Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės

QUOTE(groovy @ 2013 03 20, 21:25)
42 kvadratai... Ech... doh.gif


Tektu nemazai pakloti...
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2013 03 20, 23:34)
Tektu nemazai pakloti...

Ehe... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2013 03 20, 20:44)
Nee na as taip neinu is proto...  lotuliukas.gif Nebent laaaabai retai, kai buna kokios pertvarkos, pvz rubus perusiuoju arba virtuvines spinteles tvarkausi, nes as kai tvarkau, tai nuosirdziai, bet ir tai ne iki nakties  smile.gif As tai gerai miegu problemu del pedantiskumo neturiu  smile.gif tik galiu nuosirdziai pasakyt viena dalyka ir tik del to kad cia forumas, niekas manes nepazysta ir nemato, tai niekas neuzmetys akmenim, bet as nuejus i svecius, kai geriu arbata ar kava visada apziuriu ar puodelis gerai isplautas  doh.gif aisku netyrineju pries uzpilant, bet jei matau kad kazkas ne taip tai vajezau! Kankinuosi! Bet pvz manes nenervina tokia namie ale betvarke, kai matosi kad zmogus gyvena kaip as sakau, bet jei jau visiskas jovalas, tai nepatinka. Niekada neerzina puodelis isgertas kavos ir paliktas ant stalo ir pan.. Kai tvarkai ir sutvarkai ir tiek  smile.gif

Ar jus ne mano drauge kartais? lotuliukas.gif Turiu drauge-dusios zmogus ji-ale tokia pedante, kad nemegstu nei jos kviestis, nei pas ja eiti. doh.gif Ateina pas mane, tai vietoj bendravimo ima ir plauna kriaukle, dujine, spinteles blink.gif Nueinu pas ja, tai kai as perzengiu su savo slepetemis per jos grindis, ji man is paskos su dregnu sepeciu laksto doh.gif Toks ispudis, kad mano kojines ar slepetes purvinos purvinos... Paklausiau syki jos, ar as tokia nevala, kad is paskos man laksto, ji atsiprase ir pasake, jog cia jau jos liga, ji tiek pedantiska, kad net mato ant spinteliu pirstu antspaudus, kur nuo silumos pasidaro, stai kodel ji puola sveisti aplinkui viska.
Manau, kad viskas turi buti su saiku 4u.gif
Atsiprasau uz OT. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 21, 00:25)
42 kvadratai... Ech... doh.gif

Na juk ne 60 ir daugiau.
Darot visam laikui. Ne keliems metams.
Reik paskaičiuoti, ir pagalvoti kaip ten kas pigiau, kokios pigiau. Mes dėjom smulkų parketą, pirkom pigiai po (jau gerai nepamenu) 30 lt gal g.gif
Dar dėjo aišku paklotą, ir dėjo vyras ilgai , na ne taip kaip laminatą, šmaukšt ir viskas, bet grindys turėjo būti lygutėlės, pagal gulsčiuką, ir džiuvo ilgai, dar šlifavo meistrai , lakavo. Bet Tik tai ir dar elektrą vedžiojo meistrai. Visa kita patys.
Didesnes tai daug greičiau sudėti.

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 03 21, 08:51)
Atsiprasau uz OT. 4u.gif

Oiiiiii, kad man taip kruopelę jos pedantiškumo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 20, 22:34)
Neverta taupyti daiktadėžėms. Užsakėm pufus , na nusivylėm stipriai. Pairo medžiaga , jau kelis kart vyras taisė vyriukus. Nenaudojam dabar pagal paskirtį. Vienam dokumentai, kitam siūlai, sagos ir pan....

Dėl miegamojo lovos paklojimo- trunka minutėlę, braukšt užtraukti užklotą, ir sumėtyt pagalvėles. Bet tai gražu kaip  wub.gif  Tik va dėti miego metu nėr kur.

Vyras užsiminė apie vonios remontą, pasišiaušiau  biggrin.gif


musu pufikai tarnauja jau 6 metus, vienspalvio gobeleno raudoni, dar visai graziai atrodo smile.gif mastau gal i miegamaji uzsakyti daiktadeze is tokios pat odos kaip ir lovos galvugalis, butu ir daiktams susideti ir kaip staliukas tarnautu rolleyes.gif

viskas trunka minutele, bet kol sutvarkau kiekviena buto kampa uztrunka 1,5 val ir taip kasdien g.gif

musu irgi laukia vonios remontas, bet nezinau kokiu plyteliu noriu, viena diena baltu, kita dramblio kaulo spalvos rolleyes.gif



QUOTE(groovy @ 2013 03 20, 23:06)
Rugpjūtis biggrin.gif
Laminatas man gražesnių spalvų ir su mažiau defektų...


mes irgi noretume iki rugpjucio viska pabaigti ax.gif
as siulau parketa ax.gif
Atsakyti
Mazas butukas
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2013 03 21, 11:01)

