Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 3 tema

QUOTE(singrida25 @ 2014 09 16, 08:23)
Aciu mergaites gera mintis bet kazin ar prie  tapetu lips? ta juosta  smile.gif


Oi, tikrai nepatarciau klijuoti su dvipuse juosta... Su laiku klijai taps tasus ir nebetokie lipnus, o ir su pagalveliu skalbimu bedos bus. As labiau pritarciau idejai su velcro juostele. Prie tapetu ja galima priklijuoti, tik reiketu stipresniu kliju smile.gif
Atsakyti
Nesirizciau tokiam reikalui su tom pagalvelem. Dulkiu kaupykla, nespesit skalbt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 09 16, 11:42)
Nesirizciau tokiam reikalui su tom pagalvelem. Dulkiu kaupykla, nespesit skalbt smile.gif

http://www.delfi.lt/...u.d?id=60357263
Mes ketiname vilkti dirbtine oda kad butu galima valyti bet deliosiu kaip pagalves palei kita nuoroda.Manau bus orginalu..... ax.gif
Atsakyti
Sveikos, nežinau ar čia kreiptis, bet gal padėsite. Su buto pirkimu gavome kompekteli ir galvoju, kad vietoj to jog ismest ir nusipirkt nauja, galetumem pervilkti. Kad patys tai padarytumem tai labai abejoju, gal kas ka rekomenduotumet is sono? Nes man atrodo kad tai padaryt paciam yra didziausias kosmosas ax.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, labai tikiuosi jusu patarimu,nes labai nedrasu,kadangi cia mano pirmas bandymas atnaujinti daikta rolleyes.gif nutariau atnaujinti kedes, noreciau dazyti baltai ir itrinant su patina isgauti sendinimo efekta blush2.gif norai dideli,bet galvoj daug ????? kaip tai padaryt. taigi baigiu nugramdyt laka nuo kedes,bet po laku medis man keista svelnus ir slidus g.gif gal reiktu dar 'pereiti' su svitriniu popierium? Ar reikia dengti kokiu gruntu? Kokius dazus geriau rinktis? Is dekupazo temos skaiciau kad naudojami akriliniai ir tada itrinama patina,bet deja realybej neesu bandzius,tai gal galetumet kas is patirties parekomenduot? bigsmile.gif ikeliu foto,gal kas aiskiau? unsure.gif
user posted image

ar geriau kreiptis i dazytojus ir neekspirementuot paciai? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes. gal patarsit kas. kaip jus balinat medi su actu?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Labai atsiprašau jei toks klausimas jau buvo, tiesiog norėčiau patarimo - ar galima dažyti laminuotą rašomąjį stalą? Jis visai paprastas, toks kokį gali nusipirkti senukuose ar pan. Norėčiau pakeisti jo spalvą, galvoju jį nušveisti, nugruntuoti ir tuomet dažyti. Gal kuri žinot kokį gruntą tokiu atveju naudoti? Kokius dažus? ax.gif Būčiau labai dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Padauzyte @ 2014 09 24, 14:11)
Sveikos 4u.gif
Labai atsiprašau jei toks klausimas jau buvo, tiesiog norėčiau patarimo - ar galima dažyti laminuotą rašomąjį stalą? Jis visai paprastas, toks kokį gali nusipirkti senukuose ar pan. Norėčiau pakeisti jo spalvą, galvoju jį nušveisti, nugruntuoti ir tuomet dažyti. Gal kuri žinot kokį gruntą tokiu atveju naudoti? Kokius dažus? ax.gif Būčiau labai dėkinga už patarimus 4u.gif

Nesu ekspertė šioje srityje, bet esu perdažiusi tokio tipo spintą, truputį pašiaušiau vos vos su švitriniu popieriumi ir nudažiau viva color dažais skirtais baldams. Grunto nenaudojau, tepiau gal 3 sluoksnius dažų voleliu, rezultatas man patinka, kadangi tai spinta naudojasi puikiai, dėl stalo stalviršiaus nežinau kaip būtų, labiau patrynus valant gal kažkiek pasivalo dažai, galvoju reiktų kokį sluoksnį lako užtepti g.gif gal kas patars, nors aš surizikuočiau ir palikčiau tik dažus ir patiesčiau specialų permatomą patiesalą ant darbinio ploto.
Atsakyti
Ačiū už atsakymą 4u.gif Kadangi stalas nėra dažnai naudojamas tai didelių apsaugų nuo braižymosi ir pan. greičiausiai ir nereikės ax.gif
Atsakyti
Gal galėtumte patarti gerą meistriuką ar įmonę Kaune 4u.gif , reiktų aptraukti odinių baldų komplektą gobelenu 4u.gif perskaičiau visą jūsų temą, bet info apie tai neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurramkam @ 2014 10 12, 16:16)
Gal galėtumte patarti gerą meistriuką ar įmonę Kaune 4u.gif , reiktų aptraukti odinių baldų komplektą  gobelenu 4u.gif perskaičiau visą jūsų temą, bet info apie tai neradau g.gif

Čia auksarankės pačios baldus atnaujina. mirksiukas.gif Meistrų nereklamuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2014 10 13, 20:58)
Čia auksarankės pačios baldus atnaujina.  mirksiukas.gif Meistrų nereklamuoja biggrin.gif

Oh....azartas mane pagavo
Surizikavau
Nusipirkau "papigiai" foteliukus, galvoju jei nepavyks renovacija tuomet daugiau prie sio reikalo negrysiu. Bet, man patiko....ir visas procesas ir rezultatas smile.gif.
Norejau alia pabalinto bet ne balto . Vnzo PAVYKO !!
Pries user posted image
Po

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo profas: 14 spalio 2014 - 20:43