Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 17

QUOTE(kackac @ 2014 09 24, 12:17)
Išduokit paslaptį, kur radot tokio ilgio sieninę plokštę. Laužau galvą, kaip išvengti to sudūrimo savo virtuvėje, nes Alantas siūlo tik 275 cm ilgio, o mums reikia 345 cm sienelės. Termopalas siūlo pirkti patį 420 cm HPL lakštą ir ieškoti kas priklijuos ant mums reikiamo ilgio plokštės. Kaži, ar taip įmanoma? Patarkit, kas susidūrėt ar turit minčių, kaip išspręsti tą problemą. g.gif

Visai neseniai apie tai snekejom.
Keista, kad Alantas jums negali priklijuoti, juk cia ju darbas darant virtuve. Nes man baldininkas priklijavo be problemu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 24 rugsėjo 2014 - 14:24
Labas rytas, aš ties nuprotėjimo ribos doh.gif
Galima sakyt virtuvę mūsų jau gamina, na plokštės užsakytos, projektėlis suderintas, lankstai, stalčiai suderinti spalvos taip pat pasirinktos, bet galvos skausmas stalviršis. Visad svajojau apie dirbtinio akmens masės stalviršį su lieta kriaukle, o jis virtuivinio ir taip nemažą kainą išdidiną dar 4500 Lt kažkur doh.gif be to pasiskaičiau, kad kadangi bus baltas, tai labai prižiūrėti reikia, pasipylus vynui gali ir įgerti ir t.t., tai klausimas ar verta man tiek investuoti? Nes man svarbu ne tik gražumas bet ir praktiškumas.
Kaip plokštiniai stalviršiai? Ypač baltos spalvos, nes man tik tokia spalva tetinka. Ar yra kokių žymių nusiskundimų? Na pažerkit man argumentų tiek vienu tiek kitu atveju, nes baigiu nuprotėt doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agorėa: 25 rugsėjo 2014 - 06:13
QUOTE(Agorėa @ 2014 09 25, 06:12)
Labas rytas, aš ties nuprotėjimo ribos  doh.gif
Galima sakyt virtuvę mūsų jau gamina, na plokštės užsakytos, projektėlis suderintas, lankstai, stalčiai suderinti spalvos taip pat pasirinktos, bet galvos skausmas stalviršis. Visad svajojau apie dirbtinio akmens masės stalviršį su lieta kriaukle, o jis virtuivinio ir taip nemažą kainą išdidiną dar 4500 Lt kažkur  doh.gif  be to pasiskaičiau, kad kadangi bus baltas, tai labai prižiūrėti reikia, pasipylus vynui gali ir įgerti ir t.t., tai klausimas ar verta man tiek investuoti? Nes man svarbu ne tik gražumas bet ir praktiškumas.
Kaip plokštiniai stalviršiai? Ypač baltos spalvos, nes man tik tokia spalva tetinka. Ar yra kokių žymių nusiskundimų? Na pažerkit man argumentų tiek vienu tiek kitu atveju, nes baigiu nuprotėt  doh.gif

user posted image

Manau siekite savo svajones.
Paskui akyse stoves priekaistas kad pagailo pinigu. O taipzinosite, kad investavote i savo svajone.
AS uz lieta stalvirsi. Pati turiu toki, gailiuosi kadkriaukles neliejome, bet tada jos tik prasidejo, dare mazutes, o mes norejome dideles. Stalvirsiui 10 metu, sviesus marmuriukas, vertas to.
Juk tie pinigai yra 2-3 men uzdarbis. Uzdirbsite rolleyes.gif
Atsakyti
Aš prisibijočiau balto stalviršio dėl nepraktiškumo, bet juk žmonės skirtingi. Man labiau patinka, kai daiktas man tarnauja, o ne aš jam, kai naudojuosi ramiai, pilnu tempu, nes tokia to daikto paskirtis.
Manau, stalviršio pirminė paskirtis visgi - ne interjero puošmena , o patogus darbastalis, ant kurio vyksta pagrindiniai virtuvės darbai, kas neatsiejama nuo tam tikro kiekio drėgmės, įvairių spalvų (burokėliai, vynas, padažai..),net ir karštų indų kartais. Būtent virtuvė yra ta vieta, kur man žiauriausia būtų, jei negalėčiau nė prisiliesti, nuolat galvočiau, o kaip čia pasaugoti ir t.t.

Mūsų stalviršis , kaip paaiškėjo, irgi nėra super praktiškas (rinkdamiesi pagal foto, tikėjomės, kad bus kitaip). doh.gif Na, bet jis ne visiškai baltas , kiek margintas, į jį niekas neįsigeria (plokštė) ir manau, dar ne blogiausias šia prasme variantas.
Atsakyti
sakykit as nera daugoka daryti 8 beginius metrus virtuves spinteliu ,aisku tik 2 virsutiniu.
Atsakyti
QUOTE(Boruze5 @ 2014 09 25, 09:26)
sakykit as nera daugoka daryti 8 beginius metrus virtuves spinteliu ,aisku tik 2 virsutiniu.

Siulau jums tikslini turne pas drauges su virtuvem... ivertinti pliusus minusus, beginius metrus, skladuku, nes su laiku stalciu reikiavis daugiau ir daugiau. BET jeigu jus nelinkusi kaupimui ir esate minimaliste, gal ir nereikia.

Man mazai vietis, nors virtuve talpi. Tai nera gerai, bet ir nera blogai. Ivertinkite savo harakteri.blaiviai. pinigai uzdirbami. O tumbacku daugiau nebepasidarysite.

Gal jau turite projekta?
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvute: 25 rugsėjo 2014 - 10:46
Gal žinote kas gamina tokius lenktus ir nesudurtus stalvirčius?

user posted image

4u.gif
Atsakyti
Taip ir niekas neatsaket, kur rast virtuves/vonios organaizeriu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirblis2 @ 2014 09 25, 12:21)
Gal žinote kas gamina tokius lenktus ir nesudurtus stalvirčius?

user posted image

4u.gif

Čia bus lietas stalviršis, gamina http://www.geta.lt/p...acore?start=54;
http://www.baltijosm...as.lt/durastone
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 24, 14:24)
Visai neseniai apie tai snekejom.
Keista, kad Alantas jums negali priklijuoti, juk cia ju darbas darant virtuve. Nes man baldininkas priklijavo be problemu 4u.gif

Alantas gali prilydyti tik ant 275 cm ilgio LMD plokštės. Sako, kad jų prietaisai tik tiek "išneša". Ta prasme, jų turimas presas yra tik tokio ilgio ir psio. Nežinau net ką daryt. Spjaut, ir klijuot plyteles... Bet taip nesinori iš svetainės tų plytelių matyti g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti