Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynai IV

QUOTE(tralaila @ 2012 11 25, 00:15)
ooo cia tai tiksliai, kai zmogus leidzia sau klykauti ant ko papuola, tai matosi jo pagarba aplinkiniams, todel ir uzsiminiau apie atitinkama reakcija. Ar jus damos leistumetes kam papuola koliot jus?

brangioji surask mano pasisakyma kad as klykiau ant tos moteriskes su vaikais,nes matau kad skaityt nemoki ir rasai nesamones.Rasau kad baisiai supykau bet kiek supratau nezinai kaip as pykstu ar ta pykti isreiskiau tai moteriai...tai nesimetyk nelogiskom frazem apie klykima arba isterikavima arba uzsidek akinius ir tema skaityk is naujo.
uz savo vaikus tu stovek kiek nori,nes as uz savo dukra taip pat stoviu kiek galiu,arba rasyk kokius tai nors logiskus argumentus arba geriausiai butu patyleti,o tavo vaikuciai su bugnais tikrai kad nesedetu visa diena,o muzikele pas mane pagrotu ilgai ir nenuobodziai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tralaila @ 2012 11 25, 00:15)
ooo cia tai tiksliai, kai zmogus leidzia sau klykauti ant ko papuola, tai matosi jo pagarba aplinkiniams, todel ir uzsiminiau apie atitinkama reakcija. Ar jus damos leistumetes kam papuola koliot jus?

na tai tavo pagarba aplinkiniams tai pavydetina,tikriausiai tos kurios drasko akis tai siaip sau pradeda,is neturejimo ka veikti...o tai gal tokios kaip jus nesuprantate pirmiausiai del pagarbos kito zmogaus poilsiui? ir dar reikalauja is kito zmogaus kazko doh.gif
na o apie pastovejima del savo vaiku tai as taip ir elgiausi,pastovejau uz savo vaika,kaip supratau is jusu pasisakymu man tas negalima o tai jums galima,jusu mastymas labai juokingas ir nelogiskas. smile.gif
kaip sakoma pati sau priestaraujate lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(imdigo @ 2012 11 25, 00:46)
brangioji surask mano pasisakyma kad as klykiau ant tos moteriskes su vaikais,nes matau kad skaityt nemoki ir rasai nesamones.Rasau kad baisiai supykau bet kiek supratau nezinai kaip as pykstu ar ta pykti isreiskiau tai moteriai...tai nesimetyk nelogiskom frazem apie klykima arba isterikavima arba uzsidek akinius ir tema skaityk is naujo.
uz savo vaikus tu stovek kiek nori,nes as uz savo dukra taip pat stoviu kiek galiu,arba rasyk kokius tai nors logiskus argumentus arba geriausiai butu patyleti,o tavo vaikuciai su bugnais tikrai kad nesedetu visa diena,o muzikele pas mane pagrotu ilgai ir nenuobodziai lotuliukas.gif
Papildyta:

na tai tavo pagarba aplinkiniams tai pavydetina,tikriausiai tos kurios drasko akis tai siaip sau pradeda,is neturejimo ka veikti...o tai gal tokios kaip jus nesuprantate pirmiausiai del pagarbos kito zmogaus poilsiui? ir dar reikalauja is kito zmogaus kazko doh.gif
na o apie pastovejima del savo vaiku tai as taip ir elgiausi,pastovejau uz savo vaika,kaip supratau is jusu pasisakymu man tas negalima o tai jums galima,jusu mastymas labai juokingas ir nelogiskas. smile.gif
kaip sakoma pati sau priestaraujate lotuliukas.gif

beje sekmes priestarauti sau toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 11 24, 23:48)
na tai tavo pagarba aplinkiniams tai pavydetina,tikriausiai tos kurios drasko akis tai siaip sau pradeda

blink.gif ir kas gi leidzia darytis tokias isvadas
Atsakyti
QUOTE(tralaila @ 2012 11 25, 01:38)
blink.gif ir kas gi leidzia darytis tokias isvadas

Jusu pasisakymai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tralaila @ 2012 11 24, 22:15)
ooo cia tai tiksliai, kai zmogus leidzia sau klykauti ant ko papuola, tai matosi jo pagarba aplinkiniams, todel ir uzsiminiau apie atitinkama reakcija. Ar jus damos leistumetes kam papuola koliot jus?

o kas ir kur jus kolioja?
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 11 25, 00:44)
Jusu pasisakymai. smile.gif

kurie?
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2012 11 25, 00:45)
o kas ir kur jus kolioja?

o prie ko cia as? as gi kitko klausiau biggrin.gif
mdaaa damos, smagu jau darosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tralaila @ 2012 11 24, 23:50)
o prie ko cia as? as gi kitko klausiau biggrin.gif

tai tarp kitto, kas tada ir ka kolioja? Ir kur? Cia, forume, ar realiam gyvenime?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 11 25, 00:53)
tai tarp kitto, kas tada ir ka kolioja? Ir kur? Cia, forume, ar realiam gyvenime?

as siaip klausiau, ar leistumetes kam papuola kolioti jus , pasitaisysiu barti jus.
Kadangi sunkiai kažkaip suprantat mano klausima, tai pirma pasisakysiu biggrin.gif aš už civilizuota bendravimą, o tuo labiau, kad man ne 10 barti manes nereikia, to ir neleisčiau, kad ir kokia situacija bebūtų (įskaitant ir piktas kaimynes biggrin.gif ).
Atsakyti
[quote=tralaila,2012 11 25, 01:50]
kurie?
Papildyta:

na kiek pamenu saket ,kad nieks neaiskins ka jusu vaikams daryti namuose( liktais sakete, jei tiksliau, tai niekas nenurodines ar jiems galima zaisti ar ne),cia jusu buvo atsakymas i mano uzvesta tema apie triuksma namuose. Na tai manau kad jei jus sakote kad zmogus negerbtu jusu jei (pvz AS) ateiciau i jusu namus ir nepatenkinta pasakyciau kad mano vaikas negali miegot del jusu vaiku triuksmo,o tai kur pagarba man jei as prasyciau jau antra kart leisti mano vaikui pailseti??manau nepagarba pirmiausiai butu isreiksta man ir mano vaikui,o veliau nepagarba isreiskiau as atejusi antra kart ir nepatenkinta prasiusi vaiku zaisti ramiau.
na daug issipleciau,tikiuosi supratot mirksiukas.gif





Papildyta:
[quote=tralaila,2012 11 25, 02:03]as siaip klausiau, ar leistumetes kam papuola kolioti jus , pasitaisysiu barti jus.
Kadangi sunkiai kažkaip suprantat mano klausima, tai pirma pasisakysiu  biggrin.gif aš už civilizuota bendravimą, o tuo labiau, kad man ne 10 barti manes nereikia, to ir neleisčiau, kad ir kokia situacija bebūtų (įskaitant ir piktas kaimynes  biggrin.gif ).
[/quote]

na jei jus uz civilizuota bendravima,tai gal tada papasakokite man kaip jus pasielgtumete mano situacijoje stebedama savo vaika sokinejanti is isgascio kas kelias minutes is lovos del keliamo triuksmo? smile.gif kiek pamenu sakete kad pastovesite uz savo vaikus,tada kaip?

na ir dar pridursiu,zinoma nesileisciau buti koliojama del nieko ir del reikalo,bet ir nesielgciau savanaudiskai neatsizvelgdama i savo kaimynu poreikius,tiesiog noreciau gyventi draugiskai ir kaimynu supratimo... deja tam tikros gyvenimiskos situacijos kartais privercia taip sureaguoti del savo ir savo seimos saugumo ir geroves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imdigo: 25 lapkričio 2012 - 00:18
[quote=imdigo,2012 11 25, 01:08]
[quote=tralaila,2012 11 25, 01:50]
kurie?
Papildyta:

na kiek pamenu saket ,kad nieks neaiskins ka jusu vaikams daryti namuose( liktais sakete, jei tiksliau, tai niekas nenurodines ar jiems galima zaisti ar ne),cia jusu buvo atsakymas i mano uzvesta tema apie triuksma namuose. Na tai manau kad jei jus sakote kad zmogus negerbtu jusu jei (pvz AS) ateiciau i jusu namus ir nepatenkinta pasakyciau kad mano vaikas negali miegot del jusu vaiku triuksmo,o tai kur pagarba man jei as prasyciau jau antra kart leisti mano vaikui pailseti??manau nepagarba pirmiausiai butu isreiksta man ir mano vaikui,o veliau nepagarba isreiskiau as atejusi antra kart ir nepatenkinta prasiusi vaiku zaisti ramiau.
na daug issipleciau,tikiuosi supratot mirksiukas.gif
[/quote]
oj ne ne, mano pasakymas buvo, kad as jus pasiuntusi bučiau po antro atėjimo, t.y. jei jus mane bartumete. Bet kaip ir rasiau aš už civilizuota bendravima biggrin.gif tikrai įmanoma gražiai susitart. Aš gi visą laiką rašiau, juk ir antrą kartą galima ateit normaliai nesibarant, kažkaip tas ignoruojama biggrin.gif Jūsų kaimynė sureagavo vienaip, aš sureaguočiau kitaip. Bet jei kažkas ateitu ir pradetu aiškit bart ir dar kolonelem būgnais trimitais ir na bet kuo grasint, tai tikrai mano reakcija būtų atvirkštinė, nei barantysis lauktų. Va ką mano pasisakymas reiškė, na ok, dar pašmaikštavau gramą kitą, ale damos jūs kažkaip labai jautriai reaguojat
Psio peace motešikės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tralaila @ 2012 11 25, 02:17)
oj ne ne, mano pasakymas buvo, kad as jus pasiuntusi bučiau po antro atėjimo, t.y. jei jus mane bartumete. Bet kaip ir rasiau aš už civilizuota bendravima  biggrin.gif tikrai įmanoma gražiai susitart. Aš gi visą laiką rašiau, juk ir antrą kartą galima ateit normaliai nesibarant, kažkaip tas ignoruojama  biggrin.gif  Jūsų kaimynė sureagavo vienaip, aš sureaguočiau kitaip. Bet jei kažkas ateitu ir pradetu aiškit bart ir dar kolonelem būgnais trimitais ir na bet kuo grasint, tai tikrai mano reakcija būtų atvirkštinė, nei barantysis lauktų. Va ką mano pasisakymas reiškė, na ok, dar pašmaikštavau gramą kitą, ale damos jūs kažkaip labai jautriai reaguojat
Psio peace motešikės  biggrin.gif