Pas mus beveik tokioj kvadratūroj 3 kambariai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 03 21, 05:51)
Ar jus ne mano drauge kartais? lotuliukas.gif Turiu drauge-dusios zmogus ji-ale tokia pedante, kad nemegstu nei jos kviestis, nei pas ja eiti. doh.gif Ateina pas mane, tai vietoj bendravimo ima ir plauna kriaukle, dujine, spinteles blink.gif Nueinu pas ja, tai kai as perzengiu su savo slepetemis per jos grindis, ji man is paskos su dregnu sepeciu laksto doh.gif Toks ispudis, kad mano kojines ar slepetes purvinos purvinos... Paklausiau syki jos, ar as tokia nevala, kad is paskos man laksto, ji atsiprase ir pasake, jog cia jau jos liga, ji tiek pedantiska, kad net mato ant spinteliu pirstu antspaudus, kur nuo silumos pasidaro, stai kodel ji puola sveisti aplinkui viska.
Manau, kad viskas turi buti su saiku 4u.gif
Atsiprasau uz OT. 4u.gif


Deja as ne Jusu galvota drauge, kuria aprasot lotuliukas.gif Naaa taip pas ja jau liga.... As taip paskui savo svecius nelakstau! Sakau mano pedantiskumas dar gyventi netrugdo, isskyrus kai pati nueinu i svecius ir puodelis turi but svarus, nes kazkaip poto nemalonu gerti, o siaip nuejus pas drauges nepradedu valyti virtuviu doh.gif biggrin.gif Nebent paprasytu padeciau isplauti indus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 21, 08:15)
Na juk ne 60 ir daugiau.
Darot visam laikui. Ne keliems metams.
Reik paskaičiuoti, ir pagalvoti kaip ten kas pigiau, kokios pigiau. Mes dėjom smulkų parketą, pirkom pigiai po (jau gerai nepamenu) 30 lt gal  g.gif
Dar dėjo aišku paklotą, ir dėjo vyras ilgai , na ne taip kaip laminatą, šmaukšt ir viskas, bet grindys turėjo būti lygutėlės, pagal gulsčiuką, ir džiuvo ilgai, dar šlifavo meistrai , lakavo.

Na, jei turėsim vaikų, tai norėtųsi ir kur erdviau persikelt už kokių 8 metų... blush2.gif
Smulkių tai nenoriu blush2.gif Ypač, kur būna eglute sudėtos, man atgyvena atrodo doh.gif Na, kiek mačiau, parketlentės nuo kokių 89 lt kv. metras (ir tai antros rūšies), tai nežinau, iš kur gauti pigiau...
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 21, 13:11)
Na, jei turėsim vaikų, tai norėtųsi ir kur erdviau persikelt už kokių 8 metų... blush2.gif
Smulkių tai nenoriu blush2.gif Ypač, kur būna eglute sudėtos, man atgyvena atrodo doh.gif Na, kiek mačiau, parketlentės nuo kokių 89 lt kv. metras (ir tai antros rūšies), tai nežinau, iš kur gauti pigiau...

Oi ne. Tikrai yra pigiau, mes pirkom Medžio centre, tikslaią kainą pasakysiu kai pklausiu vyro, bet berods už ąžuolą okėjom iki 40 lt , dėjom ne eglute. Nufotografuosiu jums.
Papildyta:
O pas mamą svetainėj eglute sudėtos, tėtis dėjo, neleisiu niekada išlupti , man dvelkia retro, dar baldus paderinsiu , bus jėga. Kalbu būsimuoju laiku, nes ten kur gyvena mama, ten bus mano vaikų namai.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 21, 12:24)
Oi ne. Tikrai yra pigiau, mes pirkom Medžio centre, tikslaią kainą pasakysiu kai pklausiu vyro, bet berods už ąžuolą okėjom iki 40 lt , dėjom ne eglute. Nufotografuosiu jums.
Papildyta:
O pas mamą svetainėj eglute sudėtos, tėtis dėjo, neleisiu niekada išlupti , man dvelkia retro, dar baldus paderinsiu , bus jėga. Kalbu būsimuoju laiku, nes ten kur gyvena mama, ten bus mano vaikų namai.

Kaip ačiūūūūūū už info ir pagalbą wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 21, 12:24)
O pas mamą svetainėj eglute sudėtos, tėtis dėjo, neleisiu niekada išlupti , man dvelkia retro, dar baldus paderinsiu , bus jėga. Kalbu būsimuoju laiku, nes ten kur gyvena mama, ten bus mano vaikų namai.

Geras sumanymas thumbup.gif O ir kam lupt gerą daiktą ax.gif
Papildyta:
Medžio centras Vilniuje verysad.gif Kažkodėl maniau, kad jūs Kaune blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 21, 11:47)
Pas mus beveik tokioj kvadratūroj 3 kambariai  bigsmile.gif


beveik daug ka reiskia smile.gif pora kvadratu irgi turi reiksme ax.gif
siame butuke holas didelis rolleyes.gif

Medzio centre tikrai geras pasirinkimas statybiniu medziagu thumbup.gif
Atsakyti