Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 12 tema

Jungiuosi ir as prie siuveju paiesku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazati @ 2013 05 21, 21:19)
Sveikos,

gal galit rekomenduoti uzuolaidu siuveja? Kiekis nemazas - visam namui. Audinius nusipirksiu pati, reiktu, kad issimatuotu ir pasiutu. Kainos salonuose  doh.gif

koks miestas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyla @ 2013 05 15, 08:27)
Merginos,
gal galetumet rekomenduoti 2-3 vietas VILNIUJE, kur tikrai kokybiskai ir protinga kaina galesiu gauti pilna aptarnavima aprengiant 2 gana dideliu langus romanetemis.

Net neabejoju, jog apie tai jau buvo didkutuota, bet deja reikia labai skubiai, o laiko skaityti ankstesnes temas nelabai yra
Aciu 4u.gif



QUOTE(millena @ 2013 05 20, 13:11)
Ir man aktualu  ax.gif


Man labai patiko sita firma drinks_cheers.gif

http://www.levele-de...hp?page=aboutus

Atvaziuoja i namus, ismatuoja ir atveza bei pakabina, kainos nesikandzioja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana*** @ 2013 05 24, 16:17)
koks miestas? 4u.gif

Vilnius 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ar galit mane kuri pakonsultuoti dėl užuolaidų siuvimo.
Mano langas 3 m.,nusupirkau užuolaidą 4,5 m.
patarkit kaip garbiniuoti smile.gif

vienas variantas
----___-___----___-___----___-___----
kai klostelės yra dvi iš skirtingų pusių sulenktos

ar daryti po vieną užlenkimą?
---___---___---___----

Tikiuosi kad iš šitų mano "schemučių" aišku jums ko aš klausiu smile.gif

patarkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2013 05 27, 16:05)
Sveikos  4u.gif

ar galit mane kuri pakonsultuoti dėl užuolaidų siuvimo.
Mano langas 3 m.,nusupirkau užuolaidą 4,5 m.
patarkit kaip garbiniuoti smile.gif

vienas variantas
----___-___----___-___----___-___----
kai klostelės yra dvi iš skirtingų pusių sulenktos

ar daryti po vieną užlenkimą?
---___---___---___----

Tikiuosi kad iš šitų mano "schemučių" aišku jums ko aš klausiu smile.gif

patarkit  ax.gif

Sveika 4u.gif
kai klostelės yra dvi iš skirtingų pusių sulenktos, audinio reikia dvigubai, taigi 6 m reiktų. Belieka antrasis variantas, vadinamasis "koriukas", jei teisingai supratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JustArm @ 2013 05 27, 16:25)
Sveika  4u.gif
kai klostelės yra dvi iš skirtingų pusių sulenktos, audinio reikia dvigubai, taigi 6 m reiktų. Belieka antrasis variantas, vadinamasis "koriukas", jei teisingai supratau  ax.gif


Aaaaa, supratau..
Aišku ir AČIŪ labai smile.gif
o tai mano matematika čia nuo savaitgalio skaičiuoju centimetrus ir nežinau kaip geriau smile.gif ar mazai bet dvigubu klosteliu ar daug bet viengubų smile.gif


beje, gal tada yra kokie nors skaičiai kiek cm klosteles tame koriuke daryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2013 05 28, 00:51)
Aaaaa, supratau..
Aišku ir AČIŪ labai smile.gif
o tai mano matematika čia nuo savaitgalio skaičiuoju centimetrus ir nežinau kaip geriau smile.gif ar mazai bet dvigubu klosteliu ar daug bet viengubų smile.gif
beje, gal tada yra kokie nors skaičiai kiek cm klosteles tame koriuke daryti?  ax.gif

Jums reikia nusipirkti juostelę - koriuką, ją prisiūti prie užuolaidos ir sutraukti iki reikiamo pločio. Viskas. Nereiks jokių cm skaičiuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JustArm @ 2013 05 28, 07:32)
Jums reikia nusipirkti juostelę - koriuką, ją prisiūti prie užuolaidos ir sutraukti iki reikiamo pločio. Viskas. Nereiks jokių cm skaičiuoti  mirksiukas.gif

o, dėkui labai! 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Merginos, atejau Jusu nuomoniu ir paglabos. Nusipirkau medziagyte romanetei, labai dziaugiaus bet pradejus matuoti ir ziuretis pasimeciau. Reikia plocio 126cm., tiek kiek yra nuotraukyteje ant stalo paklota, bet pagalvojau, ar grazu bus kai vienoje puseje puse rutulio nukirpsiu? g.gif Gal visai vaizdo nebus.
Tai ka dabar daryti? kirti kaip iseina? O gal kirpti palei prasidedanti burbula ir isiuti skaidzia medziaga?
doh.gif O nebezinau ka daryti, patarkit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PILNATIS13: 28 gegužės 2013 - 18:39
QUOTE(PILNATIS13 @ 2013 05 28, 19:36)
user posted image

Merginos, atejau Jusu nuomoniu ir paglabos. Nusipirkau medziagyte romanetei, labai dziaugiaus bet pradejus matuoti ir ziuretis pasimeciau. Reikia plocio 126cm., tiek kiek yra nuotraukyteje ant stalo paklota, bet pagalvojau, ar grazu bus kai vienoje puseje puse rutulio nukirpsiu? g.gif  Gal visai vaizdo nebus.
Tai ka dabar daryti? kirti kaip iseina? O gal kirpti palei prasidedanti burbula ir isiuti skaidzia medziaga?
doh.gif  O nebezinau ka daryti, patarkit...

siulau kirpti kaip iseina, man net graziau atrodytu
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 28, 20:11)
siulau kirpti kaip iseina, man net graziau atrodytu

sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti