Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(mel@nija @ 2016 10 17, 14:30)
Sveikos, kaip susigrazinti pinigelius uz  sveikatos tyrimsu ir keliones i ligonine?

uz keliones, reik uzpildyt schema https://helsenorge.n...mmelt-regelverk

Kaip suprast susigrazint pinigus uz tyrimus?
Atsakyti
Tylios, ramios visos smile.gif
Kaip greit siais metais ziema atejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2016 11 08, 17:18)
Tylios, ramios visos smile.gif
Kaip greit siais metais ziema atejo blink.gif


Supermama.lt jau ne tokia paklausi smile.gif

O man patinka is vasaros i ziema persokti biggrin.gif
Atsakyti
Su praejusiom sventem ir ateinanciom!!! biggrin.gif biggrin.gif
Noriu sniego! biggrin.gif
Klausimelis: Kur patikrinti vaikui akis? Pas seimos daktara, o jis siuncia pas okulista? Ar pats tikrina? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2016 12 28, 20:11)
Su praejusiom sventem ir ateinanciom!!! biggrin.gif biggrin.gif
Noriu sniego!  biggrin.gif
Klausimelis: Kur patikrinti vaikui akis? Pas seimos daktara, o jis siuncia pas okulista? Ar pats tikrina? biggrin.gif

Mano sunui, kai paklausiau apie okulista, del akiniu keitimo, pasake eiti tiesiog i optika. Ten ir nuvedziau ir buvau maloniai nustebinta 👍 turi visa reikiama technika ir labai gerai paziurejo.
Atsakyti
QUOTE(dydo @ 2016 12 28, 19:23)
Mano sunui, kai paklausiau apie okulista, del akiniu keitimo, pasake eiti tiesiog i optika. Ten ir nuvedziau ir buvau maloniai nustebinta 👍 turi visa reikiama technika ir labai gerai paziurejo.

Maniskis dar be akiniu biggrin.gif tik pastebejome, kad ziuri tv prisimerkes, tai norim patikrit akeles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2016 12 29, 18:07)
Maniskis dar be akiniu biggrin.gif tik pastebejome, kad ziuri tv prisimerkes, tai norim patikrit akeles smile.gif


Tada i bet kuria optika ;)

Sveikos
Su sventem smile.gif newyear.gif 000054.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 29 gruodžio 2016 - 19:12
QUOTE(Mide @ 2016 12 29, 16:07)
Maniskis dar be akiniu biggrin.gif tik pastebejome, kad ziuri tv prisimerkes, tai norim patikrit akeles smile.gif

Mano vyresnėliui viskas buvo ok.iki 11, jau du metus akinius nešioja, bet kai eašo, skaito, taip nenešioja ištisai ir tik viena akis, kita sveika. smile.gif

Su Naujaisiais 2017 metais merginos, kaip laikas skrieja🎄🎊, tikiuos seniai buvo dosnūs šįmet bigsmile.gif

Mums ypatingai , savo didžiausią trečiąją gyvenimo dovaną gavau spalį , gimė mūsų pagrandukė wub.gif , išsvajota , išlaukta .Būkit laimingos mamukai, prasmingų ir laimingų metų!!!
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2017 01 03, 17:44)


Mums ypatingai , savo didžiausią trečiąją  gyvenimo dovaną gavau spalį  , gimė mūsų pagrandukė  wub.gif , išsvajota , išlaukta .Būkit laimingos mamukai, prasmingų ir laimingų metų!!!


Sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2017 01 03, 18:44)
Mano vyresnėliui viskas buvo ok.iki 11, jau du metus akinius nešioja, bet kai eašo, skaito, taip nenešioja ištisai ir tik viena akis, kita sveika. smile.gif

Su Naujaisiais  2017 metais merginos, kaip laikas skrieja🎄🎊, tikiuos seniai buvo dosnūs šįmet  bigsmile.gif

Mums ypatingai , savo didžiausią trečiąją  gyvenimo dovaną gavau spalį  , gimė mūsų pagrandukė  wub.gif , išsvajota , išlaukta .Būkit laimingos mamukai, prasmingų ir laimingų metų!!!


Sveikinu smile.gif
Atsakyti
Labuką merginos. Aš norėjau Jūsų pasiteirauti,kaip sistema Norvegijoje su nėščiosios priežiūra?😊 Laukiuosi pirmojo vaikelio,viskas nauja,neaišku... 🙄 Buvau pas šeimos daktarą,bet ir dar nieko netikrino,nes per anksti 7 sav. 🙄
Atsakyti
QUOTE(rimkkka2 @ 2017 01 15, 20:57)
Labuką merginos. Aš norėjau Jūsų pasiteirauti,kaip sistema Norvegijoje su nėščiosios priežiūra?😊 Laukiuosi pirmojo vaikelio,viskas nauja,neaišku... 🙄 Buvau pas šeimos daktarą,bet ir dar nieko netikrino,nes per anksti 7 sav. 🙄


Nuo 12 savaites uzves nesciosios kortele. 18-20 savaite bus echo. Ir siaip reikes lankytis karta per menesi. smile.gif
Atsakyti