Įkraunama...
Įkraunama...

Situacijos, kai nėra kur akių dėti...

QUOTE(jurgacka @ 2010 07 03, 22:57)
MAn irgi taip buvo. Vilniuje, PC Mada nesuveike tos atsidarancios durys, tai as tiesiai stiklan taip nooormaliai issiplojau smile.gif. Skaudejo, ale taip juokinga buvo, kad isejau zvengdama.



Toj madoj ne vieną žmogų atsitrenkusį į stiklą mačiau. biggrin.gif
Atsakyti
Oi,buvo ir man gedos doh.gif Labai senai (cia beveik kaip pasakoj),gyveno dvi drauges,kazkur 16-17 meteliu. Pries simta metu tai buvo,ale geda net dabar blush2.gif Pakviete du vaikinukai mus i kavine,kurioj nebuvom buve anksciau. Nu vaikinukai mandagus,paneles pimas per duris praleido. Tada laipteliai i rusy,na i kavine ta. Zmoniu daug,tamsu nuo cigareciu dumu... Dvejos durys,visiskai vienodos. Na,einam tiesiai doh.gif O vargeli,isiraunam tiesiai i toleta,o uz nugaru jau girdim kaip zvengia minia doh.gif Geda buvo tokia didele,kad palaukem kol pasikeite rukanciuju pamaina ir mynem lauk is to toleto,i kavine jau geda buvo eiti blush2.gif ax.gif lotuliukas.gif

Tiesa,su tais vaikinukais daugiau ir nesusitikom,geda buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 04 liepos 2010 - 17:44
Keliam temukę 4u.gif
Oi man ir gėdos teko patirti blush2.gif
Palangoj, ''9 danguj''(rodos toks pavadinimas) Ėjom pavalgyt zmoniu daug, šiaip netaip radom stalelį antrame aukšte , nu ir ką aš pavalgiau kiti dar sėdi, nuėjau iki apačios, pareinu ir prie įjėjimo į balkoną kur mūsų stalelis, toks chytrai padarytas stiklas, nesuprasi ten kaip durys ar kas, o aš ir einu, ir kaip dėjau aš į tą stiklą. lotuliukas.gif Tada juokinga man nebuvo, o va kitiems kiek juoko doh.gif Nu, bet vistiek nieks manęs ten nepažysta. lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maniakė*: 09 liepos 2010 - 22:14
Jop. linksma paskaityt, ir beskaitant atsiminiau ir as kokia geda turejau doh.gif .Buvo tai jau gan senai man tada buvo gal 16 metu. Zodziu su drauge susiruosem i sokius, isipustem, nu panos visgi, paaugles cool.gif .minekai, ausktakulniai , kvepalai ir viskas , kad atrodytutem nepriekaistingai , bet graziai. Viskas smagu, viskas vyksta kaip ir tikejomes, ne vieno vaikino demesi atkreipem, ir drauge sako begam iki krumiuku , nu gerai sakau, jin tupi , as salia trypcioju, saugau ja biggrin.gif Na ir gryztam atgal, zmoniu daug, tu kvapu ivairiausiu ir drauge sako, nu ale kad kazkas smirda lyg apisiš..... as ir jai pritariu, ir dar daduriu, kad jau nebeimanoma bebut kokia smarve, greitai ir aplinkiniai jau uzuodzia ta kvapa. ir mes jau taip vis nuo visu traukiames nes kur beatsistotume mum atrodo lyg va sis smirda, ar sis , o gal sis....bet paskui ziurim kad jau nuo musu visi traukias. Ir tik mintis, o blyn, gi mes ne vieninteles kurios uz tu krumeliu bega...nu ir ka jus galvojat as zvilgt i savo aukstakulnius o ten ..... doh.gif o tu jergau kokia geda, nes visi kiti pirmiau pastebejo nei as pati pamaciau... doh.gif doh.gif doh.gif Ir aisku tik as zinau kad ilipau, o ne pati apsiš....Nu vat ir grazuole sakau doh.gif doh.gif doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisiminiau mamos istoriją. Ji važiavo su draugu pasiimti tėtės ši aerouosto ir sustojo degalinėje. Mama kažką nusipirko iš degalinės, įsėdo į mašiną ir sako: "Nu, jau galim važiuoti". Atsisuka - kažkoks svetimas vyras vairuotojo vietoje sako: 'Nu, galim...", o šalia, visiškai tokioje pačioje mašinoje, iš juoko raitosi mamos draugas biggrin.gif
Atsakyti
Panašią istoriją man papasakojo draugutė rolleyes.gif studenčiokė, vakare (aišku, jau buvo sutemę), laukė grupiokių atvažiuojant, jos nupasakojo su kokia auto bus. Išeina draugė iš bendrabučio ir nieko nelaukus įsėda į tokį pat, nupasakotą automobilį, ir sako "nu, ką, varlės, vėluojat" lotuliukas.gif o iš priekio atsisuka du vyrukai ir klykia nesavu balsu biggrin.gif

Gerai, kad viskas praėjo be jokių nesklandumų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kibekė: 10 liepos 2010 - 20:24
Man gyvenime baisiausia buvo, kai aš dalyvavau laidoje "atleisk". Su drauge ieškojau mergaičių, kurias sutikau prieš penkioliką metų ligoninėje. Tai gi buvom kaip ir pagrindinės dalyvės smile.gif. Buvau su džinsais ir tokiu trumpu megztuku, atvežtu iš JAV, norėjau jaustis stilinga wink.gif. Mzd vidury pokalbio supratau, kad klynas yra atsegtas Greitai tai pastebėjo ir moteris, atsakinga už filmavimą, nuvedė mane į kampuką sako "pasitaisyk" smile.gif. Nayviai tikėjausi, kad laidoje nesimatys lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Tačiau viskas puikiai matėsi smile.gif Baisiausia buvo, kad dirbau tada lietuvių mokykloje, su paaugliais. Ir mano vaikai matė tą laidą. Kitą dieną po laidos nežinojau, kaip nueiti į mokyklą, ačiū Dievui, vaikai pasirodė supratingi, o gal ir nepastebėjo - pastabų ir juokelių iš savo padaužų negavau smile.gif. Ir mama, kuri žiurėjo, taip pat nepastebėjo wub.gif

