Įkraunama...
Įkraunama...

Insultas

Sveiki, Dumego,

Uzjauciu del insulto, manau, kad laiko dar nedaug praejo ir turetu tevukas atsistatyti. Tas atsistatymo procesas buna letas, bet svarbu eina i prieki.
O del niuriu minciu, tai jos irgi turetu pranykti. Kiekvienas zmogus liga iveikia savaip. Tik insultas linkes pasikartoti. Todel be reabilitacijos ir asmeniniu zmogaus pastangu, galima butu dar pasidometi atsistatyma po insulto pagerinanciais naturaliais medikamentais. Mano teveliui buvo insultas pries 6
metus, tai tada nelabai kas buvo efektyvaus. Dabar jau skaiciau internete, kad
yra neuronus atstatanciu naturaliu preparatu. Svarbu, kad insultas nepasikartotu, kaip buvo mano teveliui.
Linkiu sekmes ir istvermes.

airute18










Mano tevuka insultas istiko beveik pries menesi. Aciu dievui, mama buvo salia kai tai nutiko ir ji atgaivino iki greitosios atvykimo.
Pirmomis paromis buvo labai blogai... Bet trecios paros nakti atvykes neurochirurgas (po mano asaru ir mamos ikalbinejimu, visdelto budinti daktare teikesi ji pakviesti, nes tevukas kas minute nyko) - labai ramiai, zmoniskai paaiskino, kad bukle kritine buna 3-6 para - toliau turi gereti. Taigi tas kelias paras buvome kaip adatu ir neatitraukeme akiu nuo tevuko, nes vos kvepavo, kliedejo, visiskai nesioriantavo aplinkoje... 6 para tikrai pradejo gereti, atsirado kitos bedos, bet bukle bent jau stabilizavosi.

Dabar tevukas reabilitacijoje, labai stengiasi, viska saziningai atlieka, tik nebezinau kaip paskatinti ar palaikyti, nes karts nuo karto niurios mintys aplanko ji...

O be to, ko dabar labiausiai bijome (be kitu ligu ir bedu apie kurias nesinori issiplesti), kad vis pasiskundzia, kad uzeina panasios busenos kaip pries insulta (uzimas galvoje, silpnumas ir tt) - gal kas zinote po kiek mazdaug laiko tas skystis ir kraujas smegenyse visiskai isnyksta? nes dare tomograma, matosi deme smegenyse, bet ne tokia ryski kaip pirmomis paromis...
[/quote]
Atsakyti
Aciu, Airute, uz palaikyma. Tiesa, informacijos ir priemoniu siais laikais tikrai yra daug, kartais toje gausoje ir pasimetame... Na o tevelis mano vis linksmesnis ir zvalesnis, o ir niurios mintys vis reciau aplanko. Tikekimes, kuo tolyn tuo geryn, mes ji labai palaikome ir lepiname, kartais gal net per daug wink.gif
Atsakyti
Laba diena, visoms,

Noriu ir aš patarimo. Ištiko insultas mano 87 m. močiutę. Ačiū Dievui, nesuparalyžavo, kalba, rankas kojas judina... Bet labai krito ant protelio... Ir prieš tai jau buvo demenciška šiek tiek, dabar ligoninėj slauges seseles muša, neleidžia prisiliesti, vaistų nenori gerti, naktimis nemiega, šiąnakt jau pririšt planavo seselės.
Kai mes ateinam dieną, ji būna rami, aišku, prifarširuota raminamųjų, tik miega (paskui užtai naktimis nemiega...), mus supranta, bet...
Pati nelipa iš lovos nesikelia, nors visa tai gali daryti, tik guli. Aš neįsivaizduoju, ką reiks daryti, kai ją po savaitės paleis.... Gal turit kokių patarimų?
Atsakyti
[quote=Bishojo,2013 07 11, 09:50]
Sveikutes,

Na patarimu kazin kokiu nera...Mums buvo labai panasi situacija kaip ir Jusu mociutei, teko ir risti ir kitaip tramdyti... tevukas is prigimties agresyvokas, o tuo metu isvis nevaldomas buvo...
Vien tik niurios mintys, vien tik kalbos apie mirti, bet labai daug snekejom su juo, anukus vedem, vis girdavom, kad vis geriau ir geriau atrodo ir taip po truputi pradejo pats stengtis, kazkas is sesuciu pagyre, tai ir isvis pasitempe wink.gif
Bet labiausiai padejo reabilitacija ir kazkaip po sportiniu pratimu ramesnis budavo. Siulau jokiais budais nevezti po ligonines iskart namo, nes ir psichologiskai ir fiziskai labai sunku.

