tokio elgesio jie visur elgsis kaip namuose - ką noriu, tą darau. Visada vaikui galima gražiai paaiškinti, kad apačioje mažas leliukas ir labai nori miegučio. Kitaip jis neužaugs ir labai verks naktį, tada jus negalėsite miegoti. Padėkime am, padėsime sau. Nereikia kategoriškumų.
Atsakyti
QUOTE(tralaila @ 2012 11 23, 02:30)
Na brangute, aš tai jus bais toli būčiau pasiuntusi, abejoju ar net kelia rastumėt, tą antra kartą  biggrin.gif  Mano vaikams niekas nepareguliuotų, ką jie gali daryti pas save namuose. Pirmą kartą žmogus supratingai jums padėjo, o kad auga 2 vaikai nieko nepadaysi, triukšmo natūralu, kad bus. Kadangi jūs dar jauna mamytė, tai supratimo neturit, ką reiškia paaugę vaikai namie. Pas jus gi niekas neateina akių draskyti, kad vaikas naktį verkia, visi supratingi, ane  biggrin.gif Kaip pati minėjot, kai kurios toookios susireikšminusios  doh.gif
Belieka palinkėti, kad jūsų kaimynai po metelių neateitų su iškastu karo kirviu, nes jūsų vaikas žaidžia  biggrin.gif

Na brangioji,jei pasiustumete mane tai koloneles tai tikrai ant lubu pas mane kabetu ir jusu lovos sokinetu nuo muzikos garso,ir tada man neberupetu jusu vaiku pietu miegas lotuliukas.gif kad ir jauna mamyte esu,bet deja mano draugas turi dukryte,auginu ja nuo 5 metuku,jai dabar 11, ir vaikas puikiai supranta kas yra pagarba kaimynams ir kur galima dukti ir kur ne....tai kad tvarkykite savo atzalas nes tai tikrai imanoma,o jei nesusitvarkote tai galiu pasakyti kad neaiskinkite kad as jauna mamyte ir nieko nesuprantu,manau jus labiau nesuprantate... Lygiai taip pat mane tevai augino ir aiskindavo kad deja pas mumis apacioje gyvena kaimynai ,pasokinesim ir pabegiosim lauke,o kitus zaidimus galime pazaisti namie,kuriu pasirinkimas labai didelis....
Ir deja dar nei vienas kaimynas nepasiskunde del mano draugo dukrytes,palinkesiu jums ismokyti savo vaikucius ko galima ir ko ne,kad veliau jusu vaikuciai nesokinetu jums ant galvos,nekeltu isteriku parduotuveje ir nesedetu pelkeja nes jiems viskas galima lotuliukas.gif sekmes ir turekite pagarbos kitiems nes situ dalyku jums truksta mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(audine68 @ 2012 11 23, 13:52)
Imdigo, pasikvieskite kaimynę pas save arbatos atsigerti ir lai ji palieka savo vaikus namie. Jei tokia situacija iš vis įmanoma. Gal vieni vaikai pasilikę stogą nuneš, bet gal mama supras apie jus kalbejote.
Nereikia šnekėti moralų kitoms apie vaikus, kad jie ką nori, tą daro, nes savo namuose. įpratę prie tokio elgesio jie visur elgsis kaip namuose - ką noriu, tą darau. Visada vaikui galima gražiai paaiškinti, kad apačioje mažas leliukas ir labai nori miegučio. Kitaip jis neužaugs ir labai verks naktį, tada jus negalėsite miegoti. Padėkime am, padėsime sau. Nereikia kategoriškumų.

As kvieciau tiek teveli tiek mamyte i svecius pasiklausyti,mano mama ir patevis taip pat kviete,bet jie neina smile.gif o situacija tikrai buvo neimanoma,mano vaikas labai ramus,verke gal tris sykius per visa menesi...na bet ne cia esme,tiesiog tai mamytei apie tai buvo sakyta daug kartu pora metu,neklause,ar nenorejo klausyt,todel baisiai supykau kai man kudikis negalejo miegot ir sokinejo is lovytes nuo tokiu garsu,todel ir isejo toks moralas,tikrai ant jos nieks nepuole is karto,visi visada draugiskai snekejom,dar kiti kaimynai kiek pas mus uzeidavo visi sakydavo kas pas mus darosi su garsais is virsaus ir kaip jus kenciate tai....na kas nepatyre tas nesupras ax.gif
Be to merginos,po sio moralo sie teveliai tikrai suprato,zinoma vaikai vistiek palaksto pas juos bet tai man tikrai netrukdo...pries tai buvo baisiau negu baisu rolleyes.gif
Atsakyti
Gerai, kad apsiramino ir viskas neperaugo į karą gun_bandana.gif . Kantrybės ir jums, Pati kai auginau mažiu, kaimynė puiki buvo virš galvos. Vaikų ji neturėjo, bet buvo muzikinio teatro solistė, tai dienomis repetuodavo ir būtent tuo laiku, kai vaiką migdau. Nuėjau, pasikalbėjome, tai moterisa supratinga - repetuoti pradėdavo kaip žadintuvas - lygiai tada, kai pasakiau kuriuo metu guldome pietų doh.gif . Bet mūsų terapija su kolonėlėmis (ale geras metodas thumbup.gif ) labai padėjo. Ji sakė, kad nebegirdi net savo grojimo (gera mano aparatūra thumbup.gif ). Tai dėka tos aparatūros ir jos pačios vyro repeticijos pietų metu baigėsi drinks_cheers.gif .
Dabar jau gyvenu name ir valioooo, nebėra kaimynų, nu bent virš galvos, bet jau ir leliai užaugo ....
Atsakyti
QUOTE(audine68 @ 2012 11 23, 14:25)
Gerai, kad apsiramino ir viskas neperaugo į karą  gun_bandana.gif . Kantrybės ir jums, Pati kai auginau mažiu, kaimynė puiki buvo virš galvos. Vaikų ji neturėjo, bet buvo muzikinio teatro solistė, tai dienomis repetuodavo ir būtent tuo laiku, kai vaiką migdau. Nuėjau, pasikalbėjome, tai moterisa supratinga - repetuoti pradėdavo kaip žadintuvas - lygiai tada, kai pasakiau kuriuo metu guldome pietų  doh.gif . Bet mūsų terapija su kolonėlėmis (ale geras metodas  thumbup.gif ) labai padėjo. Ji sakė, kad nebegirdi net savo grojimo (gera mano aparatūra  thumbup.gif ). Tai dėka tos aparatūros ir jos pačios vyro repeticijos pietų metu baigėsi  drinks_cheers.gif .
Dabar jau gyvenu name ir valioooo, nebėra kaimynų, nu bent virš galvos, bet jau ir leliai užaugo ....

Ne tikrai ne karas,pasisveikinsiu jei sutiksiu smile.gif
Mes labai kantrus,vaikai pas ja ir dabar palaksto ir pazaidzia,man netrukdo ir puikiai suprantu kad vaikams reikia,pries tai tai buvo neimanoma,nuo anksciausio ryto iki vakaro velyvo atrode kad ne tik laksto visa diena,sokineja bet ir baldai krenta ten pas juos....pas mus yra lemputes ant lubu tai tos nuo lubu drebejimo issijungdavo,matyt ten kazka sujudindavo lotuliukas.gif
Na ir bjauri moteriske,kaip galima sitaip....o kas belieka jei ne koloneles...nebent televizoriu ant lubu dar prikabinti,tada ir paciai patogu bus ziureti atsigulus :-))))
Sveikinu be kaimynu virs galvos drinks_cheers.gif
Kad ir leliai isaugo bet manau zmones taip pat turi suprasti vienas kita,maziau pykcio ir geriau gyvent bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 11 23, 12:01)
  o situacija tikrai buvo neimanoma,mano vaikas labai ramus,verke gal tris sykius per visa menesi...

Supratntu jūsų situaciją labai, ir realiai taip pat kovočiau vardan vaiko ramybės. Bet papasakosiu savo istoriją vaiko auginimo. Mano vaikas iki kol pradėjo eit į darželį, nebuvo nakties, kad jis naktym nebliautų. Nuo metų iki 2 jis tiesiog kaip laikrodis 1,2,3 ir 4 paskutinį kartą isterijas tokias keldavo, kad mes nežinojom nei ką daryt, viskas vykdavo pilnai neišsibudinus (daktarai kartojo - išaugs). Nervai buvo pakrikę ir dėl vaiko, ir dėl kaimynų, nes kiekvieną naktį laukdavau kada ateis. Visi deja kaimynai iškentėjo, bet žinia, kad tikrai yra kaimynų, kurie akis drąskytų dėl tokių kardibaletų naktinių, ir ką darytumėt tada?
Atsakyti
QUOTE(tralaila @ 2012 11 23, 00:30)
Mano vaikams niekas nepareguliuotų, ką jie gali daryti pas save namuose.

jei noretu, tai mama, t.y. jus, pareguliuotut. Bet, jei nenorit, tai ka ir bepridursi. Gi JUSU VAIKAI SVARBIAUSI notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2012 11 23, 16:49)
Supratntu jūsų situaciją labai, ir realiai taip pat kovočiau vardan vaiko ramybės. Bet papasakosiu savo istoriją vaiko auginimo. Mano vaikas iki kol pradėjo eit į darželį, nebuvo nakties, kad jis naktym nebliautų. Nuo metų iki 2 jis tiesiog kaip laikrodis 1,2,3 ir 4 paskutinį kartą isterijas tokias keldavo, kad mes nežinojom nei ką daryt, viskas vykdavo pilnai neišsibudinus (daktarai kartojo - išaugs). Nervai buvo pakrikę ir dėl vaiko, ir dėl kaimynų, nes kiekvieną naktį laukdavau kada ateis. Visi deja kaimynai iškentėjo, bet žinia, kad tikrai yra kaimynų, kurie akis drąskytų dėl tokių kardibaletų naktinių, ir ką darytumėt tada?

Nieks nesako kai vaikas isterijas kelia,ar verkia naktim,manau visiems suprantamas dalykas kad siuo atveju darete ka galejote,kalbama apie tai kai mama viska leidzia savo vaikams kai suvaldyti juos puikiausiai galima,paprasciausiai pasakyti vaikams ko galima ar ne,o kad verkia tai jau atskira tema,manau isvis jusu klausimas nesusijas su mano problema. O jei norit atsakymo- tai del vaiko verksmo as pas jus neiciau ir nesiskusciau,nebent jei itarciau kad vaika skriaudziate ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2012 11 23, 17:55)
jei noretu, tai mama, t.y. jus, pareguliuotut. Bet, jei nenorit, tai ka ir bepridursi. Gi JUSU VAIKAI SVARBIAUSI  notworthy.gif

Visiskai pritariu,juk jusu vaikai kaip dievai ir jie gali ant visu galvu atsiprasant s..kti....
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 11 23, 16:55)
jei noretu, tai mama, t.y. jus, pareguliuotut. Bet, jei nenorit, tai ka ir bepridursi. Gi JUSU VAIKAI SVARBIAUSI  notworthy.gif

Be abejo man mano vaikai svarbiausi, as juos ir reguliuoju, o ne jokios isterikes moteriskes. biggrin.gif Liudna ir gaila, kai moterys nesugeba uz savo vaikus pastovet.
Nesipleciant i betiksles polemikas, as nesuprantu na kam reikia atejus klykt, akis draskyt, kolonkem gasdint (cia tai nuzude lotuliukas.gif) Jei viena karta paprasius zmogus susivoke , tai kodel negalima atejus dar karta graziai pasneket, kad taip ir taip vis dar garsu, na kam klykaut. Zinoma man ateitu akis draskyt tai ir kalbetusi su durimis, o i kiekvienas kvailas koloneles yra daug atoveiksmiu (pvz 2 vaikai +bugnu rinkinukas )
Beje, mano kaimynai turi 5 vaikus ir suni lotuliukas.gif taip kad vertinant autores reakcijas, as savuosius kaimynus na minimum turejau jau issaudyt lotuliukas.gif
oj dar pamirsau, 2 vaikai dar muzikalkeje groja pianinu ir kazkokiu puciamuoju instrumentu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tralaila: 24 lapkričio 2012 - 21:48
QUOTE(tralaila @ 2012 11 24, 21:45)
  Liudna ir gaila, kai moterys nesugeba uz savo vaikus pastovet.


prie ko cia pastovejimas? Mes apie auklejima kalbam, pagarba kitiems zmonems, siuo atveju kaimynams. Jei dabar vaikams neidiegsit pagarbos kitiems zmonems, tai jos nebus ir niekada. Na, bet... kai mama kitu negerbia, tai kam vaikams gerbti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 11 24, 22:58)
prie ko cia pastovejimas? Mes apie auklejima kalbam, pagarba kitiems zmonems, siuo atveju kaimynams. Jei dabar vaikams neidiegsit pagarbos kitiems zmonems, tai jos nebus ir niekada. Na, bet... kai mama kitu negerbia, tai kam vaikams gerbti  g.gif

ooo cia tai tiksliai, kai zmogus leidzia sau klykauti ant ko papuola, tai matosi jo pagarba aplinkiniams, todel ir uzsiminiau apie atitinkama reakcija. Ar jus damos leistumetes kam papuola koliot jus?
Atsakyti