Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikė šeima-valstybės parama

QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 18, 12:46)
drinks_cheers.gif ... tai skyreli - "daugiavaike seima - valstybes parama" kaip ir galima būtų uždaryti... nes šiuo metu daugiavaikės ko gera neremiamos niekaip...
nebent aš kažko nežinau...

ai, norėjau pasiklaust, man, kaip dirbančiai ne visa savaitę neaktualu, bet MB nuo rudens išeis į darbeli (jei tik apskritai bus kur grįžt  g.gif ), tai ar dar nepanaikino dviejų apmokamų laisvadienių per mėnesį tris ir daugiau vaikų turintiems?

ir jei dar kokių nors lengvatų yra tris ir daugiau vaikų auginantiems, galbūt kas nors nepatingėtumėt čia surašyt... maža kas - kai tų statymų įstatymų neskaitom, gal ko nors ir nežinom  g.gif

ir jei ne į temą ir juokais - daugiavaikės  mamos, aš kai skaitau šios temos pavadinimą, tai visada šypsausi... nes aš sau jį kiek perintrepetuoju...

daugiavaikė šeima - valstybės parama...
Tikrai, mamos - juk augindamos savo vaikiukus dorais piliečiais, kaip mum bebūtų sunku, auginam būsimus lietuvos mokesčių mokėtojus... iš tos pačios vienos algos, iš kurios kiti arba tik patys gyvena, arba vieną vaikiuką augina...
vat, ir remiam mes valstybę, iš jos špygą tegaudamos...
Ir tik vaikų juokas ir linksmas šurmulys namuos leidžia dūšiai džiaugtis ir tuom syk negalvot apie tokią neteisybę Lietuvoj...

dar nepanaikino, tik kiek pamenu iki 12 metų turi būt vaikai. Jei tik du vaikai iki 12, tai berods 1 laisvadienis...MB taip gauna...
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2010 02 18, 15:16)
dar nepanaikino, tik kiek pamenu iki 12 metų turi būt vaikai. Jei tik du vaikai iki 12, tai berods 1 laisvadienis...MB taip gauna...



Ačiukas. Tai kai mano vyriausiam dar tik penki metai, tai dar negreit, jei įstatymo nepakeis lotuliukas.gif ... ir dar norėjau paklaust... o tai jei dirbi ne visas dienas, na, pvz mano atveju - dirbu pilnu krūviu, bet tik tris dienas savaitėj - na, nuo aštuonių ryto iki devynių vakaro... tai tokiom laisvom apmokamom dienom man kaip ir nėra kaip pasinaudot? Juk manęs kaip ir nebūtų kam pavaduoti... Ar man vistiek priklausytų - jei prireiktų kokios dienos, galėčiau rašyt prašymą, ir dvi darbo dienas, prireikus, galėčiau pasiimt laisvas? g.gif ... Šiaip, būna viena savaitė, kai dirbu tik dvi dienas ir taip thumbup.gif ... žodžiu, laisvadieniais dar nė karto nepasinaudojau, bet ar jie man apskritai priklausytų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 18, 13:25)
Ačiukas. Tai kai mano vyriausiam dar tik penki metai, tai dar negreit, jei įstatymo nepakeis  lotuliukas.gif ... ir dar norėjau paklaust... o tai jei dirbi ne visas dienas, na, pvz mano atveju - dirbu pilnu krūviu, bet tik tris dienas savaitėj - na, nuo aštuonių ryto iki devynių vakaro... tai tokiom laisvom apmokamom dienom man kaip ir nėra kaip pasinaudot? Juk manęs kaip ir nebūtų kam pavaduoti... Ar man vistiek priklausytų - jei prireiktų kokios dienos, galėčiau rašyt prašymą, ir dvi darbo dienas, prireikus, galėčiau pasiimt laisvas?  g.gif ... Šiaip, būna viena savaitė, kai dirbu tik dvi dienas ir taip  thumbup.gif ... žodžiu, laisvadieniais dar nė karto nepasinaudojau, bet ar jie man apskritai priklausytų...  g.gif

Tai kad galima susitrumpint tokiu atveju darbo diena
214 straipsnis. Papildomos lengvatos asmenims, auginantiems vaikus

Darbuotojams, auginantiems [...] du vaikus iki dvylikos metų, suteikiama viena papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę), o auginantiems tris ir daugiau vaikų iki dvylikos metų – dvi dienos per mėnesį (arba atitinkamai sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę), mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį


taip kad tu gali pasitrumpint....Arba kasdien po valanda nukasti arba kažkaip kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 18 vasario 2010 - 15:14
QUOTE(Ramsius @ 2010 02 18, 17:14)
Tai kad galima susitrumpint tokiu atveju darbo diena
214 straipsnis. Papildomos lengvatos asmenims, auginantiems vaikus

