Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės

user posted image

Tęsiame dalinimąsi idėjomis, kaip praktiškiau įrengti mažas erdves...

5-ta tema
4 tema
3 tema
2 tema
1 tema
6-a tema
Atsakyti
Man grazu tik foto kai ant lovos daug ivairiu pagalveliu, kasdieniniam gyvenime netureciau kantrybes ju kasdien graziai delioti ax.gif todel si karta kai pirkau lovatiese norejau dideliu pagalves uzvalkalu, kad butu galima musu kasdienines pagalves skirtas miegui apvilkti uzvalkalais ax.gif O jei kam patinka tai manau ras kur jas padeti miego metu, galima kokia skryniai isigyti ar toki pufa-suoliuka- daiktadeze smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2013 03 20, 18:00)
Man grazu tik foto kai ant lovos daug ivairiu pagalveliu, kasdieniniam gyvenime netureciau kantrybes ju kasdien graziai delioti  ax.gif todel si karta kai pirkau lovatiese norejau dideliu pagalves uzvalkalu, kad butu galima musu kasdienines pagalves skirtas miegui apvilkti uzvalkalais  ax.gif O jei kam patinka tai manau ras kur jas padeti miego metu, galima kokia skryniai isigyti ar toki pufa-suoliuka- daiktadeze  smile.gif


O man gražu ne tik paveiksliuke. Ir natūroj. Bet kainuoja kiek tokie grožiai smile.gif doh.gif
Dar reik turėti vietos pastatyti tas daiktadėžes, na bent jau pas tas kurios atsikrausto miegoti į virtuves tai vietos nėra. Mažutytės gi patalpėlės. Turiu pufikiuką ten, bet jau yra kas ten būna biggrin.gif , pagalvėlės netilps. Na nelemta turėti svajonių miegamą, su atskira spinta 5 durų asmenine, o dar geriau su dražine, tai bent jau va toks koks yra gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 20, 18:06)
O man gražu ne tik paveiksliuke. Ir natūroj. Bet kainuoja kiek tokie grožiai smile.gif 


smile.gif
as galvoju dar apie praktiska puse, kasdien jei taip graziai pakloti lova irgi laiko reikia, o gal kas turi tokius didelius miegamuosius turi ir tarnaites rolleyes.gif o gal cia tik fotosesijai ax.gif
man mazas butas pradeda patikti, kad namie maziau nereiklalingu daiktu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2013 03 20, 16:32)
Pavyzdziui as turiu tokio stiliaus kede (http://www.rathwood.com/products/450-jolie-ribbon-armchair.aspx) ir ant jos sukraunu visa "turta" (t.y.dekoratyvines pagalveles) o ryte kai pakloju lova viska sudedu atgal ant lovos smile.gif Cia jau kur susideti dekoratyvines pagalveles tai nemanau, kad problema, as seniau kol kedes neturejau sudedavau ant zemes ir tiek...

Netilps kėdė pas mus jau niekaip schmoll.gif Nebent ją į drabužinę savo mažą įgrūsim prie artimiausių jos durų ir atidarę jas mėtysim viską ant tos kėdės.

QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 20, 17:06)
Dar reik turėti vietos pastatyti tas daiktadėžes, na bent jau pas tas kurios atsikrausto miegoti į virtuves tai vietos nėra. Mažutytės gi patalpėlės.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2013 03 20, 15:27)
smile.gif
as galvoju dar apie praktiska puse, kasdien jei taip graziai pakloti lova irgi laiko reikia, o gal kas turi tokius didelius miegamuosius turi ir tarnaites  rolleyes.gif o gal cia tik fotosesijai  ax.gif


