Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynai IV

QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 09 30, 20:08)
Na sveikinu, kad jusu vaikam nieko neskaudejo, nedygo dantys skausmingai, nepute pilva, ir kad galejot nuraminti vien supavimu, deja mano tokie nebuvo. Bet del sito, as vaikui i burna skuduro nekisiu, kad nerektu ir kaimyno (es) nepazadintu.

ne, na ka jus. Skaudejo ir reke. O man dzin. Tegul kaimynai kencia ir nedrista skustis. Gi mazas MANO vaikas namie. O paskui didesnis, tai begiot jam galima ir kitaip triuksmaut. Nes gi MANOo vaikas, argi as ji surisiu, kad nebegiotu? AS svarbiausia ir MANO vaikas. O kaimynai? Sikt tegul eina, AS gi vaika auginu beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 09 30, 21:14)
ne, na ka jus. Skaudejo ir reke. O man dzin. Tegul kaimynai kencia ir nedrista skustis. Gi mazas MANO vaikas namie. O paskui didesnis, tai begiot jam galima ir kitaip triuksmaut. Nes gi MANOo vaikas, argi as ji surisiu, kad nebegiotu? AS svarbiausia ir MANO vaikas. O kaimynai? Sikt tegul eina, AS gi vaika auginu  beee.gif

Tai vat idomu ka jus daret? Gerai, kai vaikas nesiojamas nusiramina, o kai ne, ka tada daryti, kai vaikui ausu uzdegimas ir vaikui skauda, rekia, verkia, tai ka daryti tokiu atveju? Prispausti vaika, kad jis nerektu ar i burna ka nors ikist ar suduot kokiu raminamu, kad miegotu ir niekam netrugdytu?
Atsakyti
Taigi sakiau. Rikdziau ir dar pati rekiau ir nieko nedariau. O ka gi as galiu padaryt mirksiukas.gif


P.S. kaimynai nera visiski kvailiai ir puikiai skiria, kada vaikas raminamas, o kada siaip paliekamas verkt, nes tevam dzin ar siaip tingisi keltis. Ar net ir negirdi.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 09 30, 21:34)
Taigi sakiau. Rikdziau ir dar pati rekiau ir nieko nedariau. O ka gi as galiu padaryt  mirksiukas.gif
P.S. kaimynai nera visiski kvailiai ir puikiai skiria, kada vaikas raminamas, o kada siaip paliekamas verkt, nes tevam dzin ar siaip tingisi keltis. Ar net ir negirdi.

Taip, kaimynai pazadinti is miegu iskart atskiria, kuri ramina, o kuri ne lotuliukas.gif va sita ramina vaika, tad ji gera, mums netrukdo, gi ji ramina, o vat sita-ne, tad ji bloga, nes vaikas jos neduoda miegoti.
Atsakyti
O as maniau, kad kalbam ne apie keliu sekundziu riksma, ka? Nes jei taip, tai tikrai galima pasakyt ramina ar ne.
Atsakyti
Man tai pačiai širdis neleidžia rėkdyt... lakstau po kambarius su vaiku. Jei gyvenčiau ne pirmam aukšte, tai dar kažin ar trepsėjimo negirdėtų kas naktį.

O kaimyno net klausiau, ar netrukdo. Nes visi vaikai verkia. Sakė negirdi jis smile.gif.

Beje, užvakar maloniai nustebino. Atėjo kaimynas ir paklausė ar netrukdys mano vaikui jei jis čia porą valandų gręš ir visaip triukšmaus. Aš už remontus dieną ir taip niekada nepykstu, bet malonu buvo toks dėmesys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(camelija82 @ 2014 09 29, 12:35)
Pries gera menesi is kaimynu (ju butas apacioje) pradejo sklisti nuolatinis monotoniskas triuksmas, tarsi kazkokia vibracija. 
Gal galit patarti ka daryti, nes miegoti kai nuolat galvoj uzia neimanoma  verysad.gif