Darbuotojams, auginantiems [...] du vaikus iki dvylikos metų, suteikiama viena papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę), o auginantiems tris ir daugiau vaikų iki dvylikos metų – dvi dienos per mėnesį (arba atitinkamai sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę), mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį


taip kad tu gali pasitrumpint....Arba kasdien po valanda nukasti arba kažkaip kitaip mirksiukas.gif



kaip besuku galvą, na, niekaip šia valstybės sugalvota parama negaliu pasinaudot... nes esu mokytoja - man moka už pamokas... negaliu juk išeiti iš pamokų, porai klasių nepravedus... doh.gif

Atsakyti
laba diena 4u.gif
ilindau ir as paskaitinet apie vaiku pinigelius,tai susidariau jau nuomone,kadangi negavau uz sausi ax.gif
gal jus zinot,jei vyras turi imone,bet praeitu metu pelnas buvo 0,ar galiu [retenduoti i vaiko pinigus,aisku ,reik pasiklaust pas soc.paramos skyriu,bet dar ir cia noriu pasiteiraut,nes rik pirmadieni pateksiu i soc.rupyba 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Paskutiniu metu labai dažnai įžeidinėjami nepasiturintys, mažai uždirbantys tėveliai, daugiavaikės šeimos ir besilaukiančios moterys, vieni auginantys vaikus tėveliai,  todėl  grubaus ir neetiško turinio žinutės trinamos be jokių perspėjimų, o nariams taikomos griežtos nuobaudos
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 18, 18:52)
kaip besuku galvą, na, niekaip šia valstybės sugalvota parama negaliu pasinaudot... nes esu mokytoja - man moka už pamokas... negaliu juk išeiti iš pamokų, porai klasių nepravedus...  doh.gif

Jei teisingai suprantu mokytojų atlyginimų sandarą, jiems yra mokama ne tik už pamokų laiką, bet ir pasiruošimą joms. Juk mokytojų atlyginimas ne valandinis - pamokei/uždirbai.. - tai, vadinasi, galite trumpiau joms ruoštis...
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2010 02 22, 17:45)
Jei teisingai suprantu mokytojų atlyginimų sandarą, jiems yra mokama ne tik už pamokų laiką, bet ir pasiruošimą joms.  Juk mokytojų atlyginimas ne valandinis - pamokei/uždirbai.. - tai, vadinasi, galite trumpiau joms ruoštis...



Teoriškai gal ir taip, bet praktiškai... Negaliu eiti į pamoką, jai nepasiruošus schmoll.gif ... Taip ir išeina, kad faktiškai kaip ir negaliu ta lengvata pasinaudot...

Kol kas tokių dienų man neprireikė... Bet jei prireiktų, pvz būtent tos dienos, kai man pamokos, juk,kaip suprantu, galėčiau rašyti direktoriui prašymą suteikti man tą dieną laisva apmokama diena pagal šį punktą? g.gif
Atsakyti
Lapeloke, o tu jau dirbi?
Jeigi išsiaiškinsi kas ir kaip, parašyk, man taip pat aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 02 22, 19:46)
Lapeloke, o tu jau dirbi?
Jeigi išsiaiškinsi kas ir kaip, parašyk, man taip pat aktualu 4u.gif



Taip, Natuke, aš grįžau darbelin, jau mažiukei puse metukų tebuvo...
Tai be šitų poros laisvų dienų jokių daugiau lengvatų tris ir daugiau auginantiems nėra? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 02 kovo 2010 - 08:10
QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 22, 16:53)
Teoriškai gal ir taip, bet praktiškai... Negaliu eiti į pamoką, jai nepasiruošus  schmoll.gif ... Taip ir išeina, kad faktiškai kaip ir negaliu ta lengvata pasinaudot...

Kol kas tokių dienų man neprireikė... Bet jei prireiktų, pvz būtent tos dienos, kai man pamokos, juk,kaip suprantu, galėčiau rašyti direktoriui prašymą suteikti man tą dieną laisva apmokama diena pagal šį punktą?  g.gif

Jei teisingai suprantu įstatymo prasmę - galite prašyti. Ypač jei tą dieną neturite pamokų. Taigi, viskas įmanoma smile.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
matau čia yra jau daugiavaikių mamyčių su patirtim, o mūsų šeima nesenai tapo daugiavaike. Mudu su vyru auginam mano du vaikučius ir vyro sūnų. Esam kaip ir 5 asmenų šeima. Juk vis tik šeima, nesvarbu kad vaikai skirtingų tėvų. Ar mums priklausytų vaiko pinigai po 52 litukus? Pajamas paskirsčius išeina tik po 460 Lt žmogui g.gif
Atsakyti