Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

QUOTE(naitas @ 2009 11 22, 20:31)
kur čia tokie tvarkingi spygliai? aš vien dėl to, kad reikia kažką sugalvot, kaip džiovint, nekepu kol kas.


As jau kaip rasiau, i kartona nuo deziu prismaigsciau dantu krapstuku, ta kartono laksta padejau ant sriubines lekstes, nu tiksliau tokios vazos vaisiams, ir grybukus smaigsciau ant tu krapstuku biggrin.gif
Atsakyti
pabandykit dazytus grybukus statyti i kiausiniu deklus,pamenu taip mociutes sese saldumynu kepeja darydavo.
Atsakyti
QUOTE(Irena:) @ 2009 11 24, 20:15)
pabandykit dazytus grybukus statyti i kiausiniu deklus,pamenu taip mociutes sese saldumynu kepeja darydavo.

bandysiu as kita syk juose, jau keleta turiu smile.gif pakavojau nuo vyro,kad neismestu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif dariau grybukus pagal šį receptą ir man jie neišėjo verysad.gif doh.gif nors viską dariau pagal ji unsure.gif , pasakykite kokį gerą, išbandytą receptą grybukų kad jie gautūsi gerai help.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Grybukų receptas (skirtas kepsti su "senovine" formine keptuve) :

200 g grietinės
3 kiaušiniai
150g margarino
200g cukraus
1 šaukštelis sodos (užgesinti citrinos rūgšt. arba actu)
400g miltų
vanilės

Gerai išplakti cukrų su kaiušiniais, sudėti grietinę ir vanilę ir užgesintą sodą. Viską išmaišyti.Supilti miltus, vėl išmaišyti. Supilti išlydytą atvėsusį margariną.

Skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lemouriukas: 25 lapkričio 2009 - 14:57
QUOTE(lemouriukas @ 2009 11 25, 14:53)
Sveikos visos  4u.gif  dariau grybukus pagal šį receptą ir man jie neišėjo verysad.gif  doh.gif nors viską dariau pagal ji unsure.gif , pasakykite kokį gerą, išbandytą receptą grybukų kad jie gautūsi gerai help.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Grybukų receptas (skirtas kepsti su "senovine" formine keptuve) :

200 g grietinės
3 kiaušiniai
150g margarino
200g cukraus
1 šaukštelis sodos (užgesinti citrinos rūgšt. arba actu)
400g miltų
vanilės

Gerai išplakti cukrų su kaiušiniais, sudėti grietinę ir vanilę ir užgesintą sodą. Viską išmaišyti.Supilti miltus, vėl išmaišyti. Supilti išlydytą atvėsusį margariną.

Skanaus



O pagal kuri tau nesigavo??? g.gif Daryk pagal ta kur parasiau as, beje, jis yra ir seip temoje, tik nukopinau, kad greiciau butu, puikiai man gavosi pagal ji.... Tik tiek miltu reikia imaisyt, kad apvertus inda su tesla aukstyn kojom tesla vos judetu, na bent jau man taip pasirode geriausiai tiek miltu, nes pirma per mazai buvo, tai isdege pirmoji keptuve, prisvilo tie grybai ir liko tusciaviduriai... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schino: 25 lapkričio 2009 - 17:54
labutis,idesiu recepta pagal kuri as kepu:
400g.grietines
1 arbatinis saukstelis sodos
2-3stiklines cukraus
400g margarino
6 kiausiniai
miltai(tesla turi buti tirstos grietines tirstumo)
Margarina tirpinti,tada i ji pilti cukru gerai ismaisyti.
Į grietine deti soda,kad uzsigesintu(truputi teks palaukti ji turi pakilti)
Tuo metu i margarina ir cukru deti kiausinio trynius,baltyma isplakti.
isplakta baltyma deti i mase,supilti grietine, ismaisyti ir deti miltus.
Is sio recepto gaunasi nemazas kiekis grybuku.Sis receptas mociutes palikimas,skonis thumbup.gif .Koteliams dazyti virdavo cukru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irena:): 25 lapkričio 2009 - 18:46
Kiaušinių dėkluose aišku patogu turėtų būti. Bet kaip jūs juos dezinfekuojat prieš dėdamos ten grybukus? g.gif
Atsakyti
o voveruškų recepto niekas neturi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2009 11 25, 20:48)
Kiaušinių dėkluose aišku patogu turėtų būti. Bet kaip jūs juos dezinfekuojat prieš dėdamos ten grybukus?  g.gif


Reikia iškaitinti orkaitėje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 11 25, 21:09)
o voveruškų recepto niekas neturi? g.gif

Mano giliu isitikinimu tai ta pati tesla, kaip ir grybukams. Juk buna keptuviu kur ir grybukai ir voveruskos vienoj keptuvej, tai nemanau, kad skirtinga tesla deda i skirtingus skyrius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 25 lapkričio 2009 - 21:35
QUOTE(Mayfly @ 2009 11 25, 20:13)
Reikia iškaitinti orkaitėje  mirksiukas.gif

tikrai taip, bent jau as taip darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos smile.gif patarkit, o ežiukus iš kokios masės kepti ar yra atsikras receptukas. Visai norėčiau pabandyti smile.gif
Atsakyti