Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

sveikos!!

Gal galite patarti,kaip auginti juka,na as ja persodinau ikita vazona bet jau menuo ji man is apacios tokia...lapeliai pasvyre. sad.gif Gaila jei numirs,tai i savaite 1 karta laistau .Gal informacijos daugiau galite suteikt,aciu
ir dar apie tokia gele kaip eglute ,nbeatsimenu pavadinimo nes padovanojo is A....RAIDYTES,na jei kas suprantat apie ka as kalbu taip pat suteikite informacija is apacios lapai pradejo krist (spygliukai)virsus normaliai o apacia tai..... sad.gif
Atsakyti
Tiek araukarija,tiek juka rudeniop reikia beveik nelaistyti.Tik tiek,kad saknys neperdziutu.Augalas ruosiasi poilsiui,tad leisk jam ilsetis.Pavasari jois su nauja jega augs ir augins naujus lapelius,sakeles.Visa beda laistyme-jo per daug.
Atsakyti
dar apziurek zeme ar nera prie stiebo kokiu museliu atsirade pakapstyk ar kirmelyciu nera nes as viena savo juka taip nusimarinau nes zeme su kirminukais buvo tai saknis pazeide
o siaip tai jos i rudeni reciau lieti reikia o dazniau apipurskineti
Atsakyti
araukarija taip vadinasi ta gele clap.gif aciu uz patarima,tai laistyti i savaite karta?ar reciau g.gif
Atsakyti
Araukarija laistyti reikia labai saikingai,o ziema labai retai.Ziema reikia laikyti vesioje,bet ne per salciausioje patalpoje iki+5.Daznai purksti ir drekinti patalpos ora.Per siltoje ir sausoje vietoje laikomos araukarijos sakos nulinksta,ima byreti spygliai.Kenkia dregmes perteklius.Gruodzio ir sausio men.virsuniu auginiais(pjauti vidurinius uglius)gali pasidauginti ,bet isisaknija sunkiai
Atsakyti
Jei suminkštėja jukos kotas, tai šansų išgelbėti augalą nebėra sad.gif Jukai nepatinka tiesioginiai saulės spinduliai, bet mėgsta šviesą. Mano jukai jau kokie 5 metai, persodinta 2 kartus, nes ją reikia persodinti kas du metai į vis didesnį vazoną. Labai gerai palaistyti su SHULTZ trąšom. O laistyti kartą į savaitę nėra taisyklė, orientuokis pagal žemės sausumą, kai sausa - palaistyk, jei nors truputį drėgna, geriau palaukti. Taip pat reikia nepamiršti reguliariai nuo lapų nuvalyti dulkes, nes tada vangiau auga ir atrodo kažkokia suvargus.
Atsakyti
Gelbekit, mano juka, kazkas apniko. Jau didele, labai grazi, teisingiau dvi i viena vazona susodintos, su daug saku, bent pusmetri sakos uzaugusios.
Pries savaite zemeje atsirado baltu sokinejanciu, milimetro, dvieju padariuku.
Gal zinot kas tai per pabaisos, kaip juos isnaikinti. Nes juku nenoreciau netekti. Lapu galiukai pradejo dziuti. Velnioniskai gaila butu, nes graziai jos pas mane isbujojusios sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Tarena @ 2004 11 22, 01:18)
Gelbekit, mano juka, kazkas apniko. Jau didele, labai grazi, teisingiau dvi i viena vazona susodintos, su daug saku, bent pusmetri sakos uzaugusios.
Pries savaite zemeje atsirado baltu sokinejanciu, milimetro, dvieju padariuku.
Gal zinot kas tai per pabaisos, kaip juos isnaikinti. Nes juku nenoreciau netekti. Lapu galiukai pradejo dziuti. Velnioniskai gaila butu, nes graziai jos pas mane isbujojusios sad.gif

gal per daug laistei, ir nuo susikaupusios dregmes zemeje galejo atsirasti tu vabaliuku. stenkis maziau laistyti, o aplamai jukos labiau megsta apipurskimus ant lapu.o del tu vabaliuku, tai pasiteirauk geliu parduotuveje kuo nupurksti, tai tikrai tau patars. o lapu galiukai gali gelsti irgi nuo perliejimo.
Atsakyti
Aciu, Rasuk. Bandysiu klausti parduotuvej. Tik su vaiku iskruteti sunku smile.gif
O laistau ja retokai, purskiu dazniau. Bet itariu, kad mama "pasismagino" su laistymu, kai as nemaciau viena savaite su mokslais uzsiknisusi smile.gif - ji vis megsta jas palaistyti kas antra diena, nors ir kiek aiskinu, kad nevisos tai megsta smile.gif Bet jos geliukes auga siaubingai graziai - ji jas labai myli. Matyt gera energija perduoda.
Atsakyti
QUOTE (Tarena @ 2004 11 22, 22:07)
Aciu, Rasuk. Bandysiu klausti parduotuvej. Tik su vaiku iskruteti sunku smile.gif
O laistau ja retokai, purskiu dazniau. Bet itariu, kad mama "pasismagino" su laistymu, kai as nemaciau viena savaite su mokslais uzsiknisusi smile.gif - ji vis megsta jas palaistyti kas antra diena, nors ir kiek aiskinu, kad nevisos tai megsta smile.gif Bet jos geliukes auga siaubingai graziai - ji jas labai myli. Matyt gera energija perduoda.

kas antra diena laistyti juka, tai tikrai per daznai, leisk virsutiniam zemes sluoksniui isdziuti, ir tada turetu apmazeti tu gyviu. gali dar pabandyti toki dalyka, as bandziau geles palieti cesnako nuoviru, man jis padejo, jei noresi tai as ji tau parasysiu, nes ir as anksciau buvau megeje perlaistyti gelytes ir labai daug numarinau.
tiesiog esu geliu fanatikas, labai daug auginu namuose.
Atsakyti
Parasyk, Rasuk, prasau. Nes dar su taip piktais chemikalais bijau laistyt - vaikutis alergiskas, tad bijau, kad net ir po keliu dienu palaikymo rusyje, gali ji sudirginti. O ilgiau juka laikyti tamsoje nelabai iseina - numirs ji be sviesos sad.gif
Atsakyti
gerai parasysiu.paimi 3 cesnako vidutinio dydzio galvutes(ne skilteles), jas susmulkini, sudedi i litrini stiklainy ir uzpili verdanciu vandeniu, palaikai para, perkosi ir palaistai.galima dar nupurksti, po to dar kai kas girdejau kad ta gele parai laiko ideda i celofanini maisa.bet jai dar turi ir kitu geliu tai patarciau ir su kitomis taip padaryti, nes as kaip uzsiemiau tai visas geles palaisciau ir nupurskiau.nu o jei nepades ir nenori purksti chemikalais visokiais, tai lieka tik viena iseitis persodinti, tik pasistenk taip daznai nelaistyti, o daugiau nupurksti.tai tiek, jei ko nesupratai, paklausi. unsure.gif
Atsakyti