Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto, Dalinamės patari

sveikos gavau suknele clap.gif panasi kaip paveikliuke, tik labai jau aptempta ji man teks dietos biski pasilaikyti, nors bendrai man visada ant vasaros kokie 5-6 kg nukrenta, vadinas bus liuks.kokybe visai nebloga, panasios pas mus yra salonuose, tik aisku kaina skiriasi jau biggrin.gif
Atsakyti
Nuotraukyte ivertinimui galima? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute19 @ 2014 04 16, 09:46)
Nuotraukyte ivertinimui galima? rolleyes.gif

Ikelsiu biski veliau kadangi dabar negaliu jos vyrui rodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tobuliux @ 2014 04 09, 21:10)
Sveika, o ar domėjaisi kokios gražinimo galimybės jei būtų netikus suknelė? wink.gif

oficialiai galima grąžinti ir susigrąžinti pinigus. Bet kaip ir kas iš tiesų yra - nežinau. O netikus ji turbūt tiesiog negalėjo būti, nes prieš perkant paklausė visų matmenų ir buvo siūta kaip tik pagal juos... Nors iš tiesų ir buvo įspėjimas 2-3 cm netikslumų (kas iš tiesų yra labai daug)...
Atsakyti
QUOTE(EglėSt @ 2014 04 23, 13:57)
oficialiai galima grąžinti ir susigrąžinti pinigus. Bet kaip ir kas iš tiesų yra - nežinau. O netikus ji turbūt tiesiog negalėjo būti, nes prieš perkant paklausė visų matmenų ir buvo siūta kaip tik pagal juos... Nors iš tiesų ir buvo įspėjimas 2-3 cm netikslumų (kas iš tiesų yra labai daug)...



aš pati už suknelę susigrąžinau pusę sumos - bet ilgai kapojausi su jais. Nors variantas nebuvo iš blogiausių. Jie ir sutiko, kad aš ją siųsčiau atgal, bet man siuntimas registruotu paštu būtų kainavęs nemažai, plius, daug komentarų skaičiau, kad jie siuntinio ala negauna, tai lieki ir be šaibų, ir be suknelės. smile.gif
Atsakyti
''Atnešu'' iš kitos temos swoon.gif
http://www.picshare.ru/view/4472563/
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2014 05 09, 22:10)

cia kazkokia koreguota nuotrauka, orginali sukenle turi but balta, o gautoji zalia....
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2014 05 09, 22:45)
cia kazkokia koreguota nuotrauka, orginali sukenle turi but balta, o gautoji zalia....

Tokią suknelę gavot? Ji baisi, o nuo originalo skiriasi kaip dangus ir žemė. Medžiagos labai prastos.
Atsakyti
QUOTE(muesli @ 2014 05 10, 10:25)
Tokią suknelę gavot? Ji baisi, o nuo originalo skiriasi kaip dangus ir žemė. Medžiagos labai prastos.

as negavau, po interneta kita foto vaiksto:
user posted image
Atsakyti
Gavau šią. Tiesa aš jos nepirkau, man per klaidą atsiuntė, bet niekam ji nerūpi tad lieka man problema kaip ją parduoti biggrin.gif
http://ru.aliexpress...1085572863.html
Viskas su gerai, kokybiška, kvalbonai truputi kitokie, kaip teisingai juos reiks išlyginti net nežinau. Sijono purumui reikalingas pasijonis. Dabar nuotraukos nelygintos suknelės.
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal visai ir neblogai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai graži, reikia tik pasitvarkyti smile.gif
P. s. mano panaši
Atsakyti