Sekmes dideliausios!
Atsakyti
Ar yra skirtumas kurią pusę suparalyžuoja, kairę ar dešinę? Kuri pavojingesnė? Kame skirtumas ir kokios prognozės vienu ir kitu atveju?
Atsakyti
Mano tevukui 61 metai. Jis taip pat daresi koju venu operacija ir insultas istiko po keliu menesiu, bet mes to niekaip nesiejome. Tevukas, aciu dievui, atsigavo pilnai (praejo daugiau nei puse metu). Iskart po insultp, kai mes buvom su mama pilnoje isterijoje, labai zmogiskas (vienas is nedaugelio) neorologu paaiskino, kad trys pirmos paros yra kritines, jei jas istvers - toliau letai, bet tik geres. Kritiskiausia butent trecioji para. As asmeniskai, nepazinau savo tevo, suseno, nieko nebepazino, kliedejo, galvojom apie blogiausia... bet po truputi, letai, pradejo kalbeti, gaudytis aplinkoje.
Taigi jei trumpai, atsigauti tikrai imanoma ir kartais be didesniu pasekmiu. Mano tevuko gal tik charakteris, mastymas pasikeite ir sakyciau nelabai i geraja puse, bet jei nezinotum visos istorijos su insultu, atrodytu visiskai sveikas zmogus.
Kantrybes ir tikejimo Jums, tikrai nuo seimos palaikymo ir rupinimosi labai daug priklauso. Laikykites.
Atsakyti
mano vyro mama po insulto, nestipraus, bet charakteris ir mąstimas pasikeitė, vaikas sako močiutė nebe tokia kokia buvo, jinai sunkiai susitaiko kad negali visiškai save apsirūpinti, mes jai aiškinam kad nėra taip blogai, nes dar paeina kambary ir pavalgo,
Atsakyti
sveiki. katik Broliui ivyko insultas plyso kraujagysle issiliejo kraujas i smegenis,skubiai sianakt atlikta operacija buvo placiai issiliejas kraujas ir smegenys patinusios gana stipriai.Operacija atliko klinikose Marcinkevicius.. si ryta po operacijos pilnai veiksnus sneka i aplinka reaguoja gerai visas galunes jaucia ir kruta. visi einam is proto nes jaunas vyras 32metu isanksciau jokiu problemu neturejas, gal kas susidures su panasiom situacijom ir zinot kokia rizika del komplikaciju? dekui uz betkokias mintis
Atsakyti
QUOTE(onutet @ 2014 03 16, 19:33)
sveiki. katik Broliui ivyko insultas plyso kraujagysle issiliejo kraujas i smegenis,skubiai sianakt atlikta operacija buvo placiai issiliejas kraujas ir smegenys patinusios gana stipriai.Operacija atliko klinikose Marcinkevicius.. si ryta po operacijos pilnai veiksnus sneka i aplinka reaguoja gerai visas galunes jaucia ir kruta. visi einam is proto nes jaunas vyras 32metu isanksciau jokiu problemu neturejas, gal kas susidures su panasiom situacijom ir zinot kokia rizika del komplikaciju? dekui uz betkokias mintis

,..
Atsakyti
Sveiki,

Turetu buti viskas gerai, jei jau dabar veiksnus ir reaguojantis i aplinka. Zinoma, dar ilgokai reiks paisyti daktaru ispejimu, reabilituotis ir tt. Bet patikekite, ligonineje maciau nemazai jaunu zmoniu istiktu insulto, jie lengviau ir greiciau atsistato nei pagyvene zmones. Pazystu jauna vyra po insulto, kuris praejus kuriam laikui prisimena tai tiesiog kaip nemalonu ivyki.

Sekmes Jums ir patikekite viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(onutet @ 2014 03 16, 05:33)
sveiki. katik Broliui ivyko insultas plyso kraujagysle issiliejo kraujas i smegenis,skubiai sianakt atlikta operacija buvo placiai issiliejas kraujas ir smegenys patinusios gana stipriai.Operacija atliko klinikose Marcinkevicius.. si ryta po operacijos pilnai veiksnus sneka i aplinka reaguoja gerai visas galunes jaucia ir kruta. visi einam is proto nes jaunas vyras 32metu isanksciau jokiu problemu neturejas, gal kas susidures su panasiom situacijom ir zinot kokia rizika del komplikaciju? dekui uz betkokias mintis

sveika, pirmiausia stiprybes ir sveikatos jusu broliukui, norejau pasiteiraut, ar tai tikrai insultas ivyko ar plyso aneurizma? tai du skirtingi dalykai.
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2014 03 18, 17:02)
sveika, pirmiausia stiprybes ir sveikatos jusu broliukui, norejau pasiteiraut, ar tai tikrai insultas ivyko ar plyso aneurizma? tai du skirtingi dalykai.

Vistik dabar jau aisku kad plyso aneurizma, kolkas i gera puse judam tuoj isleis i sanatorija smile.gif)
Atsakyti