Atsiprasau labai, bet negaliu kitaip pasakyti, nei kad nusisnekat 4u.gif
Tikrai sakau nepiktuoju biggrin.gif
Kiek ilgai Jus isivaizduojat klosit ta lova? As savo dvigubine stora "kaldra" (labai sunki) bet viska pasidarau per pora minuciu pasikloju ryte lova ir sugebu uzdeti dar 4 dekoratyvines pagalveles, jei skaiciuojat normalias pagalves, tai isviso 6 pagalves. Ir TIKRAI nesamone, kad tai nepraktiska, kad ilgai laiko uzima, ar kad tarnaites klotu lovas. Cia tik nuo Jusu paciu priklauso kaip Jus isivaizduojat visa procesa, mano nuomone Jus ji savo mintyse susikurusi kaip labai ilga ir nuobodu darba. As esu didele pedante, bet kaip ir sakiau lova uztrunku maximum 2 minutes! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(LolitCafe @ 2013 03 20, 15:00)
daiktadeze  smile.gif
user posted image


Labai panasia deze, tik grazesne ( ax.gif ) as laikau kolidoriuje, ten laikau kojines, pirstines, kepures, siaip visokius slidinejimo akinius, salikus ir kitokius mazmozius. Galiu pasakyt, kad labai praktiskas daiktas, nes as labai megstu batus apsimauti atsisedus ir susideti galima smile.gif Miegamajame jie man nesiziuri nors daug kam labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2013 03 20, 18:33)
Atsiprasau labai, bet negaliu kitaip pasakyti, nei kad nusisnekat  4u.gif
Tikrai sakau nepiktuoju biggrin.gif
Kiek ilgai Jus isivaizduojat klosit ta lova? As savo dvigubine stora "kaldra" (labai sunki) bet viska pasidarau per pora minuciu pasikloju ryte lova ir sugebu uzdeti dar 4 dekoratyvines pagalveles, jei skaiciuojat normalias pagalves, tai isviso 6 pagalves. Ir TIKRAI nesamone, kad tai nepraktiska, kad ilgai laiko uzima, ar kad tarnaites klotu lovas. Cia tik nuo Jusu paciu priklauso kaip Jus isivaizduojat visa procesa, mano nuomone Jus ji savo mintyse susikurusi kaip labai ilga ir nuobodu darba. As esu didele pedante, bet kaip ir sakiau lova uztrunku maximum 2 minutes!  thumbup.gif

Labai panasia deze, tik grazesne (  ax.gif  ) as laikau kolidoriuje, ten laikau kojines, pirstines, kepures, siaip visokius slidinejimo akinius, salikus ir kitokius mazmozius. Galiu pasakyt, kad labai praktiskas daiktas, nes as labai megstu batus apsimauti atsisedus ir susideti galima  smile.gif Miegamajame jie man nesiziuri nors daug kam labai patinka.

Tai čia pedantės šnekos, man iškart matosi hihihi.gif Aš ir nepiktuoju, tikrai 4u.gif Tiesiog man tai toooks darbas atrodo, o dar bereikalingas laiko ir jėgų eikvojimas lotuliukas.gif Tik svečiams ateinant visa tai padaryčiau. Jei kaldrą ištiesinu per visą lovą, o ne palieku atmestą, kai išlipu, jau yra gerai lotuliukas.gif

Kur gaut dėžę, kiek kainuoja ir kokio pločio bei ilgio ji? bigsmile.gif
Atsakyti
Man asmeniskai atrodo su pagalvelem cia kaip koks zaidimas rolleyes.gif
kol naujas miegamasis tai ir norisi tokio kaip paveiksliuke wub.gif
bet paskui ipranti ir lieka kasdienybe, gal kai kam svarbios detales ir patinka daug dekoraciju, o gal kazkas nori minimum daiktu ax.gif
Mes lova klojam kasdien smile.gif

pufai
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 20, 16:42)
Tai čia pedantės šnekos, man iškart matosi hihihi.gif Aš ir nepiktuoju, tikrai 4u.gif Tiesiog man tai toooks darbas atrodo, o dar bereikalingas laiko ir jėgų eikvojimas lotuliukas.gif Tik svečiams ateinant visa tai padaryčiau. Jei kaldrą ištiesinu per visą lovą, o ne palieku atmestą, kai išlipu, jau yra gerai lotuliukas.gif

