Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

o kaip sužinoti kokie bus maisto paketai antrą kartą, (gal bus pienuko)

mes Vilniuje gavom lapuką, kad jau birželio pradžioje vėl dalins, o eilėj tai 1,5 val. prastovėjom doh.gif
Atsakyti
Panevežyje tapati dave,skelbimu lentuoje parašyta kad sekantis dalinimas bus jau nuo gegužes 26 smile.gif
Atsakyti
kane sekanti geguzes 19,20,23,24 dienomis ,nuo 10 iki 16 val. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 05 03, 10:44)
o kaip sužinoti kokie bus maisto paketai antrą kartą, (gal bus pienuko)

mes Vilniuje gavom lapuką, kad jau birželio pradžioje vėl dalins, o eilėj tai 1,5 val. prastovėjom  doh.gif

Kai nueisi pasiimti tai ir suzinosi ka duoda, anksciau niekur neskelbiama mirksiukas.gif del pienuko tai per zinias rode liktais kad duos bet ner g.gif

Pas mus Klaipedoj sekantis nuo birzelio 2 dienos, o vakar nuejau pasiimti tai jokiu eiliu nebuvo schmoll.gif vienas zmogus pries mane ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduoklisss @ 2011 05 03, 12:24)
kane sekanti geguzes 19,20,23,24 dienomis ,nuo 10 iki 16 val. smile.gif

kurioj seniunijoj?
Atsakyti
o kaip vyksta maisto paketu dalinimas? man priskirs seniunija? busiu sarasuose? niekaip neprisiskambinu i soc. parama Vilniuje. sake uz 3 savaiciu paskambint, suzinot ka man "sviecia". ar pasalpa, ar paketai.... g.gif ar nepaveluosiu.... butu negerai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 05 04, 12:23)
o kaip vyksta maisto paketu dalinimas? man priskirs seniunija? busiu sarasuose? niekaip neprisiskambinu i soc. parama Vilniuje. sake uz 3 savaiciu paskambint, suzinot ka man "sviecia". ar pasalpa, ar paketai.... g.gif  ar nepaveluosiu.... butu negerai.  verysad.gif

Na maisto paketus jau si men negausit,tik geguze.Jus jau busit sarasuose,pagal savo seniunija.CIA maisto dalinimo grafikas.
Apie maisto paketus tema CIA
Del soc.pasalpos tai turi ateiti laiskas,kad ji jums paskirta.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 04, 12:37)
Na maisto paketus jau si men negausit,tik geguze.Jus jau busit sarasuose,pagal savo seniunija.CIA maisto dalinimo grafikas.
Apie maisto paketus tema CIA
Del soc.pasalpos tai turi ateiti laiskas,kad ji jums paskirta.

aciu uz atsakima. ka tik prisiskambinau. sake laukti pranesimo i namus. teks laukti... g.gif
Papildyta:
oj ir dar klausimelis.... 4u.gif ar ner tokio dalyko. kad yra skola uz siluma....uz 2 metus. ar kompensacija gali priklausyti? gal kas susidure? g.gif
Atsakyti
neatsimenu kelinta val pradeda dalinti maisto paketus bažnyčiai Smiltelies/Laukininku g., atsimenu tik kad vakare doh.gif gal kas parašys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusi2003: 04 gegužės 2011 - 12:38
QUOTE(vovere16 @ 2011 05 03, 09:38)
Turiu as klausima Vilkaviskyje maisto produktus paskutini karta dalino lapkriti ir geguzes 2d.. Tai kaip cia taip iseina kazin kas nors duos uz tuos praeitus menesius ar ne? Nes praejo tai beveik puse metu nuo paskutinio maisto dalinimo. Kazin kaip kituose miestuose reikalai su maisto paketais?

kiek girdejau per tv kad skirta dalinta maista 4kartus.
taip iseina kad kas 3menesius zada dalint... bent taip sake, cia nori ko daugiau tik nusukti nuo zmogaus
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2011 05 04, 09:56)
kurioj seniunijoj?

dainavos seniunija
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2011 05 04, 12:49)
kiek girdejau per tv kad skirta dalinta maista 4kartus.
taip iseina kad kas 3menesius zada dalint... bent taip sake, cia nori ko daugiau tik nusukti nuo zmogaus

man sake dalina i metus 5 kartus ir kadangi uz kova velavo ,(gavom balandi),tai antras geguze,ir toliau liepa,rugseji ir paskutinis lapkriti.cia sake kai skambinau i kauno maisto banka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 05 02, 20:38)
Kokiu čia adresu? Mane Minijos g. 130 domina?

Taikos pr. emiau,o Minijos g irgi jau turi dalinti,o gal jau net pasiemet blush2.gif
Atsakyti