Įkraunama...
Įkraunama...

Gražūs vyrai

QUOTE(Diamond Fėja @ 2013 11 08, 00:34)
Į paskutinį dėmesio niekada neatkreipčiau - nepatinka man vyrai siaurėjančiom ar siaurom akim schmoll.gif

Pritariu ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tai suprantu grazus,tai toks kokio lovoj noretum,o ne toks kazkoks tobulas,bet taves netraukia ar traukia? nebesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2013 11 08, 13:54)
as tai suprantu  grazus,tai toks kokio lovoj noretum,o ne toks kazkoks tobulas,bet taves netraukia ar traukia? nebesuprantu biggrin.gif

stop stop. Tema apie gražius, ar apie jamamus į lovą? biggrin.gif
ONO dar reikia paaugint biggrin.gif Dieselis sąraše būtų prieš pat galą (ir tarp gražių ir tarp jamamų). Gerai pagalvojus, yra man ir baisesnių. Pvz., Steven Seagal dar baisesnis biggrin.gif
Atsakyti
as nesakau,kad griuk ,eik ir kabink biggrin.gif ,sakau,kad man grazus tai tas kuris traukia,jei traukia,tai kazkaip isivaizduot galima lovoj ji turbut biggrin.gif ,tai va ono traukia arne ,klausimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 11 08, 12:47)
Va, yra kam Dieselis tobulas -bože, bože, koks jis man strašnas biggrin.gif Rimtai - ne pobjauris, ne niekuo neišsiskiriantis, o tiesiogine ta žodžio prasme - baisus biggrin.gif

drinks_cheers.gif Dieselio net vienam kartui į lovą neimčiau bigsmile.gif
Atsakyti
as nei dieselio nei to tobulo biggrin.gif ,net jei ir paugetu kiek biggrin.gif ,imciau ....ka gi imciau,ai mikutaviciu,mamontova,ka cia dar dar..... toks is tiudoru,karalius henrikas 8astuntasis,(jonathan rhys meyer)atrodo taip rasosi smile.gif ,dar ta turka gal,is didingo amziaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 11 08, 14:06)
Dieselis sąraše būtų prieš pat galą (ir tarp gražių ir tarp jamamų). Gerai pagalvojus, yra man ir baisesnių. Pvz., Steven Seagal dar baisesnis biggrin.gif

Gal ne baisūs, o labai vyriški... Skonio reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2013 11 08, 14:32)
as nei dieselio nei to tobulo biggrin.gif ,net jei ir paugetu kiek biggrin.gif ,imciau ....ka gi imciau,ai mikutaviciu,mamontova,ka cia dar dar..... toks is tiudoru,karalius henrikas 8astuntasis,(jonathan rhys meyer)atrodo taip rasosi smile.gif ,dar ta turka gal,is didingo amziaus biggrin.gif

Mano dukra kažkada ėjo pasivaikščioti su savo seneliu ir jo pusbroliu. Kažkas pasijuokė, kad va - su dviem kavalieriais. Tai maniškė, atsidususi, - Tai kad tie mano kavalieriai tokie jau patrešę....
Tai va, man Mamontovas irgi jau toks patrešęs biggrin.gif . Mitutavičius tai dar jo, pačiam jėgų žydėjime biggrin.gif Jamamas.
Papildyta:
QUOTE(snaige10 @ 2013 11 08, 14:43)
Gal ne baisūs, o labai vyriški... Skonio reikalas  g.gif

Ne ne, man tai tikrai baisūs biggrin.gif ... Aš nesuklydau, tikrai tą ir turėjau omeny, - vyriškumas čia ne prie ko.
Atsakyti
Etra, įžvelk tame ir gerąją pusę: mes tikrai nesidalintume tuo pačiu vyru ir nekovotume už jo dėmesį, nes man siauraakiai, ir dar tokių infantilių veidelių ir gležnų kūnelių, kaip tavo įkelti - tai būtų nusikaltimas prieš gamtą ir save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2013 11 08, 15:09)
Etra, įžvelk tame ir gerąją pusę: mes tikrai nesidalintume tuo pačiu vyru ir nekovotume už jo dėmesį, nes man siauraakiai, ir dar tokių infantilių veidelių ir gležnų kūnelių, kaip tavo įkelti - tai būtų nusikaltimas prieš gamtą ir save biggrin.gif

Tai aš įžvelgiu biggrin.gif Kažkam - infantilai, kažkam - žmogbeždžionės, - ir visos patenkintos biggrin.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu kinės darosi akių operacijas, tos, kurios neturi tam pinigų - makiažu optiškai akis didinasi ir blakstienas klijuojasi, kad tik būtų panašios į vakarietes.
Kinai vyrai irgi žvalgosi į labiau "atsimerkusias" moteris. Va reali istorija biggrin.gif

Patys nuo savo prigimties bėga, o kai kam tokie bruožai atrodo ... tobuli swoon.gif

Bet kaip sakoma - skonis draugų neturi smile.gif



Atsakyti
Aj, gal nepradedam apie plastines operacijas. Baltieji, plačiom akim, dedasi implantus, kurie atrodo kaip ragai, - tai ką, čia irgi yra grožio etalonas, jei jau kažkas prieš prigimtį šoka. Tai ne rodiklis.
Atsakyti