Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologė Asta Svirkienė

QUOTE(airea @ 2007 08 31, 12:29)
as noreciau konkretesniu atsakymu: pvz apie karjera, sveikata, sekme ir pan.... pomegius kas netinka ar tinkaa.....

buvau pas viena airi, tiesa paske bet jau tokiom aukston frazem, kad vaje  doh.gif

butent siuos atsakymus ir gausit pas Asta ar Leopolda.pas Leopolda bus aukstom frazem,su ilgais ekskursais i filosofija,Jezaus Kristaus gyvenima ir t.t.Be galo idomu ir naudinga,bet ne visiems to reikia.pas Asta labai konkreciai,issamiai ir suprantamai.Sia perskaiciau apie tai,kad lyg ir kompaktas pas ja gaunamas.nieko apie tai nezinau,bet jei taip,tai labai puiku,po pusmecio nereikes sakyti,kad nieko konkretaus nepasake ir kad nieko neatsimenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 08 31, 19:07)
pas Leopolda bus aukstom frazem,su ilgais ekskursais i filosofija,Jezaus Kristaus gyvenima ir t.t.Be galo idomu ir naudinga,bet ne visiems to reikia.

Patinka man jo filosofiniai išvedžiojimai, labai patinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 08 31, 19:46)
Patinka man jo filosofiniai išvedžiojimai, labai patinka. mirksiukas.gif

eiciau pas ji vien del jo isminties.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 08 31, 02:12)
o ar galetumete konkreciai suformuluoti,ko tikites is chirologo?tiesa,teko buti ir pas Asta ir pas Leopolda.Abu-puikus savo srities zinovai,nors visai skirtingi.

na tikriausiai tikeciausi labai konkrecios kalbos, kokie mazdaug ivykiai manes laukia, ko reikia pasisaugoti, ko nepavyks isvengti ir t.t kad pasibaigus pokalbiui butu kazkas aisku apie ka tau visas ta laika snekejo.
Atsakyti
Pasišnekėti su Leopoldu tikrai be galo malonu ir įdomu, bet kaip būrėjas jis man nepatiko. Antrąkart neičiau...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 01, 15:24)
Pasišnekėti su Leopoldu tikrai be galo malonu ir įdomu, bet kaip būrėjas jis man nepatiko. Antrąkart neičiau...

O man patinka. mirksiukas.gif N kartų buvau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 01, 17:17)
O man patinka. mirksiukas.gif  N kartų buvau. biggrin.gif


Na, bėgiojimai pas būrėjus man nerimtai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 01, 21:10)
Na, bėgiojimai pas būrėjus man nerimtai atrodo...

O argi aš rimta atrodau? g.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 01, 19:56)
O argi aš rimta atrodau? g.gif  hihihi.gif

Argi saulys gali buti rimtas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 01, 22:44)
Argi saulys gali buti rimtas?  smile.gif

Taip manai? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 01, 21:48)
Taip manai? g.gif  blush2.gif

Aha smile.gif Du tokius turiu namie smile.gif Vienas-ta pacia diena gimes,kaip ir tu.Zavus,nepriklausomi,mieli,nesuvaldomi,kitu nuomone,geriausiu atveju gali tik isklausyti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 01, 23:56)
Zavus,nepriklausomi,mieli,nesuvaldomi,kitu nuomone,geriausiu atveju gali tik isklausyti...  smile.gif

drinks_cheers.gif
Visiška tiesa. 4u.gif
Atsakyti