Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su negalia (cerebralinis paralyžius)

QUOTE(JulieTa @ 2008 05 26, 07:08)
taip, su daivabra, su genetika. palengvejo, kad ne gimdymo trama. ale vis tiek nuo to nelengviau  verysad.gif nereikia bijot tokiu atveju. zinau, kad sunku, bet geriausiai dziaugtis, ka vaikas moka, gali... nes viena diena viskas apsivercia, o zmogus taip ir nespeja pasidziaugt pasiekimais...  unsure.gif


Dieve kaip liūdna dėl Atenytės. verysad.gif Laikykitės. console.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Iš tiesu taip ir yra kad privalom kas bebutu džiaugtis kiekviena diena, nes niekad nežinai kur dar nublokš likimas. Nes tik atsitikus didesnei nelaimei dažniausiai pradedam vertint, tai ko visiškai nevertinom ankščiau.Ir tuomet taip gaila būna veltui liudesiui prašvaistyto laiko. Mane likimas jau taip yra tuo pamokines, kad tas pamokas atsiminsiu visą gyvenimėlį. Užtat dabar ir stengiuos iš visu jėgu gyventi taip, kad to veltui prašvaistyto laiko būtu kuo mažiau. mirksiukas.gif
Atsakyti

Noriu pasidziaugti. Mano mergina vakar pati su sakute keptu bulviu visa lekste suvalge. Taip grazu buvo ziureti ita procesa kai ant sakutes gabaliuka bulves pamauna ir i burnyte isideda. Niekad nebuvome bande jai paciai duoti sakutes, o va vakar kazkaip netycia... ir ziurime moka elgtis kaip suaugusi. Kad taip dar su sauksciuku butu, tai visai neblogai. Bet vat dar su juo mums nesiseka lotuliukas.gif .
Na vat ir prisigyriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivabra @ 2008 05 27, 12:43)
Noriu pasidziaugti. Mano mergina vakar pati su sakute keptu bulviu visa lekste suvalge. Taip grazu buvo ziureti ita procesa kai ant sakutes gabaliuka bulves pamauna ir i burnyte isideda. Niekad nebuvome bande jai paciai duoti sakutes, o va vakar kazkaip netycia... ir ziurime moka elgtis kaip suaugusi. Kad taip dar su sauksciuku butu, tai visai neblogai. Bet vat dar su juo mums nesiseka lotuliukas.gif .
Na vat ir prisigyriau blush2.gif


Niu va kokia šaunuolytė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif

O aš šiandien truputėlį išmušta iš vėžiukių, truputėli liūdna. Smagu bent tai kad galutinai įsitikinau kad su sveikata nieko labai blogo, nes visi tyrimėliai nesusiją su cerebriniu, geri. thumbup.gif Pasirodo tikriausiai progresuoja man pats cerebrinis, kraujagyslės siaurėja, viso to pasekoje vis ir užeina silpnumėlių, tirpimų priepuoliukai, nuo netaisyklingų judesiukų, raumenų įsitempimo, spazmų, karts nuo karto koks nervukas užsispaudžia ir viskas. Ir iš tiesu dabar kaip gerai pagalvojau, man praėjus kokiems metams po reabilitacijos nebegavimo, po biški po biški pradėjo reikštis visi negerumai kol šiai dienai visa puokštelė pražydo. Mat mankštos kurias dabar pati daraus, kiek centre kas pora menesiuku gaunu, tik palaiko formą, išorinį vaizdelį, bet neatlaisvina visko kaip kad atlaisvindavo nuolatinės procedūros. Dabar dar tvirčiau užsibrežiau mėgint eit pas reabilitologą, ir paaiškinus visą situacija megint kažkaip išsiprašyt sanatorijos ar bent poros savaitėlių procedūrų ligoninėje, jei nepavyks, pirksiuos kelialapį. Nes butinai kažka daryti reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestulka: 27 gegužės 2008 - 17:25
QUOTE(JulieTa @ 2008 05 25, 19:53)
Kaip smagu, kad skyrelis atsinaujino rolleyes.gif
o mes su prastom naujienom  unsure.gif dukryte 16 paru gulejo komoje  verysad.gif atsibudusi ikrito i visiska paralyziu. maitinom kelias savaites zontu. dideliu pastangu deka pradejo maista ciulpti. taip kankindamiesi gyvenam  verysad.gif
atsiprasau, uz tokius tiesioginius issireiskimus, bet gyventi tikrai labai keistai, kai jau pati Atene daug ka mokejo. dabar visiskai jokio prgreso, pagerejimo... viskas labai sudetingai. nakti istysai ja vartau, miegoti nebelieka kada... zodziu labai sunkiai ritames pirmyn  unsure.gif
bet nenusimenam, o judam pirmyn... gavom patvirtinta diagnoze, Atene yra antra pasaulyje su tokia diagnoze  unsure.gif

gal ka domina mano darbeliu ispardavimas  mirksiukas.gif



o, Dieve, JulieTa, negaliu patiketi, kad ir vel jums koma buvo verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Domicele, taip jau mum buna verysad.gif sunki genetine liga ir jos forma labai progresuoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 05 28, 14:42)
Domicele, taip jau mum buna  verysad.gif sunki genetine liga ir jos forma labai progresuoja  unsure.gif


Iš tiesu kaip liudna kaip ir taip jau sunkios mūsų ligeles ir dar progresuoja. verysad.gif Vat ir man jau keli metai užeina visokie silpnumo, galvos svaigimo, kojų tirpimo periodai, kartais taip užlenkia kad jaučiuos kaip bet kuria akimirką galinti nualpti. Neįsivaizduojat kaip tai vargina. verysad.gif Bet ką darysi, privalau visvien kažkaip kabintis į gyvenimėlį, nepasiduot. 4u.gif

Rytoj išvažiuoju vaidint su savo pantomimos grupe į vieno festivaliuko finalą. Praeitą pirmadienį Šakiuose iškovojom pusfinalio pirmaja vietą, o rytoj Paneveži kausimes finale. smile.gif Oi kaip laukiu ir nerimauju. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestulka: 28 gegužės 2008 - 19:28
SEKMĖS, Ernestuk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 05 28, 19:33)
SEKMĖS, Ernestuk  mirksiukas.gif


Ačiūkas smile.gif Laimėjom vakar festivalį, nors nesitikėjau visiškai. bigsmile.gif clap.gif Esam geriausia šių metų neįgaliujų dramos grupė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Neįsivaizduojat kaip buvo smagu pirmasyk laimėti tokiame festivalyje, nerealu. smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti