Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(Juodai @ 2014 09 28, 20:52)
Vyno lentynoms 10 cm man rodos mažoka g.gif . Išvis nelabai kas išeina



QUOTE(*barbora* @ 2014 09 28, 21:11)
Nebent dokumentinese papkese receptus laikyt,



QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 28, 21:31)
Ir dar tobula vieta nesvarumams, nes zemai yr.



Dėkui, mergaitės, už pastabas 4u.gif MB dar siūlo ten padaryt uždarą mini stalčiuką-kargiuką. Prieskoniams ar pan. Dešimties metrų virtuvėje dešimties centimetrų oi kaip gaila palikti lotuliukas.gif

Pagalia uždėjo vienoje pusėje stalviršį - jis atskirai atrodo šilto atspalvio, o uždėtas ant baltų spintelių - jau į pilkumą, šaltokas. g.gif Dalis spintelių sumontuota, dalis dar laukia savo eilės, ne kažką čia paskubėsi kasdien po pusvalandį laiko turėdamas, o dar ir nugarėles reikėjo išpjaustyti (pagal mūsų vamzdynus), tai vyrui darbelio - iki ausų.
Atsakyti
Ir dar klausimas. Kol kas pasiliekame senąją indaplovę, kuri nedidukė, apie 45 cm aukščio (plotis standartinis). Talpinsime ją į spintelę 60/80. Taigi, maždaug pusė spintelės, t.y. jos viršutinė dalis, lieka laisva. Labai noriu ten atviros lentynos - man visiškai uždara virtuvė atrodo sukoka, gremėzdiška...Bet kaip visa tai kaip išspręsti , kad būtų ir gražu (ta vieta pakankamai gerai matosi iš svetainės erdvės) , ir patogu?

Įmetu foto, punktyrine linija pažymėjau, ką turiu omenyje (indaplovė žemai, lentynėlė - viršuje). Indaplovė stovės kitoje, bet analogiškoje pagal išmatavimus spintutėje. Ar ten daryti visgi uždarą stalčių, o kažką atviro vėliau įsitaisyti, pvz., pastatomą ant stalviršio?

user posted image

Būsiu dėkinga už mintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 09 29, 07:41)
MB dar siūlo ten padaryt uždarą mini stalčiuką-kargiuką. Prieskoniams ar pan. Dešimties metrų virtuvėje dešimties centimetrų  oi kaip gaila palikti  lotuliukas.gif

Kažin ar yra tokių cargo krepšių, kurie tilptų į 10cm pločio bloką g.gif . Kiek žiūrinėjau, mažiausi talpinami į 15cm spintelę.

Dėl atviros lentynos apačioje - man tai nekokia mintis, juo labiau, kad iš svetainės matysis. Geriau jau atviros pakabinamos lentynos, jei jau taip reikia vietos dulkėms biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 29, 09:18)
Kažin ar yra tokių cargo krepšių, kurie tilptų į 10cm pločio bloką g.gif . Kiek žiūrinėjau, mažiausi talpinami į 15cm spintelę.

Dėl atviros lentynos apačioje - man tai nekokia mintis, juo labiau, kad iš svetainės matysis. Geriau jau atviros pakabinamos lentynos, jei jau taip reikia vietos dulkėms  biggrin.gif .


gal kepimo skardoms padaryti pasidėjimą g.gif bet tada vienareikšmiškai tik uždaras turi būti.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 09 29, 07:41)
Pagalia uždėjo vienoje pusėje stalviršį -  jis atskirai atrodo šilto atspalvio, o uždėtas ant baltų spintelių - jau į pilkumą, šaltokas.  g.gif

