Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

arteja pliazu sezonas, ka manot apie nudistu pliazus.

As praita vasara Nidoj nudistu pliaze deginausi. Tai ten publika ivairiausia: jaunos seimos su vaikais, pavieniai poilsiautojai, visokie apsirenge zioplinetojai ir t.t.

siaip degintis ir maudytis nuogai man tai nerealus malonumas, bet va teko stebeti kaip vyrai ir moterys zaizia tinklini - juokingas vaizdelis biggrin.gif

o kaip jums ar priimtinas deginimasis ir maudymasis nuogiems nudistu pliazuose?
Atsakyti
Na nudistu papludimyje dar neteko buti, bet siaip uzsienyje patinka pasideginti be virsutines maudymkes dalies. O maudytis tai is viso thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
man taip, priimtina.
Atsakyti
Man priimtina ir patinka.. smile.gif
Atsakyti
Man patinka rolleyes.gif Ir save parodyti, ir i kitus paziureti laugh.gif Nieko blogo nematau tame...

Dabar jau sunkiau man butu po vaiku dry.gif Ne viskas taip grazu ir stangru sad.gif
Atsakyti
taip... maudytis nuogai labai malonu, tik stengiuosi tai daryti tenai, kur nera liaudies.
Atsakyti
As deginausi nudistu(-isciu) papludimi be virsutines maudymuko dalies.Pirma diena buvo labai nepatogu, atrodo visi tik ir ziuri i tuos mano papus rolleyes.gif biggrin.gif , bget paskui apsipratau ir nejauciau jokio diskomforto,+ dar graziai idegiau thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
as noreciau pasideginti nudistu pliaze bent jau be virsutines dalies, bet drovuole esu sioje vietoje smile.gif biggrin.gif laugh.gif
Atsakyti
oi, iskart prisiminiau Nida rolleyes.gif su vyru ten visada nuoguteliai blakutinejam, aisku, ne po miesta gi laugh.gif jau po pirmo pusvalandzio pamirsti, kad be drapaneliu, tad keista daros, kai koks pro sali einantis apsirengelis nuziuri blink.gif kaip vel noreciau, net zandus sutrauke biggrin.gif siemt tai nebent su vaiku IR uosviais pavyktu, bet su jais gal prisidengt reiketu tongue.gif nors tie irgi nuoginet megejai, kiek vyras vaikystes ispudzius pasakojo tongue.gif bet tokia smarki nudiste tai nesu cool.gif stai ir nauja tema: ar galetumet kartu su uosviais nuogineti doh.gif ?
Atsakyti
Visai norėčiau panudistauti.. wub.gif Bet labiau patiktų nudistų pliažas dviems wink.gif rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
O man patiko tos bobulkos is BE TABU pasakymas: nudistai - tai tie, kurie garbina ana gala laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (LIUDAL @ 2004 05 31, 22:17)
O man patiko tos bobulkos is BE TABU pasakymas: nudistai - tai tie, kurie garbina ana gala laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ta babulka nudistus vadino budistais, garbinanciais ana gala biggrin.gif


Papildyta @ [mergetime]1086068824[/mergetime]
TAI KA CIA MES VISOS GARBINAM ANTRA GALA??? biggrin.gif
Atsakyti