Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai

QUOTE(femme @ 2014 10 02, 11:01)
o dar ir užsimeta nesvietiškai  unsure.gif www.artvila.lt visas privee asortimentas, mūsiškė lova keliais šimtais pigiau, nei privee pirkom su 50 proc. nuolaida doh.gif:

Ir baldai-e tas pats asortimentas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 10 02, 11:06)
Pagal Jurgi ir kepure, nesakau, kad nesinori kokybisku prancuzu ar italu gaminiu, bet investuot didelius pinigus i baldus nematau prasmes, gobelenas nusideves panasiai, na gal kiek anksciau nei brangus italiskas, bet ir baldai per ta laika pabos.
Taciau ziurint i tokiu pardavejus kaip PH, as nematau prasmes pirkt ju baldus jei uz ta pacia kaina gerai paieskojus galima ir antikvarinius rast, aisku tas antikvaras turi patikt.

jo va as tas Jurgis biggrin.gif siaip is tiesu, as niekada negalvojau kad galesiu ipirkti toki stala ir sias kedes, bet pries 2 metus kai jie issikelinejo is domus galerijos, tada ir prigriebem smile.gif kaina netgi labai gera gavosi thumbup.gif
o del antikvaru as dar nepribrendus, apie savo vyra isvis nekalbu biggrin.gif man baisu kazkokia baisia aura su senais baldais namo parsinesti unsure.gif nors tikrai yra planuose perlipti per save cool.gif
Atsakyti
Merginos, man dar patarimo reikia - nu tarkim kabinu aš tuos veidrodžius arba analogiškus mažesnius, arba tą didesnį vieną virš vonios ir tą šviestuvą, kur rodžiau.
Yra vonioj langas, stačiakampis, be apvadų, nemažas. Neuždengtas. Kuo dengti?
Vyras baisiai nori baltų medinių žaliuzių, bet prie šitų klasikinių grožybių man bent jau romanetės norisi, t.y. medžiagos, o ne žaliuzės. Ką manot?
Atsakyti
Privee Home baldai pagaminti Kinijoj, salono konsultante sake. tongue.gif

Carpe diem, grazi jusu vonia nusimato, patinka man toks stiliukas, panasaus ir pas save siekiu, bet man kazkaip veidrodziai per arti vienas kito atrodo, matyt del dydzio. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 10 02, 11:06)
Pagal Jurgi ir kepure, nesakau, kad nesinori kokybisku prancuzu ar italu gaminiu, bet investuot didelius pinigus i baldus nematau prasmes, gobelenas nusideves panasiai, na gal kiek anksciau nei brangus italiskas, bet ir baldai per ta laika pabos.
Taciau ziurint i tokiu pardavejus kaip PH, as nematau prasmes pirkt ju baldus jei uz ta pacia kaina gerai paieskojus galima ir antikvarinius rast, aisku tas antikvaras turi patikt.

Pritariu. Aš irgi nematau prasmės išleisti daug baldams, nebent kaip investiciją pirkti, bet tada kalba eitų ne apie 1000 ir ne apie 10 000 Lt už baldą.
Aišku, svarbu, kad turimi baldai džiugintų ir patiktų, būtų patogūs, bet yra žmonių, kurie būtinai turi pirkti brangų, nes kitaip gėda, ne stilius, ką draugai pasakys ir pan. Ir nesvarbu, kad už paskolą tai daroma biggrin.gif Aš jau geriau tada briliantų pirkčiau biggrin.gif
Labai "ant greitųjų" rastas pavyzdys, kaip galima sutaupyti:
http://www.artvilla....amp;foto_id=126 - kaina 2619 Lt (su nuolaida)
http://balduangaras....w...orig&id=789 - kaina 900 Lt (be nuolaidos, dar galima derėtis)

Klausimas, kuris dar kokybiškesnis bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 02, 11:19)
Yra vonioj langas, stačiakampis, be apvadų, nemažas. Neuždengtas. Kuo dengti?
Vyras baisiai nori baltų medinių žaliuzių, bet prie šitų klasikinių grožybių man bent jau romanetės norisi, t.y. medžiagos, o ne žaliuzės. Ką manot?

kadangi jau šnekėjom apie tą akcentų principą ir netikėtumo efekt, tai aš būčiau už baltas žaliuzes ar net langines, dėl kurių pati dabar spirgu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2014 10 02, 11:24)
Carpe diem, grazi jusu vonia nusimato, patinka man toks stiliukas, panasaus ir pas save siekiu, bet man kazkaip veidrodziai per arti vienas kito atrodo, matyt del dydzio. g.gif

Ačiū, aš jau baigiu padaryti išvadą, kad tikrai per dideli jie ir prašysiu, kad mažesnių man paieškotų ir ieškosiu pati. Arba kabinsiu tą vieną didelį virš vonios.
Šviestuvą tai ko gero kabinsiu jau, vis tiek veidrodžiai bus tam stiuliuj ir susišauks.
Dar antikvarito temoj toks neblogas paveiksliukas yra, tiktų irgi ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 02, 11:27)
Labai "ant greitųjų" rastas pavyzdys, kaip galima sutaupyti:

Klausimas, kuris dar kokybiškesnis bus  g.gif

drinks_cheers.gif man klausimų nekyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 02, 11:29)
kadangi jau šnekėjom apie tą akcentų principą ir netikėtumo efekt, tai aš būčiau už baltas žaliuzes ar net langines, dėl kurių pati dabar spirgu biggrin.gif

O langines gi galima dėti nebūtinai iki viršaus, svarbu, kad užstotų stovintį žmogų, o viršuj galima ir nieko nedėt. Spirgėisu ir aš dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 02, 11:33)
O langines gi galima dėti nebūtinai iki viršaus, svarbu, kad užstotų stovintį žmogų, o viršuj galima ir nieko nedėt. Spirgėisu ir aš dabar biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
http://balduangaras....w...orig&id=790 - nu koks grožis pvz. į virtuvę, kas dar tik planuoja išdėstymą, kodėl kai aš virtuvę dariau, tokių baldų ten nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 02, 11:36)
http://balduangaras....w...orig&id=790 - nu koks grožis pvz. į virtuvę, kas dar tik planuoja išdėstymą, kodėl kai aš virtuvę dariau, tokių baldų ten nebuvo biggrin.gif

gražu, bet maniškis labai prieš, ir ne vien dėl auros kokios praeito amžiaus uogienių, bet dėl kvapo biggrin.gif "smirdukais" vadina, o antikvaro muges - "smirdalyne" doh.gif sutinka tik dėl šviestuvų, nes metalas kvapo nesugeria, dar paveikslą vieną turim, o veidrodį planuoju įsigyt, tai veidrodinę dalį tikrai keisiu arba švestu vandeniu krapysiu biggrin.gif
Atsakyti