Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai

Labukai, labai reikia pagalbos apsiprendziant del laiptu, tiksliau tureklu.
Musu laiptai:
user posted image

Pakopos bus tamsios, (kaip ir grindys) rankturis taip pat, statramsciu norim metaliniu. Renkames is siu variantu:
1. "C"
user posted image

2. "S"
user posted image

Kurie? Ir kokia spalva?
Laiptininkai siulo baltus, nes patalpa nera didele (~40 kv.m), o man tie pilki lyg labiau g.gif Sienos sviesios (vos vos gelsvos), tam kambary bus dvejos baltos durys (ten kur anga prie laiptu - duru nebus), stoves juodas senovinis pianinas.

Šiandien reikia apsispręsti g.gif
Papildyta:
Dar vienas klausimas: ar kas nors klijavote vonia tapetu? Ar viniliniai tinka tokiai patalpai? kaip laikosi?
Sveciu vonia bus per duru plocio anga susieta su skalbykles patalpa, great bus ir nedidele pirtele. Skabykles zonoj noriu tapeto, MB sako kad "pabludau" biggrin.gif
Atsakyti

Ziuriu pabego temu numeracija g.gif Tikrai zinojau buvo kalbeta praeitoj temoj apie Vilniaus parketo grindjuostes, bet neradau paskutinej nuorodoj temos. Nu bet svarbu radau, nors ir uztrukau
Atsakyti
Dzenke, as uz baltus, kadangi jau ir taip uzsitamsinot.
Papildyta:
Pilki siaip ir man graziai labai ziurisi, bet labiau gal tiktu didesneje erveje.
Atsakyti
kalbant apie laiptus, galiu pasirodyti musu uzbaigta varianta, kaip jau supratot, as tai uz baltus biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dzenke, aš už 2. "S"variantą gražiai žiūrisi, bet jums galvoju tikrai reikėtų baltą spalvą rinktis
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 24, 15:25)
kalbant apie laiptus, galiu pasirodyti musu uzbaigta varianta, kaip jau supratot, as tai uz baltus  biggrin.gif


user posted image

čia kažkoks sendintas tinkas? Gražu wub.gif
Atsakyti
Man tai tie stastramsčiai S formos pavingiuoti nelabai prie širdies.
Dėl spalvos - man gražiau pilka. Tačiau gal gyvai kitaip atrodo ir balta visai nieko g.gif

Papildyta:
Pupuk24, gražūs laiptai, bet jei būtų ne tie pavingiuoti statramsčiau, man būtų dar gražiau ax.gif tik nepykit, nekritikuoju, čia tik nuomonė, o dėl skonio juk nesiginčijam 4u.gif
Tinkas tikrai wub.gif labai gailiuosi, kad namie nedariau tokio ties laiptais, nes ir sienos būtų mažiau apsidaužę, ir nelygumų mažiau matytųsi, ir šiaip gražiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 24, 16:14)
čia kažkoks sendintas tinkas? Gražu wub.gif

cia paprastas gipsinis tinka padarytas kaip strukturinis smile.gif mes po to ji nusidazem ir nusitepem auksiuku/sidabriuku smile.gif beje aciu 4u.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 24, 16:49)
Pupuk24, gražūs laiptai, bet jei būtų ne tie pavingiuoti statramsčiau, man būtų dar gražiau  ax.gif tik nepykit, nekritikuoju, čia tik nuomonė, o dėl skonio juk nesiginčijam  4u.gif
Tinkas tikrai  wub.gif labai gailiuosi, kad namie nedariau tokio ties laiptais, nes ir sienos būtų mažiau apsidaužę, ir nelygumų mažiau matytųsi, ir šiaip gražiai atrodo.

viskas ok, kiekviena turim savo nuomones 4u.gif is tiesu, tai tikroveje jie mums geriau atrodo nei foto biggrin.gif o del pasirinkimo nesigailiu, man labai patinka smile.gif
del tinko tai jo, labai geras pasirinkimas, tikrai praktiska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2014 09 24, 13:25)
Labukai, labai reikia pagalbos apsiprendziant del laiptu,


as uz pilka spalva ir uz "S" varianta
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 24, 16:53)
cia paprastas gipsinis tinka padarytas kaip strukturinis smile.gif mes po to ji nusidazem ir nusitepem auksiuku/sidabriuku smile.gif beje aciu 4u.gif



pupuk, papasakokit technologija kaip visa tai daret? patys ar meistras?
tikrai grazu, nors man labiau prie sirdies lygios sienos, bet del praktiskumo paaukociau grozi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 09 25, 00:28)
pupuk, papasakokit technologija kaip visa tai daret? patys ar meistras?
tikrai grazu, nors man labiau prie sirdies lygios sienos, bet del praktiskumo paaukociau grozi...  blush2.gif

pas mus visas namas buvo tinkuojamas gipsiniu tinku, o del siu keliu sienu sutareme su meistrais, kad jie pati pagrindini tinka padarys kaip strukturini, tada mes ji nudazeme baltais dazais ir ant virsaus as su kempyne, kaip dekupaza nutepiau skystu auksu su sidabru maisytu smile.gif ir vuala biggrin.gif ekonominis variantas strukturinio tinko, kuris kainuoja laaaabai daug biggrin.gif
o vaizdas labai panasus, man netgi malonesnis, nes tie grioveliai tokie tikresni atrodo ir gilesni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 25, 10:02)
ir ant virsaus as su kempyne, kaip dekupaza nutepiau skystu auksu su sidabru maisytu

O būtų įmanoma be blizgio taip padaryti?
Atsakyti