O negrazu, kad i pilkuma? Kodel bijom saltesniu spalvu... stereotipai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 29, 09:27)
O negrazu, kad i pilkuma? Kodel bijom saltesniu spalvu... stereotipai g.gif


tas kambarys yra siltas. siltos sienos,grindys,zidinio plyteles,roletai,silto medzio palanges. salta virtuve inesa tam tikro disonanso,cia pat pilksvas stalvirsis ir geltoni roletai. tai tik del to.
Atsakyti
I TUOS 10 CM NENORITE IMONTUOTI RANKSLUOSTINE, PASIZIUREJA PAS MANE 10CM jeigu iskaiciuoti 1 sienele, tagi tarp kitu sieneliu ten tik virsuje ta pakabinima sumontuoti, o berdos galima net plokstele uzdeti vaziuojancia su perforacijom vedinimuisi. man patogus daiktas, aisku nera bais grazu, bet patogu.

flight, o medzio imitacija netinka jums? marmuro, imkite naturaliu "fakturu" jos prei visko dera, kad ir betonas ax.gif
Atsakyti
Karvute,tai kad pasirinkome jau ir nusipirkome. tai dabar nebent sienas perdazyti ir roletus pasikeisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 09 29, 23:21)
Karvute,tai kad pasirinkome jau ir nusipirkome. tai dabar nebent sienas perdazyti ir roletus pasikeisti biggrin.gif

Ok, praleidau sita fakta... ax.gif
Galiama veliau akcentus sudeti, ryskus ranksluosciai, serveteles, kedziu apdangalai arba pagalveles. Grazios pjaustymo lentutes ssu apelsinais arba darzoviu printu. Uzuolaidos... sienos zinoma... biggrin.gif
Na pati zinai. drinks_cheers.gif nemaza

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Įstatė kriauklę. Šiltos, kontrastuojančios bronzos spalvos. Ir - dabar man visai gražu smile.gif Kuo toliau, tuo virtuvė man gražesnė. Gal ir pjaunasi kur- nekur tie šiltai šalti atspalviai, gal dizaineris ir sumaišytų su žemėmis tokį sprendimą, bet svarbiausia juk - pačiai šeimininkei gerai jaustis.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 09 30, 10:12)
bet svarbiausia  juk - pačiai šeimininkei gerai jaustis.. wub.gif

Žinoma drinks_cheers.gif . O kai patys montuojatės step by step, tas gerumo jausmas tik didesnis darosi mirksiukas.gif . Manau būsit tikrai patenkinti. Labai smalsu bus pamatyti rezultatą smile.gif .
Atsakyti

QUOTE(aura771 @ 2014 09 28, 23:19)
Mergaitės, nu žinokit perskaičiau visut visuteliausias temas - jūs nerealios  4u.gif Aš jaučiuosi visiška tundra, durnė ir visokia kokia  doh.gif Niekaip man neišeina įsivaizduoti, kaip ką sudėliot toj mano virtuvėj. Esu juodoj nevilty.
Žodžiu, pas mane yra sena virtuve ir naujas šaldytuvas  lotuliukas.gif . Tai nuo jo ir reik atsispirt kuriant. Taip noriu pasidaryt, kad būtų gerai, o kaip tą padaryt, nu neįsivaizduoju niekaip.
Bandau planiuką virtuvės mest, bet ir čia aš pieva, tai nepykit, jei normaliai neišeis.


pas mus tokia virtuve ir deka sio forumo pasigaminom puikiai. Saldytuvas stovi po desine tam kampe prie duru. Ir nera jokio siauro tarpo. O ties ta siena, kur vamzdziai ir virykle isdeliojom pacias spinteles. Gartrauki dejom imontuojama su anglies filtru, kad netiesti ortakio tiek toli. DAr telpa didelis 5 vietu stalas.
Rinkomes sviesias spalvas, virtuve atrodo erdvi pakankamai ir visai ne nesamoningas isplanavimas biggrin.gif Juk virs 8m2 !!!
Imetu pora foto, bet cia dar buvo be maisytuvo ir rozetes ax.gif
user posted image
user posted image
Ka daryciau kitaip, tai virykle kelciau dar per viena spintele link lango, kad darbastalis butu ne 60 cm, o 120 cm.
Dar galvoju bandyti saldytuva statyti i kampa prie lango g.gif
Atsakyti