Zinokite tai gali buti senas kaimynu saldytuvas. Diena tikrai nieko nesigirdi, bendras fonas uzgozia. Jei jusu elektros skydine bendra, pabandykite kokia nakti kai kaimynai miegos isjungti trumpam jiems elektra, tada bent zinosite ar tai elektrinis prietaisas ar ne. Siaip nera tas budas grazus, bet jei nesukalbami kaimynai jus vietoje taip ir padaryciau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2014 10 01, 23:48)
Zinokite tai gali buti senas kaimynu saldytuvas. Diena tikrai nieko nesigirdi, bendras fonas uzgozia. Jei jusu elektros  skydine bendra, pabandykite kokia nakti kai kaimynai miegos isjungti trumpam jiems elektra, tada bent zinosite ar tai elektrinis prietaisas ar ne. Siaip nera tas budas grazus, bet jei nesukalbami kaimynai jus vietoje taip ir padaryciau. blush2.gif

o jei itarimai pasitvirtins, tai kas paskui? Prasyt kaimynu, kad nauja nusipirktu? Suzinos, bet manau, kad naudos is to jokios.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 10 02, 08:34)
o jei itarimai pasitvirtins, tai kas paskui? Prasyt kaimynu, kad nauja nusipirktu? Suzinos, bet manau, kad naudos is to jokios.


Jei man žiauriai žiauriai gyvenimą gadintų tas senas šaldytuvas, aš turbūt mėginčiau tartis, kad už pusę naujo sumokėsiu. O jei nepavyktų, tai turbūt ir išvis nupirkčiau jiem tą šaldytuvą. Jaučiu už kokius 600 lt išeitų visai padorus. Tiek už miegą naktimis dar galėčiau sau leisti.

O iš kitos pusės jei sužinos, kad ne kaimynų prietaisas, tai su kaimynais nebesipyks. Irgi gerai.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 10 02, 09:34)
o jei itarimai pasitvirtins, tai kas paskui? Prasyt kaimynu, kad nauja nusipirktu? Suzinos, bet manau, kad naudos is to jokios.


Neskubekite skalbti kelniu kol ju dar neap...... Pirma isisaiskinti reikia. Galu gale Jurgacka teisi, jei tai ne kaimynai tai bent jau nesipyks. Reikia bet kokiu atveju rasti saltini. Tik pasiuliau varianta....

QUOTE(jurgacka @ 2014 10 02, 10:41)
Jei man žiauriai žiauriai gyvenimą gadintų tas senas šaldytuvas, aš turbūt mėginčiau tartis, kad už pusę naujo sumokėsiu. O jei nepavyktų, tai turbūt ir išvis nupirkčiau jiem tą šaldytuvą. Jaučiu už kokius 600 lt išeitų visai padorus. Tiek už miegą naktimis dar galėčiau sau leisti.

O iš kitos pusės jei sužinos, kad ne kaimynų prietaisas, tai su kaimynais nebesipyks. Irgi gerai.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 03 spalio 2014 - 00:01
Sveikos, turim bėdą. Virš mūsų į nuomojamą butą atsikraustė šeima, kurios moteriškoji pusė labai mėgsta dainuoti. Dar būtų gal ir nieko jei tai nebūtų operinis dainavimas. Dabar kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro esam priversti klausytis jos grojimo pianinu ir to garsaus arijų giedojimo doh.gif gun_bandana.gif Girdisi taip lyg užsidarius kambario duris, kas nors pas mus virtuvėje giedotų. Vakar (sekmadienį) jai pradėjus dainuoti 19:30, neištvėrus nuėjau pasakyti, kad užteks, tai atidarė vyrukas išpūtęs akis ir dar sugebėjo paklausti o kas jum čia trukdo, gi tik dainuoja, pagrasinus policija nutilo. Bet tai laikas buvo pusė 8, kai triukšmauti draudžiama. O ką daryti dieną, kai dainuoti kaip ir nedraudžiama? Pasidarė neįmanoma gyventi, net televizorių žiūrint, jai pradėjus dainuoti, reikia jį garsinti iki begalybės, kad girdėtum ką kalba. Gražiuoju kalbėtis kaip supratau po vakar nelabai išeis. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2014 10 02, 23:57)
Neskubekite skalbti kelniu kol ju dar neap......  Pirma isisaiskinti reikia. Galu gale Jurgacka teisi, jei tai ne kaimynai tai bent jau  nesipyks. Reikia bet kokiu atveju rasti saltini. Tik pasiuliau varianta....
drinks_cheers.gif

nelabia supratau, kaip ten gaunasi su tuo pykimusi.
Na, viena kaimyne negali miegot, nes jai kazkas vibruoja. Sugalvoja ar isisaiskina, kad kaimynu saldytuvas, tai tada ka? Reikia eit kaimynam akiu draskyt, kad skaitytusi pyktis? Nes jei graziai pasakys ir abi puses megins kazkaip klausima/beda issprest, tai pyktis nereikes, o cia iskart apie pykcius kalbama.
Atsakyti