Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 29, 18:02)
O nebus blizgios? Ar jau dzin? biggrin.gif

Dvejos blizgios, vienos matines, labiau noreciau matiniu bet idomu butu ir su blizgiom nors karta pagyvent, tai pincipe taip, jau gal ir dzin biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Noriu patarimo. Vonios kambaryje noriu tokio piešinio - akcento:
user posted image

Kokios spalvos rinktis kitas plyteles, kad nesipjautų? Noriu šiltų spalvų, ar nerealu? g.gif
Atsakyti
Na ka, namu darbus dar vienus padariau biggrin.gif Buvau Vainetoj, uzsisakiau Ape Home ir Minim pavyzdziu, lauksim kol atkeliaus. Beje, radau beveiki tobulas plyteles, Marazzi SistemC Sitta, puikios spalvos, puiki kaina, pusiau matines (taip vadinamos satin finished), bet...dydis labai neiprastas, 20/20 verysad.gif Nu man tokios kaip akcentas kazkur, vietoj mozaikiniu ar pan gal ir nieko, o kaip pagrindines sienom sunkiai isivaizduoju.. Na bet bent jau supratau, kad satin finished - man butu tobulas pasirinkimas, labai gaila, kad nedaug tokiu yra. Gal reiks tas mazas kaip akcentus kazkur sudet prie sieniniu matiniu. Beje, vaikinukas Kauno Vainetoj dirba labai saunus ir malonus smile.gif
Atsakyti
merginos,ar kuri is jusu daretes projekta Sanistal'e? kokie atsiliepimai?mes uzsisakem projekta,kad padeliotu su Imola Ceramica plytelem,galbut kuri is jusu turit kazka panasaus? mus si serija sudomino http://www.sanistal....les/Antares.pdf
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2014 10 01, 23:54)
merginos,ar kuri is jusu daretes projekta Sanistal'e? kokie atsiliepimai?mes uzsisakem projekta,kad padeliotu su Imola Ceramica plytelem,galbut kuri is jusu turit kazka panasaus? mus si serija sudomino http://www.sanistal....les/Antares.pdf

Melynosios grazuoles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2014 10 02, 00:54)

Man patiko melynos, kitos grazios, bet nuvalkiotos, bet kazin ar jums tai rupi.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2014 10 01, 19:29)
Na ka, namu darbus dar vienus padariau  biggrin.gif  Buvau Vainetoj, uzsisakiau Ape Home ir Minim pavyzdziu, lauksim kol atkeliaus. Beje, radau beveiki tobulas plyteles, Marazzi SistemC Sitta, puikios spalvos, puiki kaina, pusiau matines (taip vadinamos satin finished), bet...dydis labai neiprastas, 20/20 verysad.gif  Nu man tokios kaip akcentas kazkur, vietoj mozaikiniu ar pan gal ir nieko, o kaip pagrindines sienom sunkiai isivaizduoju.. Na bet bent jau supratau, kad satin finished - man butu tobulas pasirinkimas, labai gaila, kad nedaug tokiu yra. Gal reiks tas mazas kaip akcentus kazkur sudet prie sieniniu matiniu. Beje, vaikinukas Kauno Vainetoj dirba labai saunus ir malonus  smile.gif


Jei bus negaila, pasidalinkite info, kai atvažiuos pavz-ir aš nulėksiu užmesti akį smile.gif Galėsiu palyginti, kaip realiai atrodo ir kataloge smile.gif
O kokia kaina tų mažųjų?
Berniukas tai malonus, jis mums visą parduotuvę aprodė. Tik kai nueini vieno, o tau siūlo visai kitą tai toks blokas ant ausų užsideda (aš ožiaragis) smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2014 10 02, 00:36)
Man patiko melynos, kitos grazios, bet nuvalkiotos, bet kazin ar jums tai rupi.. g.gif


na nėr šitos mėlynos plytelės nuvalkiotos..Visai gražios ir kitokios....
Šiaip visokios turkio mozaikos su mėlynom plytkom tai taip, pas visus, kam rusva vonia feee biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco5: 02 spalio 2014 - 08:29
QUOTE(inerga @ 2014 10 01, 22:54)
merginos,ar kuri is jusu daretes projekta Sanistal'e? kokie atsiliepimai?mes uzsisakem projekta,kad padeliotu su Imola Ceramica plytelem,galbut kuri is jusu turit kazka panasaus? mus si serija sudomino http://www.sanistal....les/Antares.pdf

Pas mane tos mažos 10x10 cm Antares plytelės su oranžiniais ir su mėlynais akcentais virtuvėje. Man patinka jos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2014 10 01, 19:29)
Na ka, namu darbus dar vienus padariau  biggrin.gif  Buvau Vainetoj, uzsisakiau Ape Home ir Minim pavyzdziu, lauksim kol atkeliaus. Beje, radau beveiki tobulas plyteles, Marazzi SistemC Sitta, puikios spalvos, puiki kaina, pusiau matines (taip vadinamos satin finished), bet...dydis labai neiprastas, 20/20 verysad.gif  Nu man tokios kaip akcentas kazkur, vietoj mozaikiniu ar pan gal ir nieko, o kaip pagrindines sienom sunkiai isivaizduoju.. Na bet bent jau supratau, kad satin finished - man butu tobulas pasirinkimas, labai gaila, kad nedaug tokiu yra. Gal reiks tas mazas kaip akcentus kazkur sudet prie sieniniu matiniu. Beje, vaikinukas Kauno Vainetoj dirba labai saunus ir malonus  smile.gif


Pas mus 10x10 plyteles, tiesa sveciu tualete, kurio plotas mazas. Buvau ikelus nebaigta nuotrauka. Man patinka smile.gif
20x20 ne tokios ir mazos.
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2014 10 02, 08:32)
Jei bus negaila, pasidalinkite info, kai atvažiuos pavz-ir aš nulėksiu užmesti akį smile.gif Galėsiu palyginti, kaip realiai atrodo ir kataloge smile.gif
O kokia kaina tų mažųjų?
Berniukas tai malonus, jis mums visą parduotuvę aprodė. Tik kai nueini vieno, o tau siūlo visai kitą tai toks blokas ant ausų užsideda (aš ožiaragis) smile.gifsmile.gifsmile.gif

Butinai pasidalinsiu 4u.gif
Tu mazuju kaina apie 54 lt, ju tokiu paciu buvo matiniu, blizgiu ir pusiau blizgiu, tiesa, dar buvo ju 10/15 ismatavimu ir mozaika.

QUOTE(ptashka @ 2014 10 02, 10:44)
Pas mus 10x10 plyteles, tiesa sveciu tualete, kurio plotas mazas. Buvau ikelus nebaigta nuotrauka. Man patinka smile.gif
20x20 ne tokios ir mazos.

O dar yra Jusu nuotrauka? Man kazkodel tokio dydzio plyteles su baseinu asocijuojasi kiek maciau nuotrauku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2014 10 02, 10:27)
Butinai pasidalinsiu  4u.gif 
Tu mazuju kaina apie 54 lt, ju tokiu paciu buvo matiniu, blizgiu ir pusiau blizgiu, tiesa, dar buvo ju 10/15 ismatavimu ir mozaika.
O dar yra Jusu nuotrauka? Man kazkodel tokio dydzio plyteles su baseinu asocijuojasi kiek maciau nuotrauku  biggrin.gif



Mes matyt skirtinguose baseinuose plaukiojam biggrin.gif Nors gal jei visa patalpa mazom zydrom isklijuota butu tai ir asocijuotusi.

user posted image

user posted image



Atsakyti