na tai va manau jus ir ne taip supratote apie isterikavima ir klykavima,as ant tos kaimynes nei saukiau nei isterikavau,as atejusi antra kart pasakiau grieztai,nepakeliau nei balso tono nei ka,o del koloneliu gasdinimu tai mano pasakymas buvo toks: ar jums patiktu jei koks kaimynas neleistu jusu vaikams pailseti ir pasikabines koloneles ant lubu leistu muzika kad lovos sokinetu?ar gerai pasijustumete kai jusu vaikas gasdintusi nuo tokiu garsu? na bet kaip buvo taip,svarbiausiai kad kaimyne suprato ir tikrai dabar zymiai ramiau,su kaimyne pasisveikiname ir tikrai nosis uzrietusios nevaikstome...mes nesusipykome ,tiesiog issiaiskinome kas kur ir kodel.
beje pas ja eita ne tik pora kart bet kaip minejau jau du metus is eiles vaikstoma ir prasoma,todel del to antro karto as ir ignoruoju,tiesiog mano seima pavargo sypsotis ,prasyt to pacio pora metu ,nuejau be sypsenos nes atsiprasant ``uzkniso`` smile.gif
na mes damos labai jau jautrios esam kaimynu garsams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 11 25, 01:17)
na jei jus uz civilizuota bendravima,tai gal tada papasakokite man kaip jus pasielgtumete mano situacijoje stebedama savo vaika sokinejanti is isgascio kas kelias minutes is lovos del keliamo triuksmo? smile.gif kiek pamenu sakete kad pastovesite uz savo vaikus,tada kaip?

Kaip ir minėjau, turiu kaimynus su 5 vaikais ir šunimi. Mano vaikui dabar metai, dabar jis jau miega net kai namie grežiama. Bet ne čia esmė, čia tik šiaip.
Mano kaimynu vaikų smagiausias bajeris pavasari buvo išlėkus kažkur važiuot į mokykla/ darželį ar kur kitur pypint mašina ir ragint kitus namiškius. Ir ne kartą buvo kad pataikė pypint, kai as pusmetini vaika migdziausi lauke. tai čia ne šiaip šokinėjimą iš miegų turėjau, bet vis tiek balso nekėliau, gražiai šnekėjau, kai to reikėjo.
Jei mane būtų pasiuntę, va tada tai nžn, gal tada ir pati chamavot pradėčiau, bet tokios situacijos nebuvo, negaliu komentuot.
Atsakyti
QUOTE(tralaila @ 2012 11 25, 00:03)
aš už civilizuota bendravimą,

ka jus tuo suprantat? Gi raset, kad savo vaikam vistiek leistut begiot ir niekas jiems gyvenimo nereguliuotu. Tai koks cia civilizuotas bendravimas? Kaimynai paprasys tyliau elgtis, o jum dzin, kad kazkieno gal naujagimiui trugdo miegot, gal kas po naktines pamainos grizes miegot nori, o virs jo vos ne karas vyksta. Nekalbekit apie civilizuota bendravima, nes pagal jus tai reiskia "mano namai - darau ka noriu ir niekas man nenurodines".
Ir kiek jusu manymu reikia kaimynu prasyt, kad truputi tyliau elgtusi? Vieno karto nepakanka? Dvieju, triju, desimt reikia, kad "dasiltu", kad trugdo? Kiek laukt reikia, kad susiprotetu? Diena, dvi, savaite? Gal menesi ar kol vaikai uzaugs ir issikraustys? Eit po kelis kartus per diena ir su sypsena veide aprasyt, kad netriuksmautu? O kur tos moters tada mandagumas, pagarba kitiems? Jeigu jai karta pasakyta, kad vaikai per garsiai begioja ir kitaip triuksnauja, o ji nesuprato, tai nesupras ir simtaji karta pakartojus. Gi nieks jos vaikams nenurodines, kaip savo namuose elgtis!!!!

Pirmiausia, reikia kitus gerb ir nepamirst, kad gyvenam bendruomenej ir turim vieni prie kitu taikytis, o ne sikt kitiem ant galvos ir vaikais dangstytis.
Papildyta:
QUOTE(imdigo @ 2012 11 25, 00:26)

imdigo, o as jus palaikau visom keturiom! Tik as pirma karta graziai paprasyciau. Jei nesuprastu, antra karta mandagiai jau nekalbeciau, o trecia gal ir i snuki duociau.
(jei civilizuotai susikalbet neimanoma, tai reikia imtis necivilizuotai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 25 lapkričio 2012 - 00:38