Kur gaut dėžę, kiek kainuoja ir kokio pločio bei ilgio ji? bigsmile.gif


Mano deze yra:
Ilgis 129cm
Plotis 47cm
Aukstis 42cm

As gyvenu UK tai turiu tokia parduotuvele, kur viska randu pigiau ir vienetines prekes, tai einu kiekviena savaite, perku ne kada reikia, o kada randu savo namams tinkama daikta. Pas mane daug kas yra labai ilgai islaukta, nes man nepatinka parduotuves, kur vienodi daiktai "stabeliuojami" ir nuejus pas draugus pamatysi kai kuriuos tuos pacius daiktus doh.gif Taip, taip... zinau, as labai smulkmeniska... blush2.gif

O del lovos klojimo, tai ka norejau pasakyt, kad pedantiskas zmogus kaip tik turetu ilgai viska lyginti tvarkyi ir panasiai, bet as nors ir labai pedantiskas zmogus esu, bet lova su visom pagalvelem ir uztiesalais greitai pakloju, nes nematau ka ten tiek ilgai veikti prie jos biggrin.gif O as negaleciau lovos nepasikloti, iskart nervas ima doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man dar va sitie vadinamieji pufikai atrodo labai graziai wub.gif
http://www.facebook....0...e=3

O dar pratesiant tema apie "daiktadezes" tai as ateityje noriu savaja pervilkti i sita aksomini audini, nes su laiku nusidevi, nes daznai sedimas, daznai naudojamas daiktas, tai va sita spalva man toookia grazi wub.gif http://www.facebook....0...e=3
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2013 03 20, 19:57)
Pas mane daug kas yra labai ilgai islaukta, nes man nepatinka parduotuves, kur vienodi daiktai "stabeliuojami" ir nuejus pas draugus pamatysi kai kuriuos tuos pacius daiktus  doh.gif  Taip, taip... zinau, as labai smulkmeniska...  blush2.gif

O del lovos klojimo, tai ka norejau pasakyt, kad pedantiskas zmogus kaip tik turetu ilgai viska lyginti tvarkyi ir panasiai, bet as nors ir labai pedantiskas zmogus esu, bet lova su visom pagalvelem ir uztiesalais greitai pakloju, nes nematau ka ten tiek ilgai veikti prie jos  biggrin.gif O as negaleciau lovos nepasikloti, iskart nervas ima  doh.gif  biggrin.gif



man patinka tokie namai kur visi daiktai ypatingi ir mylimi wub.gif
bet pas pacia kiti prioritetai gyvenime rolleyes.gif

jei dar kalbam apie lovas, tai man atrodo groovy atveju tiktu margos uzuolaidos, jei patalyne butu balta, o lovatiese naudojama tik kartais ax.gif ir nesvarbu kokia bus lovatiese marga ar vienspalve, lova vis tiek bus didziausias miegamojo baldas ir akcentas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2013 03 20, 18:57)
Pas mane daug kas yra labai ilgai islaukta, nes man nepatinka parduotuves, kur vienodi daiktai "stabeliuojami" ir nuejus pas draugus pamatysi kai kuriuos tuos pacius daiktus  doh.gif

O del lovos klojimo, tai ka norejau pasakyt, kad pedantiskas zmogus kaip tik turetu ilgai viska lyginti tvarkyi ir panasiai, bet as nors ir labai pedantiskas zmogus esu, bet lova su visom pagalvelem ir uztiesalais greitai pakloju, nes nematau ka ten tiek ilgai veikti prie jos  biggrin.gif O as negaleciau lovos nepasikloti, iskart nervas ima  doh.gif  biggrin.gif

thumbup.gif

Vis tiek pedantizmas iš posto jaučiasi, manęs visai nervas neima, net nepastebiu to. ir pavydžiu į pedantiškumą linkusiems žmonėms norėčiau būti tokia tvarkinga), ir gaila man jų (mano draugė, pavyzdžiui, geriau neišsimiega, nes negali eiti miegoti nebaigusi tvarkyti stalčių, tai kuičiasi iki 2 nakties). Bet pavydžiu gal daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti