Įkraunama...
Įkraunama...

Eastcon produkcija

QUOTE(Ritaa @ 2004 10 21, 14:18)
Gavau pakvietimą į Eastcon produkcijos prezentaciją.Sako,ten jie puodais,patalyne ir kt.  prekiauja. Kad nesusigundyčiau "nuolaidomis"  prezentacijos metu-patarkite ką pirkti,o,gal tiksliau-ko nepirkti. Skaičiau šiame forume,kad patalynė-ne kažin kas.O kaip kitos prekės?




Turiu visą patalynės komplektą, bet nesu patenkinta. Kai tokia kaina, tai š..........
Jokių ten stebuklų.
Atsakyti
Turiu lyginimo sistemą ir labai buvau ja patenkinta, kol lyginau, dabar jau metai laiko, net nebuvau išsitraukus jos, nes išdžiovinus rūbus džiovintuve nėra ką lyginti. O tuo metu ir kaina buvo panaši, kaip iš Vokietijos parsivežti tokią sistemą smile.gif Jei labai daug lyginant, tai tikrai verta, nes anksčiau ir triusikus lyginau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerimama @ 2005 11 14, 16:24)
Turiu lyginimo sistemą ir labai buvau ja patenkinta, kol lyginau, dabar jau metai laiko, net nebuvau išsitraukus jos, nes išdžiovinus rūbus džiovintuve nėra ką lyginti. O tuo metu ir kaina buvo panaši, kaip iš Vokietijos parsivežti tokią sistemą  smile.gif Jei labai daug lyginant, tai tikrai verta, nes anksčiau ir triusikus lyginau  tongue.gif



Aš irgi buvau šios sitemos pristatyme, bet ar ji neužkalkėja. Man tai irgi ji patiko, visai norėčiau. O kiek tu mokėjai. Tada kai aš buvau man atrodo, kad buvo apie 2 tūkst. Lt.
O tu čia kalbi apie tą džiovintuvą kur atskirai nuo skalbimo mašinos. Bet negi taip ir nereikia lyginti, tokios kaip patalynės na ir kitų daiktų. aišku apie triusikus kalba neina. thumbup.gif thumbup.gif Man labai patiko tavo tas sakinys kur apie triusikus.
Atsakyti
gera psodukcija bet labai brangi
Atsakyti
As irgi turiu Eastcon keptuve, siaip esu labai patenkinta. Bet kaina jos buvo tai ohohoho cry.gif Siaip yra daug panasiu firmeliu, tai pasirinkimas nemazas.
Atsakyti
Mano mama turi keptuvę su tuo įdomiu dangčiu garams ir cikloninę kepimo krosnelę ax.gif man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
o mes turime Eastcon perline vonia 4u.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif daiktas
Atsakyti
Kazkada buvau kailines patalynes pristatyme. Kadangi labai brangi, pasakiau, kad pagalvosiu, tai po to kelis metus vyrukai skambinejo ir ikyriai siule vis. Parduotuvese maciau labai panasia patalyne, bet daug pigesne.

Dabar pati naudoju sintetines antklodes ir pagalves ir, ko gero, jos siuo metu geriausios - gali isplauti, siltos, ilgalaikes, normali kaina.
Atsakyti
mano tevai daug ka turi sios firmos. ideklas i vonia (perline), tai is vis fantastiskas dalykas, jis pas mus jau daug ,metu. ir naudojom ji pastoviai, kol dabar neisigijom tikros perlinesa vonios. bet ir dabar tas takelis turi ka veikti, nestovi be darbo. nuostabus dalykas baseine su kuo pasimasazuoti.
antas dalykas sios firmos, kuris taip ekspoatuojuomas kad baigia sudilti- tai chalatas su batais vilnos kailiu. is pirties ir saltais ziemos vakarais tai is vis super. tas pats su ju liemenem.
ir ne ka maziau vertingas daigtas ju masazine kede. tik jai reikia laiko. kartais tingisi ant jos sedeti. nors malonumas tai geras, atsipalaiduoji super
Atsakyti
sveiki.Turiu as ir lenta,ir patalyne.Man patinka lenta labai,tik pati lygintuva pirkau is ZEPTER .Buvau pasiemusi ta sistema ,kaip ir lenta,bet neturi tiek jegos,kaip zepterine.Man labai gerai vasara,kai daug lininiu rubu nesioju.Pabandyk,kad gudrus be gero garo juos islyginti.O ir plauni beveik kasdien.Man tas daiktas tai super.O patalyne,kaip cia pasakius.Kazkokio stebuklo nematau,bet i spinta nekisu.Miegu ir ziema ir vasara.Ir plauti nera taip jau sunku.O dabar per salcius tai buvau isnesus i balkona visai dienai.Pries tai atskiedus stipriai to ju sampuno supurskiau.Tai kad issipute visi plaukeliai. O sintetiniu tai negaliu pakesti,suprakaituoji visa tarp ju.Del kainos ,tai ,aisku ,brangi.Girdejau,kad Kaune kazkur galima gauti tiesiai is ten ,kur siuva ir pigiau. Del uzkalkejimo,tai jei neturi filtro namie ,sunkoka.To skyscio neilgam uztenka,kur duoda.Kai yra filtras ,tai jokiu uzkalkejimu.Jau pora metu turiu
Atsakyti
QUOTE(madrid @ 2004 10 21, 19:26)
turiu ash ir keptuve ir dangti.  dangtis labai geras, bet pirkau as ji ne eastcon, bo toj pachioj prezentacijoj pasake viena, kad yra parde kur pigiau gali gaut ant 50 lt.
parashiau kaip kaimiete. ish tikruju esu per daug pavargus negatyva cia skleist. bet daug galeciau pripasakot.... pvz. man keptuve per 3 metus keite jau 2 kartus. o tipo visam gyvenimui... jei nepasishakochiau, tai ir nekeistu, bo garantija duoda tik metams.... ai, tyliu tuyliu tyliu...


Va as irgi noriu tokio dangcio, bandziau keliose vietose paziuret kitu firmu, bet neradau, gal kas isduotu paslapti, kur galima nusipirkt kazka panasaus, bet pigesnio nei Eastcon ? ax.gif
Atsakyti
Kas idomiausia su ta firma, kad jie zmones i savo prizent.prisivilioja baruose siulydami pirkti uz du litus loterijos bilietukus, galima ten ir iskart laimeti koki minksta zaisliuka ar pakabuka ant raktu, o paskui tau paskamb.ir pasako, kad patekai i finala, ir nueini tiesiai i prizentacija, na o paskui jau laikykis, ikalbines pirkti puodus,o dovanu gausi konvekcine krosnele kuri kainuoja apie 1000 Lt. Ir galvoju, kas tu puodu, ar kitu ju siulomu prekiu neperka, isejus tu bilietu sakneles ismeta lauk, tipo mums tokiu klientu, kur nieko neperka nereikia, tai tu ir finale nedalyvausi ir nieko nelaimesi. Istikruju krosnelei ir puodams reklama prizentac.metu pavyko jai pristatyti, bet pirkti, ne kiekvienas isgali. Kita karta as busiu atsargesne.
Atsakyti