Kitas atvėjis buvo taip pat mokykloje. Klasėje buvo toks paaukštinimas prie lentos. Vaikščiojau ant to paaukštinimo ir užsikabinau už jį kulnu. Nukritau žemyn. Vaikai išsigando. Vienas pradėjo juoktis, o kitas sako - kad tau taip būtų. wub.gif o aš baisiai išsigandau, nes buvau jau porą mėn nesčia, ko dar nieks nežinojo ir nematė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 10 liepos 2010 - 20:34
o as tai va, mamytes, irgi neseniai geda apturejau 4u.gif
Musu kaimynai lenkai, gyvena mums "virs galvos". Iejimas musu bendras, tai prasilenkiam kiekviena diena. Nelabai as su ta kaimyne bendrauju , tik labas, kaip sekasi. Pastebejau, kad lenkes pilvas pradejo augti, tures leliuka biggrin.gif
Praejo kiek laiko, as nesu siuksles ir susitinku lenke tarpdury. Kaip visada paklausiau kaip sekasi, ji atsake kad gerai. Tai as dar uzsinorejau ilgiau pabendrauti ax.gif Klausiu: kada tau gimdyti? o ji man: as jau pries savaite pagimdziau doh.gif
Niu taip geda pasidare, kad nemoku papasakoti. Maciau, kad ir kaimyne labai pasimete.
O as net nepasveikinus, nulekiau i savo buta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DoViVi @ 2010 07 11, 15:31)
o as tai va, mamytes, irgi neseniai geda apturejau  4u.gif
Musu kaimynai lenkai, gyvena mums "virs galvos". Iejimas musu bendras, tai prasilenkiam kiekviena diena. Nelabai as su ta kaimyne bendrauju , tik labas, kaip sekasi. Pastebejau, kad lenkes pilvas pradejo augti, tures leliuka  biggrin.gif
Praejo kiek laiko, as nesu siuksles ir susitinku lenke tarpdury. Kaip visada paklausiau kaip sekasi, ji atsake kad gerai. Tai as dar uzsinorejau ilgiau pabendrauti  ax.gif Klausiu: kada tau gimdyti? o ji man: as jau pries savaite pagimdziau  doh.gif
Niu taip geda pasidare, kad nemoku papasakoti. Maciau, kad ir kaimyne labai pasimete.
O as net nepasveikinus, nulekiau i savo buta  blush2.gif


Man taip buvo, tik tada manęs klausė, kada gimdysiu. Atsakiau, kad vakar ir puoliau pogimdyminio korseto ieškoti. Iki to klausimo nepatogus jis man buvo, paskui jau pats geriausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 07 10, 21:24)
Panašią istoriją man papasakojo draugutė  rolleyes.gif studenčiokė, vakare (aišku, jau buvo sutemę), laukė grupiokių atvažiuojant, jos nupasakojo su kokia auto bus. Išeina draugė iš bendrabučio ir nieko nelaukus įsėda į tokį pat, nupasakotą automobilį, ir sako "nu, ką, varlės, vėluojat"  lotuliukas.gif o iš priekio atsisuka du vyrukai ir klykia nesavu balsu biggrin.gif

Gerai, kad viskas praėjo be jokių nesklandumų  lotuliukas.gif

man panašiai buvo lotuliukas.gif , mes su keliais bendrakursiais važiuodavom į kauną , nes paskaitos būdavo, Rytais 5 val atvažiuodavo mane prigriebti, atsimenu rytas ansktyvas , šalta, tamsu, atvažiuoja kaip visada sustoja, o ašatsidarau duris ir tik apsižvalgau, kad ne ta chebra sėdi , pasimečiau sakau man tai į kauną laugh.gif ,o tie sako mes tai į vilnių doh.gif lotuliukas.gif , sakau tada palauksiu kauniečių , palinkėjom sėkmės vieni kitiems , bet jau savijauta tai tokia kvaila, nei tai gėda nei ką, bet kažkaip pasimetimui vietos pakako
Atsakyti
Ačiū už puikią nuotaiką prieš miegą smile.gif. Prisijuokiau balsu....

O man paauglystėj irgi buvo toks keistas nutikimas-nuėjau pas dantistę. Ji tokia ponia su akiniais. O man kažkaip (na tiesiog nežinau kaip), kai paspaudžiau liežuviu tą įkištą popierių burnoje, seilių čiurkšlė šovė tiesiai jai ant tų akinių.

Nežinojau, kur dėtis iš gėdos, kai ji nusiėmė juos nusivalyt.
Atsakyti
QUOTE(clasica @ 2010 07 11, 14:53)
Man taip buvo, tik tada manęs klausė, kada gimdysiu.  Atsakiau, kad vakar ir puoliau pogimdyminio korseto ieškoti. Iki to klausimo nepatogus jis man buvo, paskui jau pats geriausias  biggrin.gif

aš kartą autobuse buvau su tokiais labai storiais kailiniais,neneščia, bet juos labai išpučia, ypatingai jeigu po apačia šalikas smile.gif ir man kažkas užleido vietą. Nežinojau kur dėtis blush2.gif
Atsakyti